Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZaniepokojonaKruszyna

CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY???

Polecane posty

Gość ZaniepokojonaKruszyna

A więc, okres spóźniał mi się 5 dni, wczoraj dostałam brązowego plamienia... Dzisiaj rano budzę się, patrzę też tak mam. Poszłam do toalety i gdy dosłownie usiadłam na niej, nawet sporo czegoś ze mnie `wyleciało`, myślałam, że dostałam normalnego okresu, patrzę a tu też ta brązowa wydzielina... Chłopak doszedł we mnie w płodny dzień, 2 tyg. potem zaczęłam odczuwać skurcze w jajnikach, miałam zawroty głowy itd. które trwają do dziś... Nie wiem co się dzieje.. pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to byc ciaza kilka dni po zaplodnieniu wystepuje krwawienie i jest to normalne albo moze byc to samoistne poronienie zrob test po tygodniu od stiosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a mialam coś podobneggo... sex wdni płodne... ptem dwa tygodnie skurcze jajnikw... trzy dni temu powinnam dostać@ ale mailam tylko plamienie jednodniowe.... do tego dwa testy ciązowe -negatywne ..dalej cisza...ani @ ani pozytywnego testu... co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ciaza jest wczesna to test jej nie wykarze pamietaj ze negatywny test nie oznacza ze nie jestes w ciazy ! pozytywny wynik to ciaza w 99,8% odczekaj jeszcze jakis czas i zrob jeszcze jeden lub idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce...chcemy...i chyba dlatego wlasnie dostaje takiego pierdolca!!! przy kazdym większym skurczu lece do ubikacji sprawdzis czy to @! chore jakies...nie umiem sie wyluzować....i nie poznaje sama siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam bole jak na okres a okresu brak sama sie martwilam (ale nie myslalam o ciazy)zrobilam test bo mialam kilka opakowan w domu tak z nudow i wyszedl negatywny potem drugi za ok tydzien wyszedl 1 kreska czerwona druga blada potem kolejny tak samo umowilam sie na wizyte lekarz potwierdzil ciaze ale mowil ze jest jeszcze wczesnie i nie wiadomo czy bedzie widac cos na usg ale bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja wersja byłaby dla mnie bardzo optymistyczna.... ale te negatywne testy mnie podłamały! ty robiłaś te testy juz testy kiedy miałas dostać @ czy wczesniej.. zdaje mi sie ze gdyby była ciąża to po dwoch tygodniach od zapłodnienia test wyszedłby pozytywny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie powiem ci dokladnie kiedy je robilam bo nie wiem strasznie mnie bolalo juz sie zapisalam na wizyte u lekarza i testy zrobilam z nudow a co do miesiaczki mam nieregularne wiec roznie to bywa nawet nie wiedzialam czy sie spoznia czy nie, tylko ten bol ,jaki test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ...już powywalałam...ale zaden chyab jakis specjalny... byle jaki kupiłam w aptece... ma to jakies zanczenie? najbardziej dziwi mnie ten ból jajników...w zasadzie mam go od 2 tygodni... mniej wiecej od dnia kiedy mogło dojsc do zaplodnienia... nigdy tego nie miaałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi trzy testy po terminie wychodziły negatywne, dopiero po półtorej tygodnia wyszła druga blada kreska, a jestem w ciąży bliźniaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez mialam taki bol caly czas balam sie ze to moze jakas nadrzeka lub cos gorszego.idz do szpitala w poniedzialek na badanie krwi odarzu bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek nie dam rady... ale macie racje chyba zrobe badanie....bo to jakas dziwna sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzis tescik..po poludniu...ale... znalazłam na nim jedną kreske wyrażną i drugą bardzo słabą.... ale to chyba dobry znak ?!?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja tak miałam, ta druga kreska bardzo mało widoczna, a to było już długo po terminie @ :)) Gratuluję, będzie dzidzia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj, nie przemęczaj sie i zapisz się do lekarza, nie lekceważ mocnych bólów brzucha, we wczesnej ciąży nie sa wcale takie normalne jak wszyscy mówią, zawsze ;lepiej uważać. Znam to z autopsji jestem po 5 poroneniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara__85
okres powinnam dostac za 3 dni ale mam obawy ze jestem w ciazy, brzuch mnie boli jak przed miesiaczka ale mam mdłosci słabo sie czuje, brak mi sił. Podczas stosunku najpierw wchodzi bez prezerwatywy dipiero później zakłada, jak myślicie jest szansa ze jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro rano upewnie się jeszce testem i zadzwonie do mojej ginekolog! mężowi tez powiem jutro..jak się upewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku to ja chyba też jestem
w ciąży. nic nie rozumiem. czuję się strasznie zmęczona, też miałam takie plamienie do tego wcale nie mogę się podniecić kiedy chcemy uprawiać z mężem sex, czuję straszną suchość. a na dodatek mój kot zaczął się do mnie strasznie łasić, wciąż za mną chodzi i k.ładzie się obok mnie. może to śmieszne ale napiszcie mi proszę czy to również może być ciąża? wiem, że powinnam zrobić test ale strasznie sie boję. Mimo że planowaliśmy dziecko i chcemy go bardzo to odczuwam taki lęk straszny w sobie. i wciąż płaczę. tak mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kotem to prawda!!!! Ja mam kota, który mieszka u mnie 12 lat a do tej pory nie da się pogłaskać bo drapie. Jak zaszłam w ciążę (a o tym nie wiedziałam) to przychodził do mnie i układał się w kulkę na moim brzuchu i spał ze mną całe noce liżąc mnie np. po dłoni - on wiedział pierwszy! (a właściwie ona:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×