Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia

co o tym sadzicie??

Polecane posty

faktycznie fikusny kolnierzyk :) choc jak dla mnie nawet ok, tylko troche za duzo tych sprzaczek z przodu ... tzn tak mi sie wydaje :) ale modelka ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej prostej i fajnej, to moja uwage zwrocily glownie spodenki ;) i buty bo to chyba sa spodenki ... czy mini ... sam nie wiem ciekawe czy bluzka jest cala z tylu czy troche bez plecow bluzeczka taka bardziej na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
no ta druga to wiem .. bo na codzien bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Muniek moze Ci pomoc :P ? no wiec tak, ta z kolnierzykiem bylaby fajna gdyby nie te zapięcia, wtedy sama bym sie nad nia zastanowila ;) i w sumie tylko ta jedna do mnie przemawia, nie lubie złoceń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sa ladne :) a te dwa linki w poscie powyzej to jest dwa razy ta sama bluzeczka ? bo ja roznic chyba nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa mi sie nie podoba .... AlaOlo - widze ze co do zapiec sie zgadzam zapiecia z przodu sa passe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
w tych dwoch chodzi mi o spodniczki i jeden link z biala a drugi z czarna jest ale czarna mi sie bardziej podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze bo juz sie balem ze ze mna jest cos nie tak i nie rozrozniam tych bluzek. Mini czarna jest ladniejsza. Ogolnie to lubie czern :) obok zielonego i jeszcze ze 3 innych to jest kolor ktory rozpoznaje i ktorego nazwe znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
ja ide lulu bo jutro trzeba wstac do pracy zeby na te ciuszki zarobic :) dziekuje wam za opinie bardzo sie przydaly i zycze milych snow ;) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się fiolet podoba :D bo (Muniek, uwaga) wcale nie jest passe !! jest trendy :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna arabella, czy Ty nie powinnaś już spac? skoro to jest jej styl to mowie co z tego stylu jest najlepsze, bo nie bede jej zmieniać !! i odwal sie w końcu, bo chyba naprawdę masz jakiś problem. Jedyne, co w tym temacie jest śmieszne, to Twoja wypowiedź. Nie podoba Ci się gust autorki? to się nie odzywaj w tym temacie. I koniec. Bo jedyne co potrafisz, to krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arabelli mowimy dobranoc jutro musi wstac do szkoly :P a AlaOlo zna sie na tym o czym pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to fiolet nie jest passe 😭 hmm .... ale w sumie to logiczne jak mi sie cos podoba jest pasee ... to jak mi sie nie podoba to powinno byc na topie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Muniek :* oby wiecej takich facetów na świecie :) a Ty, arabella, "brechataj się" dziecko, skoro sprawia Ci to frajdę, naprawdę, bo mnie to nie rusza ;] chyba nie rozumiesz o co chodziło w tym temacie, dlatego masz takie poglądy..ehh..niestety, niektórzy ludzie są tak ograniczeni... idź spać, wakacyjne zajęcia w gimnazjum chyba się wcześnie zaczynają ;] dobranoc Muniek, ja tez już spadam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh..jak miło rozpocząć dzień od przeczytania tak śmiesznego komentarza :) Ludzie trochę doroślejsi od Ciebie, takcy, którzy dawno skończyli gimnazjum, pytają mnie o rady, korzystają z nich i dobrze na tym wychodzą. Może nie uważałaś ja j.polskim, ale stylista to osoba, która ulepsza styl danej osoby nie zmieniając go. Miłego dnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×