Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina Witt

WóZEK CHICCO TRIO ENJOY EVOLUTION

Polecane posty

Czy ktos z Was ma lub miał taki wozek i wie cos na jego temat? Czytalam, ze skrzypi i moze \"trzasc\" ;) Prosze o jakiekolwiek informacje i opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam ale jeszcze nie wyprobowalam go tak jak trzeba. jak dla mnie super. narazie nic nie skrzypi a woze w nim małą... wiecej bede mogla napisac za (mam nadzieje) 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje slicznie za odpowiedz :) Mam jeszcze pytanie :) A nie przeszkadzaja Ci te raczki? Tzn., ze sa dwie osobne a nie jedna na cala szerokosc? I ciezko go przez to prowadzic jedna reka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dla córci zoopera i tez ma takie dwie raczjki wiec jestem przyzwyczajona. jak je ustawie w odpowiedniej pozycji to mi sie dobrze prowadzi nawet jedną ręką. mysle ze to kwestia przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) Slicznie Ci dziekuje za odpowiedz :) MI sie ten wozek bardzo podoba, ale narzeczony twierdzi, ze moze sie ciezko prowadzic przez 2 osobne raczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chicco enjoy z tym że samą spacerówke i myśle ze jest to fajny wózek,jedyną wadą jest mały i raczej delikatny kosz na zakupy.Ogólnie wózek łatwo się prowadzi,oddzielne rączki nie stanowią problemu. Moj synek teraz ma 16miesiecy i wiecej już chodzi niż jeżdzi poza tym czesto i dużo jeżdzę samochodem wiec niedawno kupiliśmy Mclarena triumph bo jest mniejszy,leciutki i składa się jedną ręką :D ale dla młodszego dziecka spacerówka chicco enjoy jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×