Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Super Marisha

Mam jego numer i co dalej?...

Polecane posty

zdobyłam numer komorkowy do takiego chłopaka co mi sie podoba, tylko zastanawiam sie jak mam do niego zagadac, zeby nie wyszło ze sie narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkat kat
wyrzuc do kosza, ustawicie sie bedzie seks, za jakis czas rozstanie a potem zly, daj spokoj, pomysl o sobie juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkat kat
łzy* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameno84384
Zaproponuj spotkanie prosto z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stek bzdur
Ja jakbym byl chlopakiem wolalbym wiedziec od razu w czym rzecz i dalbym ci wtedy szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
jak masz jego numer to po prostu do niego zadzwon i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zdobylam numer jednego kawalera:D i napisalam po prostu jak sobotni wieczor mija:) i tak jakos z godzinke pogadalismy i spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty marchewko jeszcze nie:D ale wszystko przed nami:D moze ten chlopak nie ejst jakis zajebisty, ale wyglada na takiego skromnego, mieszka tutaj z siostra, rodzicow ma w polsce, jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh racja nie puszczaj sygnalow mnie to wkurza jak jakis nieznany numer mi puszcza strzaly a pozniej ja sie glowie co za debil sobie zabawke znalazl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakiego ja napsialam?;) witam kolege z pracy, jak mija sobotni wieczor:) agnieszka, ta taka czarna z krotkimi wlosami:D i chuj:P czy z siebie debilke zrobilam czy nie, to nie wazne bo odpisal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana o to sie mnie nie pytaj bo ja nie znam go:( ja wiem ze mi na stowe by odpisal ten kawaler bo kidy go widzialam w pracy to zawsze sie usmiechal pierwszy i jeden facet mi powiedzial ze on mowil ze mu sie podobam, i inne pierdy;) a ja tego twojego kawalera kochana nie znam wiec nie wiem ale nie przekonasz sie jesli nie napiszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×