Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kooosmentooolooog

PORADY !!!

Polecane posty

Gość kooosmentooolooog

Witam! Studiuję kosmetologię, lubię się dzielić wiedzą kosmetyczną więc jeśli macie jakieś problemy to piszcie postaram się wam pomóc najlepiej jak umiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to są
Hej :) Zrobiłam sobie miesiąc temu radykalną depilację bikini, woskiem - oczywiscie nie sama, tylko u kosmetyczki... No i wszystko pięknie fajnie, czułam się super bez włosków - póki nie zaczęły odrastać... strasznie bolało, a w dodatku kilka włosków wrosło mi się, powodujac powstanie - to nie żart - paskudnych pryszczy... :( Mam "tam" kilka paskudnych ropni, których nijak nie umiem usunąć - stosuje tribiotic z apteki - i nic :( Co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc tak: jak się można pozbyć jakby takich "wągrów" na dekolcie? :/ (mam tam takie malutkie czarne kropeczki, które da sie wyciskać jak wągry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelunikaaaaaaaaaa
Najpierw odpowiedź do "ale to są" no więc, raz w tygodniu rób peeling z miodu skrystalizowanego (znaczy się jak dużej miód postoi to on się nie psuje tylko krystalizuje) jeśli nie masz takiego miodu i nie chce ci się czekać, aż się taki zrobi to normalny cukier wymieszaj, z normalnym miodem i rób tym peeling okolic bikini. no i jeszcze przemywaj to tonikiem, tonik się robi tak: goracą, przygotowaną wodą zalej trzy łyżki miodu (możesz to zrobić do jakiegoś słoika, lub buteli byś nie musiała codziennie na nowo) no i przecieraj tym okolice bikini, ropnie zejdą. a co do stosowania tribioticu to odstaw go, bo tylko sobie pogorszysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelunikaaaaaaaaaa
odpowiedź do Unforgettable trzy razy w tygodniu rób sobie maseczkę z cynamonu, (łyżeczkę cynamonu mieszasz w 3-4łyżeczkach wody mineralnej, może być więcej łyżeczek tej wody, w zależności od uzyskanej konsystencji) trzymaj go od 5do 10minut uwaga! to strasznie piecze, ale jest bardzo dobre :) no i po tej maseczce możesz mieć czerwoną skórę dekoltu, ale to zejdzie gdzieś tak po 30minutach no i tonik, szklanka przygotowanej wody i wyciśnij do tego sok z połowy cytryny no i przemywaj tym sobie dekolt codziennie :) no i możesz jeszcze raz na tydzień robić sobie peeling z soli, znaczy bierzesz sobie sól kuchenną, dolewasz do niej ulubionego żelu pod prysznic, oliwki do kąpieli dla dzieci, normalnej oliwki do ciała lub oliwy z oliwek no i robisz peeling :) powodzenia, jeśli będziesz się do tego stosować wągry na pewno zejdą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooosmentooolooog
ach dopiero teraz zauważyłam, że jestem na nicku mojej młodszej siostry na tej stronce kornelunikaaaaaaaaaa = kooosmentooolooog ale tylko na tej, bo na innych forach to już moja siostra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w takim razie też mam pytanie: zawsze mialam piękny dekold a ostatnio coś się dzieje i zaczyna mi się pojawiać jakieś niedoskonalości :o Co na to można poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooosmentooolooog
stosuj to samo co Unforgettable:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhjfvoupsz
co zrobić zeby włosy mi sie nie przetłuszczały. jest az tak xle ze codziennie musze włosy mys :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susz suszarką
jonizującą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten sposob na wągry
można stosować na twarz? nic sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mmama
nie pamietam zebym kiedys miala problemy z cera, zawsze byla ladna gladka. Teraz na twarzy pojawily mi sie popakane naczynka (po urodzeniu dziecka)a kiedys bardzo lubilam sie opalac. moja skora na twarzy jest bardzo blada i wygladam wtedy bardzo zlee wiec bardzo ciezko jest zrezygnowac mi z opalania. czy mozna stosowac jakies kremy zeby moc sie opalac ze skora naczynkowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×