Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maksik

Zaniemówiłem - dla mnie idealne ciałko.

Polecane posty

Gość kukukukuuu
nie tylko talia, biust też jest napompowany photoshopem. Przecież to widać jak na dłoni. ale złudzenie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
Kórwiszon :P tipsy i tony makijażu, poza tym jakąś taka cała "z plastiku" - brzydziłbym sie dotknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKO
??? Cyc napompowany photoshopem!! Nikt chyba nie ma tak bardzo nie proporcjonalnej talii!!! Widać że jest szeroka a tu wyraźnie ją zwęzili... Zaliczam to do nieudanych efektów photoshopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksik
jaki fotoshop??? http://www.krisline.com.pl/sklep/photos/_products/370/whitney_big.jpg w fotoshopie przy zniekształcaniu siatki zniekształaca sie również tło - np sofa za laseczką. w/g mnie to poprostu ewenement większy niż Ewka Sonnet która tez ma ogromny (moze nie aż tak) cyc choć reszta jak najbardziej w normie do analizy polecam pozostałe zdjęcia tego Anioła w kobiecym ciele. IDEAŁ http://www.krisline.com.pl/sklep/list-2,122_127.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksik
jedyne co mogę stwierdzić to usuwanie defektów cery/skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tło znieształcone można poprawić, byle grafik to potrafi, a jak jest jakiś lepszy to cuda potrafi zdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzili z cyckami, a i ładniejsze wydziałem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tło znieształcone można poprawić, byle grafik to potrafi, a jak jest jakiś lepszy to cuda potrafi zdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej.. brzydka.. ma \"męską\" posturę - figurę marchewki - szerokie bary i małą dupkę.. Wyobraź ją sobie ubraną w zwykły t-shirt i dżinsy... biedna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksik
chciałbym zauważyć że to poprostu sklep intrernetowy ze stanikami a nie stronka jakiejś laski chcącej się dorobić na cyckach. jaki mieli by cel aby wszystko poprawiać? przaecież inne babki które kupują stanik np 80F nigdy i tak nie beda wyglądały jak ona - i dobrze o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldllllllll
Ale tępa gębę. Buźka myślą nieskalana. IQ poniżej normy, wszystko weszło w balony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldllllllll
Faceci są jednak bezdennie głupi i puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jórek ogurek
takie balony moga być głupie jak but i tak wszystko bym jej wybaczył matko boska - okradła 5 dziewczyn z rozmiarem A z cycków do piekła z a to pójdzie to ja też tam chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldllllllll
I naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldllllllll
Faceci jednak lecą na ulubiony typ tępego kurwiszona - bo tak w przybliżeniu wygląda ta baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555****
dziewczyna całkiem ładną ma figurę więc przestańcie się jej czepiać ale ale weszłam na stronkę sklepiku i nie ma 70 H :( nie wymiarowa jestem?? :( acha, ktoś wyżej pisał, że jakaś dziewczyna z rozmiarem 80 cośtam nie będzie wyglądała jak ona, racja bo, 80 pod biustem to spory rozmiar..niekoniecznie miseczki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldllllllll
I w odpowiedzi na pytanie gdzie w Polsce mieszkają takie dziewczyny - WSZĘDZIE, tylko ubrane na ulicy wyglądają jak grube biuściaste, przysadziste pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajakaala
Gówno panna wiesz. Ja noszę 80 cm i można mi żebra policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s fuuuuuu
Faceci to się podniecają byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555****
fajakala nie panna jak już ;) tylko bardzo biuściasta :D a dokładniej 70 w obwodzie i biust 103 jeśli masz pod biustem 80 i miseczkę C to..współczuję :D również znajomości rozmiarówki doucz sie a później się wypowiadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda w czerwonym
autor pisał o ciałku a nie gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555****
a my tu o zakupach staników....jak przekupki :D a ciałko pochwaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajakaala
55555 naprawdę gówno wiesz, a obrażasz ludzi. Nie każdy ma ochotę żeby go stanik dusił to po pierwsze, na tej zasadzie można mieć bardzo łatwo 75. Poza tym durna lasencjo, wysil wyobraźnie, wymiary zależą od wzrostu również. jak jesteś kurduplem, to zapewne masz 75 cm, jak dziewczyna jest wyższa, to ma inne wymiary, tyle. Po prostu durna suka z ciebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajakaala
A "panna" to kategoria mentalna, niektóre pozostają durnymi siksami nawet jak sobie sprawią pana męża i dzieciory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,oczywiście. Laska musi mieć talie w chuj i oczywiście cycki jak balony. Jaki żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ja mam 170cm wzorstu
pod biustem ok. 67cm i nosze biustonosze 65DD lub E albo 60F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×