Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin p

Waro spróbwac?

Polecane posty

Gość nie zamierzam cię
pewnie,że spróbuj...Mam jeszcze małe pytanie,czy jej mama przypadkiem nie liczyła na znajomość z Tobą? Może narazie nie ujawniajcie się,czas pokaże co dalej. Oczywiście życzę Ci z całego serca powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
dlatgo innych trzeba miec glboko w d... ja mam byc szczesliwa nie inni,jak im sie nudzi to niech komentuja, ja zyje swoim zyciem,mam kochanego mezczyZne z aktorym szleje i dzieci i gdzies wscibskich polaczkow :)i chwala bogu ze mieszkam za granica takie zwiazki sa na porzadkyu dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam cie----> no narazie nie zamierzam nic nikomu mówic...dopiero pozniej jesli bede mial pewnosc ze z tego cos bedzie.Ale znajac życie jej mama i tak dowie sie wczesniej.Ludzie beda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
wiesz ja pochodze z malej iejscowisic i jak z mezem przyjechalam to mozesz sobie wyobrazic co sie dzilo ja zostalam dziwka lecaca na kase i obcokrajowca a on starym trepem z mloda dupa do ruchania takie komentarze slysza moi rodzice do dzis, ale wiesz oni wiedza jak jest naprawde i ciesza sie moim szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczym sie nie przejmuj ja mialam kilka krotkich znajomosci ze starszymi, jeden byl w wieku mojego taty tj. 27 lat starszy i bardzo milo wspominam te czasy:) ja mam 21 lat wiec pomysl jak wygladalam jako 19latka z facetem 27 lat starszym jak szlismy ulica:) oczywiscie byl spojrzenia i glupie usmieszki ale nie zwracalismy na to uwagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
i poprawnie :) jak jestemw domu na wakacjach to robimy to samo :) mamy gdZies :D i na przekor wszytkim calujemy sie i obsciskujemy poblicznie :) a niech im w piety pojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kill...Bill Bo ludzie myślą ,że jeśli młoda dziewczyna jest z dużo starszym od siebie facetem to leci na jego kase a ona mu odpłaca seksem.Jest tak dosc czesto ale nie zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
wiesz ja mam pelno znamowych mauzelstw roznica wieku w przedziale 10-27 lat i wszykie te pary sa bardzo udane i szczesliwe, wspanielae sie dogdauje i maja gdzies zdanie innych:) i to jest najpiekniejsze :) ja mojego mezczyzne nie zamienie za nic :) bo szaleje za nim juz tyle lat i z kazdym dniem coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zamierzam cię
moja rodzina od razu zaakceptował mój związek z dużo starszym mężczyzną,jego rodzina jest(delikatnie mówiąc) dość powściągliwa w okazywaniu mi pozytywnych uczuć. My pochodzimy z dużego miasta,ale jak się przekonałam ludzie wszędzie są podobni. Rok temu urlop spędzaliśmy w Egipcie i nie Polacy,nie Anglicy i nie Włosi ,ale Egipcjanie strasznie dziwili się nam.Na każdym kroku pytali nas czy jesteśmy małżeństwem.Inni tylko obserwowali,inni pytali jak się poznaliśmy,ogólnie czułam się jak eksponat muzealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zamierzam cię
w bloku,w którym mieszkam jest para: ona 50 lat on 37,może dlatego niikt nie dziwi nam się tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi bardziej szokuje kiedy kobieta jest duzo starsza od mezczyzny.Niż mezczyzna od kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
jak jest milosc to jest ok, ajk jest to faktycznie dla kasy to jest to chore i tyle to milosc jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kill...Bill Bo ludzie myślą ,że jeśli młoda dziewczyna jest z dużo starszym od siebie facetem to leci na jego kase a ona mu odpłaca seksem.Jest tak dosc czesto ale nie zawsze niestety to prawda:( mnie sasiadki zaczely odbgadywac ze jestem prostytutka........... myslalam ze padne, dalam sobie spokoj a teraz czesto wspominam i zaluje ze dalam sie podpuscic przez opinie innych ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfjf
dobranoc i do jutra:) powodzenia jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaxxx
Od razu jak wstałam musiałam sprawdzić czy się udało ;):)):) Hehe i na szczeście tak :P Życze powodzenia na randce ;] I liczę że zdasz nam relacje po ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Udanej randki. Stary koniu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielkaxxx
Hahahaha pewnie że ciekawa jestem :):) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka64
probuj bo bedziesz zalowal ze cos straciles:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ i co z tego ze jest sliczna? i ze ładnie sie usmiecha? kiedy bedzie w Twoim wieku to napewno taka sliczna juz nie bedzie. A o jej wnetrzu i charakterze jakos nic nie piszesz? taka cos plytka ta Twoja miłosc, zreszta jak kazdego faceta ktory leci na tyle młodsza kobiete. Pewnie chcesz ja tylko bzyknac jak kazdy facet w Twoim wieku :] nigdy, juz nigdy nie uwierze ze wolny facet koło 40-stki lecacy na 20 lat młodsza kobiete jest normalny i staly w uczuciach! Chyba ze wolny nie jestes, to juz w takim razie nie ulega watpliwosci ze jestes porabany :] a dzieci masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×