Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitka01

znalazłam kotka

Polecane posty

Gość kitka01

ma około tydzień karmie go butelka ale co dalej z nim robic czego go uczyc czy widzi i tak ogólnie bo jestem w tych sprawach zielona pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmić mlekiem dla kotów
rozgrzewać i masować brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz
Skąd wiesz, że ma tydzień? Idź do weterynarza, to ci wszystko wytłumaczy za darmo. Tak małego kotka jest bardzo ciężko utrzymać przy życiu. Musi dostawać mleko dla kociąt, specjalne od weterynarza. Mleko krowie go zabije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na litość boską
czego ty chcesz uczyć siedmiodniowe kocię??? Siad, daj łapę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmić mlekiem dla kotów
jak już zacznie raczkować :) to nasyp do jakiegoś płaskiego pojemniczka żwirku dla kotów i wkładaj go tam po jedzeniu, szybko zajarzy o co chodzi i nie będzie ci nigdzie brudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychowalam kotka takiego malutkiego na zwyklym mleku ze sklepu lub takim swojskim i żyl, i to nawet 15 lat :D karm go mlekiem, takim cieplym i tyle narazie, jak zacznie sikać to wtedy po jedzeniu na żwirek lub na podwórko i nauczy się czego Ty od niego chcesz ;) Jak go będziesz często bawila, nosiula na rękach to się do tego przyzwyczaji i będziesz potem miala jak ja to mówię żywą zabawkę, moje kociska są tak wlaśnie rozpuszczone i wybawione że są normalnie jak żywe zabawki, takie do przytulania, noszenia na rękach i glaskania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka01
wii stokrotne dzieki ty mi wytlumaczyles dokładnie o to chodziaż wiem co mam robic i właśnie dziś zaczął sikac to jutro ide kupić mu kuwete bo też raczkuje a śpi narazie w wiaderku włożyłam mu termofor żeby miał ciepło i śpi budzi się co 4 godz i daje mu ciepłe mleko dla niemowląt od pierwszego dnia życia jeszcze raz dzięki stokrotne a do jakiego czasu bedzie jadl samo mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty koty
Polecam to forum http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=486 oraz http://www.miau.pl/ Są zalogowane osoby, które na co dzień zajmują się ratowaniem kociąt. Maluszka należy ogrzewać termoforem i karmić według zaleceń weterynarza nawet nocą, co 2-3 godz., potem rzadziej. Po każdym karmieniu należy masować brzuszek i okolice odbytu kawałkiem ciepłej, wilgotnej waty, tak długo, aż maluch się wypróżni. Gdy podrośnie można go wysadzać do kuwety. Dopilnuj terminu odrobaczenia i szczepień. Po ukończeniu 6 miesiąca należy kotka wysterylizować bez względu na płeć, uchroni to go przed problemami zdrowotnymi w przyszłości, zapobiegnie znaczeniu mieszkania moczem i niechcianemu potomstwu. Kot to żywe zwierzę, a nie zabawka, nie można przesadzać z noszeniem na rękach tygodniowego maleństwa! Tu masz numer do dużej całodobowej kliniki weterynaryjnej, w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań dzwoń ! 089 523 43 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty koty
Mleko dla niemowląt może być. Jak zaczną się wyrzynać ząbki to możesz mu stawiać suchą karmę dla małych kociąt rozmoczoną w mleku dla niemowląt.Jak będzie miał ok. 7 tyg. Mleka krowiego nie dawaj, nawet starszemu. Jeżeli raczkuje to ma więcej niż 7 dni. A jak oczka? Czy są czyste, otwiera je? Pamiętaj o odrobaczeniu! Specjalną pastą u weterynarza. Wszystkie małe kotki mają robaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka01
oczka ma otwarte ale takie jakby zamglone dzieki za porady w razie w będę dzwonić właśnie zjadł i poszedł na drzemke to chociaż chwila w której nie miauczy na kuwete jeszcze za wczesnie to co ma sikać na kocyk na którym się znajduje i co chwilę mam go słuszyć i zmieniać okrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×