Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hienna

brzydki facet e poznać moją siostrę

Polecane posty

Gość hienna

ostatnio jakiś bezszczelny typ z mojej pracy nawiązał ze mną rozmowę i wyznał, że podoba mu się moja siostra i chciałby abym zaaranżowała bądź pomogła mu w jej poznaniu. Facet oblech - mały, z brzuszkiem, nadwaga misiowaty, krótkie nogi jak u kaczki, blady i do tego co najgorsze - świński blondyn i ma siwe rzęsy i gębę opaloną na czerwono po wakacjach. Jeździ jakimś rzęchem. Zarabia 1300 zł Ja niewiem co on sobie wyobraża, głupi czy co ? Moja siostra bardzo atrakcyjna blondynka, wysoka, zgrabna ,przepiękna figura, ja mam męża więc o zazdrość nie chodzi. Co myślicie o takim typie, powiedzieć mu coś żeby poszło mu w pięty ? Jak śmie o coś takiego prosić, niech spojrzy w lustro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co myślicie o takim typie, powiedzieć mu coś żeby poszło mu w pięty ?" jasne chyba ze ... to Twoj przelozony, to powiedz dyplomatycznie ze nie chcesz ingerowac w zycie towarzyskie siostry czy cos. btw: to ze masz meza, nie wyklucza tego o czym piszesz. Przynajmniej z jego punktu widzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
jak Ty, jak mozna w taki sposob pisac o drugim czlowieku????? wywyzszanie i nieludzkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wywyzszanie i nieludzkosc" po prostu trza być realistą :P a faset ma chyba mylne pojęcie o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
bo mnie wkurzył facet powiem mu kulturalnie i ładnie jakąś wypowiedż skonstruuje przecież nie powiem mu tego co tu napisałam przecież ludzie powinni wiedzieć do kogo mogą startować to nie jest mój przełożony tylko podrzędny pracownik to tak jakbym ja nalegała na randkę u Zbigniewa Ziobry, pojadę do jego mamy i poproszę, żeby zaaranżowała nam randkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
trzeba byc realista to fakt ale czy trzeba od razu obrazac innych ludzi? "Facet oblech(...)gębę opaloną na czerwono po wakacjach" nie swiadczy to dobrze o autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie sądzisz że Twoja
siostra ma prawo do samodzielnych decyzji? Czy jest ubezwłasnowolniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
do ziobry nie pojadę, wolę randkę z gosiewskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hienna nie lubie takich ludzi => fakt autorka w dość subiektywny sposób opisała to swoją percpecję jego fizyczność ... ładne nie ? :P nie zmienia to faktu, że facet musi mieć niezły tupet. Ja szczerze mówiąc nie lubię takich ludzi jak on. I to nie przez to że tak wygląda, tylko że bawi się w takie podchody, aranżowanie spotkań. Niechlujnie wygląda + bezczelność = ja tego ni lubię, a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta wyborcza
A nie jest tak, ze przypadkiem toba kieruje zazdrosc? Bo facet zwrocil uwage na twoja siostre a nie na ciebie? Pozas tym to ze gosciu, nie podoba sie tobie nie znaczy, ze sie nie spodoba siostrze. Uroda to sprawa gustu. jeden woli blondynki, inny brunetki ecc...Moj maz tez sie nie podoba mojej siostrze ale to MOJ maz a nie jej i slusznie ma sie podobac MNIE a nie mojej siostrze. Takze pozwol siostrze ocenic urode tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
podszywacz - z gosiewskim ----he he he aż wstyd siostrze go zaproponować, bez przesady, nie chcę jej sprawić przykrości a siebie ośmieszyć, mogę w żartach nadmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sie tobie nie znaczy, ze sie nie spodoba siostrze" czysta wyborcza => no nie mogę :D na serio tak myślisz ? siostra to podobno - z opisu autorki - "bardzo atrakcyjna blondynka, wysoka, zgrabna ,przepiękna figura" pomijając wygląd to du.pa a nie facet skoro sam nie ma odwagi powiedzieć siostrze że mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest..
a ile zarabia twoja siostra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
Zbyniu jesteś boski ❤️ wyliżę ci twój tajny otwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
Muniek pewnie jak to by byl "przystoniak" to jego "prosba" bylaby inaczej odebrana;) "niechlujnie wyglada" - pzrez to rozumiem, że każdy kto jest uwazany za mniej atrakcyjnego to niechluj?:) no bo nigdzie nie jest napisane ze np smierdzi, ma podarte ubranie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
podszywacz załapał temat :-) tzn poprosił mnie bo nie ma na co dzień z nią do czynienia tylko widział ją u mnie w pokoju siostra jest studentką i pracuje w domu mody - specjalnie tak napisałam żeby nie zdradzać nazwy. a facetowi odbiło tylko nie wiem czy nabluzgać na niego, żeby dotarło czy kulturalnie - bo może nie dotrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ... jego opis to: "Facet oblech" a uszczegółownienie: "mały, z brzuszkiem, nadwaga misiowaty, krótkie nogi jak u kaczki, blady i do tego co najgorsze - świński blondyn i ma siwe rzęsy i gębę opaloną na czerwono po wakacjach." pomijając kwestie genetyczne - czyli krótkie nogi :P kolor skóry itp. pozostaje "oblech" co jak dla mnie jest określeniem nie tyle wyglądu - choć również - ale i zachowania. penwie masz racje - gdyby to byl przystojniak - to siostra by sie ucieszyla ze autorka topiku probuje jej ustawic spotkanie z takim "ciachem" :D tylko facet chyba wie jak wyglada, jak jest postrzegany przez innych ... trzeba miec troche samokrytycyzmu ;) osobiscie nie jestem jakims przydalem, przystojniakiem pewnie tez nie. Jednym sie moze podobam, innym wrecz przeciwnie :P milioner też nie jestem ;) ale do: "bardzo atrakcyjnej blondynki, wysoka, zgrabna ,przepiękna figura". Bym nie startował - trzeba realnie oceniać swoje szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hienna najpierw kulturalnie jak nie podziala i bedzie dalej probowac to bardziej dosadnie zeby nie bylo watpliwosci i niedomowien siostra to studentka, a tak z ciekawosci ten "oblech" jak go nazywasz ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
dokładnie nie wiem ile ma lat, może 28 najpierw kulturalnie mu powiem ale jak się nie odczepi to będę podła bo nie wytrzymam nerwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
a do "przecietnej" byś startował? szkoda, że tak bardzo wygląd się liczy ze ludzie nie pomyśla czy maja "realne szanse startować" do tak mądrej/mądrego , dobrej/dobrego kobiety/ mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
Muniek teraz mnie osłabileś, a pisałeś z sensem "osobiscie nie jestem jakims przydalem, przystojniakiem pewnie tez nie. Jednym sie moze podobam, innym wrecz przeciwnie milioner też nie jestem ale do: "bardzo atrakcyjnej blondynki, wysoka, zgrabna ,przepiękna figura". Bym nie startował - trzeba realnie oceniać swoje szanse" Popatrz na Dodę i Majdana i wyciągnij wnioski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
Ziobro to fajny gostek, spotkalem go kiedys na nartach w krynicy. Bez problemu zamienił kilka słów z "wyborcą" - czyli mną :) i na odchodne pożegnał się mówiąc cześć. Spoko gostek, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurnięty Walenty
Na randkę nie próbowałem się umawiać ale gdybym był kobietą to kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna nie lubie takich ludzi
ze niby doda to pieknosc a majdan oblech?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
Wyborca Ziobry T R A G E D I A !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
hienna nie lubie takich ludzi ze niby doda to pieknosc a majdan oblech? masz wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol cia
nie sądze,ze Muniek jest tak odrażający jak Majdan, no moze nie mieć tyle kasy co piłkarzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak po kolei: hienna => trochę za stary na takie podchody :P hienna nie lubie takich ludzi => obecnie bym nigdzie nie startował bo mam kogoś :P i nie rozumiem słowa "przeciętna", jeśli miałaby w sobie to "coś" a ja bym był wolny to tak :) ol cia => nie wiem czy pisałem z sesnem, ale faktem jest że kobieta / dziewczyna która jest (albo się kreuje) na taką jak opisana siostra, nie zwraca uwagi na "przeciętnych" facetów - a takim jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienna
wszyscy jesteśmy oblechami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×