Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miumiu098

dodatki do sukienki

Polecane posty

Gość miumiu098

kupiłam dziś sukienkę na wesele, nie mam jeszcze niestety dodatków.. chodzi konkretnie o bolerko, buty, torebke (najlepiej kopertówkę) no i może jakąś biżuterie. myślałam żeby w dodatkach dominował kolor szary, nie chcę być zbyt pstrokata bo nie jestem bardzo szczupła. oto sukienka: http://www.wallis-fashion.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20551&storeId=12557&categoryId=45262&parent_category_rn=45258&productId=758202&langId=-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsllslslsls
Jak dla mnie kolor czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu098
no tak czarny świetnie pasuje, tylko to na wesele, więc wolałabym z tym czarnym nie przesadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wzięła dodatki pod kolor tych popielatych wzorów, tak stonowanie, lub odwazniej, szafirowe. Ma bardzo bogaty krój i wzór, więc zbyt wiele dodatków nie ma sensu. mały łańcuszek z szafirkiem np i takie same kolczyki plus mała szara kopertówka i czarne bądź pod kolor torebki - leciutkie sandałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu098
dzięki dziewczyny za propozycje:) bardzo mi się podobają:) AlaOlo.. a możesz podać pryzkład sklepu, bo ja dziś zlatałam 2 centra handlowe i żadnej szarej kopertówki nie znalazłam:( w ogóle strasznie mało kopertówek było... a jak były to nie w tym kolorze albo bardzi ozdobe z jakimis swiecidelkami etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam dzisiaj taką w H&M, ciemnopopielatą. Poza tym szukaj w Orsayu, Taily Weijl(czy jak to sie pisze :P) i generalnie w specjalistycznych sklepach z torebkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu098
na turkusowe buty się raczej nie zdecyduję, dla mnie by było raczej za pstrokato, pójdę w strone szarości i czerni. dokupiłam dziś czarne bolerko-sweterek o stylu nietoperz/kimono w H&M, ale niestety żadnej szarej kopertówki nie wyhaczyłam:( jutro jeszcze zaliczę inne centrum h. może tam coś znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wredota_
Mozesz powiedziec gdzie kupilas sukienke :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu098
tak jak link podaje w Wallis :) a dokładnie w nowej części Starego Browaru w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiu098
byłam dziś znów w H&M i niestety nie było żadnych szarych kopertówek:( a ta w River Island to jaka jest? bo nie chce żadnych błyskotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×