Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakas22

Dlaczego o faceta nie powinno sie walczyc?

Polecane posty

Gość bo to żenujące a robienie z
siebie kretynki i tak niczego nie zmieni, tyl;ko zniechęci go do ciebie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suspiria
bo to żenujące i świadczy o braku klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to żenujące a robienie z
Zależy, co to znaczy walczyć!:O Znam przypadki, kiedy kobieta łazi za facetem, kiedy on z nią zerwał, powiedział, że przykro mu, ale to koniec, bo ma dość, bo nic do niej już nie czuje i nie chce się ciągle kłócić. A ona wydzwania tygodniami, po 30 razy dziennie (dosłownie), nęka go, jeździ za nim i nachodzi u rodziców czy u kolegów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walka o faceta niekoniecznie
powoduje robienie z siebie kretynki trzeba robić to z glową i nie przekraczać granicy, za którą jest narzucanie sie myśle, że tutaj też jest równouprawnienie, facet może walczyć i kobieta też , ważne tylko jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas22
a jak umiejetnie walczyc o kogos ? a co sadzicie o walce o faceta ktory jest w zwiazku ( ale nie jets to malzenstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellllka
jak jest w zwiazku i ci sie zwyczajnie spodobal, a z jego strony nie ma jakichś sygnalów na tak ---- odradzam, ja bym nie rozwalala związku jeśli im sie nie uklada a facet jest zainteresowany tobą, możesz w to umiejetnie i z wyczuciem wejść, dać jakiś czas na zdecydowanie facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co to znaczy "walczyć o faceta"? albo "walczyć o kobietę"? to jakaś nowa dyscyplina sportu???????????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeriggio
Bo jak facet nie jest zainteresowany kobieta, to koniec. Mozna zrobic z siebie jedynie kretynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma po co walczyć o
kogokolwiek, zwłaszcza jak jest w związku:O Ludzie albo się sobie podobają, albo nie. Nie zmienisz czyichś uczuć. Albo za Tobą szaleje, albo mu wszystko jedno. Taki facet by się zorientował, że mu odpowiadasz i sam by się zainteresował, oni aż tak głupi nie są, spokojnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, zalezy co rozumiemy jako walke o faceta. Jezeli z ajkims sie spotykam, a on mnie olewa, to nie zaprzatam sobie nim glowy. Ale np. gdybym stwierdzila, ze jednak chce byc z moim bylym to bym zaczela o niego walczyc, bo wiem, ze mnie wciaz kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innna dziewczyna
a co jesli wiem ze mu sie podobalam ale wyszlo tak ze ja pojechalam do siebie on do swojego miasta i sie nie widzielismy nie bylo szans na spotkanie jednak po czasie sie spotykamy on kogos ma co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa rozne typy. ma dla samego posiadania, albo ma bo chce z nia byc i widzi przyszlosc. sama musisz sie zorientowac. najwyzej zostaniecie przyjaciolmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innna dziewczyna
mi ktospowiedzial ze on sam nie wie czego chce i jest niezdecydowany:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
walczyć można o miłość i związek wspólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie wie czy chce byc z nia, jutro nie bedzie wiedzial czy chce byc z Toba. a Ty pewnie uwazasz ze masz w sobie tyle sily, seksapilu itd. ze go uwiedziesz i zatrzymasz przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innna dziewczyna
nie wiem co mam myslec:O czemu on tak mysli czemujest niezdecydowany? kurcze chcialabym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innna dziewczyna
Ty pewnie uwazasz ze masz w sobie tyle sily, seksapilu itd. ze go uwiedziesz i zatrzymasz przy sobie? ---> uwazasz ze to jest niemozliwe?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
będziesz ciągnąć ten wóz sama? za niego i za siebie? dasz radę?;-) do miłości nigo nie przekonasz... jak nie jej w sercu - to nic na to nie poradzisz:-) bądź obok, kuś, zachęcaj - ale nigdy nie wykonuj pracy za kogoś, bo za dwoje nie udźwigniesz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tamta strona
innna dziewczyna gdyby był zdecydowany to sama odczułabyś jego zaiteresowanie. Przyjmij to do wiadomości. A jak chcesz walczyć to zwróć na siebie uwagę .... ale w sposób neutralny ... czyli bez dzwonienia i nachodzenia. Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja .... jeśli macie wspólnych znajomych i bywacie w tym samym towarzystwie bądz dusza towarzystwa. Jeśli widujecie się sporadycznie popraw swoj wygląd ... zadbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellllka
jeżeli poznal ciebie .... nie odezwal sie w zaden sposób .... a potem okazuje sie , że jest z kimś , to ja bym sobie gościa odpuścila mogl być z tobą jeśli nie zrobil nic a w dodatku związal sie z kimś innym to znaczy, że nie znaczylaś nic przykro mi, ale uważam , że tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jesli wiem ze mu sie podobalam ale wyszlo tak ze ja pojechalam do siebie on do swojego miasta i sie nie widzielismy nie bylo szans na spotkanie jednak po czasie sie spotykamy on kogos ma co wtedy? ---> ja mialam cos podobnego tyle z e z obcokrajowcem on nie wiedzial ze mnie jeszcze spotka ja wiedzialam ze go zobacze:O kazde w innym kraju... i przy spotkaniu on byl z dziewczyna ja odpuscialam unikalam go nie odzywalam sie nie wyjawilam nawet swoich uczuc teraz zaluje moglam sprobowac chociaz powiedziec co czuje mialabym 100% pewnosci i latweij bym zapomniala a teraz sie zadreczam czy dobrze zrobilam i jakby sie potoczylo gdybym mu powiedziala wiem ze nie bylam mu obojetna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem trzeba mowic co sie czuje do drugiej osoby nawet jesli ona kogos ma dlatego zeby latwiej zapomniec wiedzac ze on/ona wie .... tak zawsze pozostaje ta mysl " co by bylo gdyby.."i niespelnione nadzieje i ogromny bol niewykorzystanej szansy:o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcie jak uwazacie. ja moge odowiadac tylko za siebie. jak z kims jestem to nie dla samego bycia, zabicia czasu czy seksu. jestem z kims, bo czuje cos do tej osoby. jesli on tez czuje, to nie odbijesz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micro world she
Drogie kobitki!!! O mężczyznę można walczyć, lecz trzeba wiedzieć jak aby go nie zrazić Ja uznaję zasadę „ jeśli nie spróbujesz, to możesz żałować, że Nie spróbowałeś” Szansa czasem jest w zasięgu ręki, trzeba tylko umieć po to sięgnąć. Nie uganiajcie się za facetem, nie dzwońcie (jak już ktoś to mądrze powiedział) Ale!!!!!! Facet nie jest wcale takie proste urządzenie! Lecz potrzebuje sygnału, znaku, że może Się do was zbliżyć. Gdy już taki sygnał dostanie – nie wolno nic więcej robić! Choćby się waiło i paliło. On już wie o co chodzi i jego kolej, jeśli mu zależy to WYGRAŁAŚ. Jeśli Cię oleje, to tym bardziej powinnaś być z siebie zadowolona 1) bo jesteś odważna, 2) zaryzykowałaś, 3) jestes przebojowa – większość tylko marzy i siedzi, co by było, gdyby… Jak dla mnie porażki są dobre, bo każda porażka przybliża nas do sukcesu _________________________________________________________________________- Drogie panie  Spytacie jak dać ten sygnał, żeby nie zrobić z siebie przysłowiowej idiotki… Cóz czasem granica jest bardzie cienka…ale 1) jeśli jest to facet z neta, który ociąga się ze spotkaniem, same mu to zaproponujcie. Może facio jest nieśmiały.. jest 1000 powodów 2) Jeśli z towarzystwa -- odpowiedz już padła  A czy WY PANOWIE LUBICIE BYĆ TAK ADOROWANI ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×