Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia

co o tym sadzicie??

Polecane posty

wiesz,takie sukienki uciekają z mody, trochę lolitkowate, trochę a'la manga..ale niestety,już jest out..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
no wlsnie mam dylemat i sie zastanawiam..nie jest droga i fajnie wyglada .. no sama nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem, nie znam sie na modzie prosty facet jestem :P ale mnie sie podoba moze nie na codzien ale tak jak pisalem na jakis wieczor we dwoje czy tam na co chcesz to wg mnie ok. w sumie chyba wazne zeby Twojemu facetowi sie podobalo ;) nie nam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jeśli Ci się podoba, i jeśli to Twój styl, to prosze bardzo :) ja bym odłozyła tę kasę i kupiła coś bardziej "in" niż "out" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa lepiej in
bo najważniejsze w świecie to być MODNYM! a własny styl może sobie w tyłek wsadzić, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu wypadło z mody ;) ale przeciez nie mowie, że trzeba to wyrzucić z szafy, "taaaaa lepiej in". Napisałam przecież, gdybyś nie widział/a, że "wiesz, jeśli Ci się podoba, i jeśli to Twój styl, to prosze bardzo :) ", więc nie czepiaj się proszę, skoro nie masz czego ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ... to wychodzi na to ze mnie sie podoba to co jest "out" łorany jestem niemodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i zabawny ;) to tylko jeden ciuszek :P a tak serio, u nas to jakieś dwa-trzy miesiące temu zalegało w każdym sklepie, ale jesli to sie komuś podoba, to niech nosi na zdrowie :) przeciez nie mowie, ze kazdy musi być "modny", jeśli ktoś ma w nosie trendy to niech sie ubiera jak chce :) i ja jestem za tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
ja ogolnie nie zwracam uwagi na mode .. jk mi sie cos nie podoba to mimo mody tego nie zaloze i zawsze trzymam sie swojego gustu.. co najwyzej mogesie doradzic jak pewna nie jestem tak jak w tym wypadku.. mi sie wydaje ze sukienka jest zgrabna . no ale to moje zdanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo generalnie zgramba jest, choc widzialam ładniejsze w tym stylu :) trzeba miec do niej figure, wiec jesli ją masz i masz w nosie modę to noś na zdrowie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, bardzo seksowna, dobra na imprezę, ja bym wybrała bluzkę, na pewno znajdziesz dla niej wiecej zastosowan, mozliwosci łączenia z innym ciuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
no wlasnie dlatego mimo iz sukienka mi sie podoba to sie zastanawiam kiedy bedzie okazja ja wlozyc bo faktycznie nie nadaje sie do codziennego stosowania :D a bluzeczka tez bardzo mi sie podoba i napewno bedzie praktyczniejsza.. a co o tych jeszcze sadzicie ?? http://www.allegro.pl/item414076929__sklep_r2_super_bluzka_na_lato_haft_czarna_spi5_.html http://www.allegro.pl/item412056639__sklep_2_bluzka_krata_dekolt_r_sm_j_roz_1234_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak, czarna jest swietna z przodu, nie lubie koronek-moze dlatego tak na to patrze, ale jest ciekawa :) druga...no cóz..kratka wraca do mody ale barziej w klasycznej wersji czerwono-czarno-zielonej..różowa nigdy do mnie nie przemawiała, to taki trochę przesłodzony emo-punk..ale jeśli taki Twoj styl - jak widze ;) i jesli Ci się to przyda, to bierz :) ja stawiam na czerń, bo jest praktyczniejsza :) po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie ładne :) ta pierwsza z metaowymi kolkami jest ladna na pewno ja czesciej zalozysz niz ta z pierwszego postu - nie tylko na "specjalne okazje" ale ja nie wiem czy to modne ... bo skoro mi sie podoba to pewnie tez out czy tam passe ale ladne sa wszystkie .... moze dlatego ze na zgrabnej modelce ... i dlatego mi sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
kurcze cizko mi sie zdecydowac ale chyba wezme ta z koleczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, je, Muniek, wyczuwam ironię :p ale co prawda, to prawda, na modelkach i przy pomocy photoshopa wszystko ładnie leży ja stawiam na kółeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia najlepiej zeby pasowala do Ciebie :) zebys sie w niej dobrze czula nie wiem jaki styl ubiernia sie prederujesz, ta z kolkami albo z koronka mozna czesciej zalozyc. To rozowe jak dla mnie zarozowe, i budzi skojarzenia z pewna grupa dziewczyn o ktorej mam niezby dobre zdanie ;) to ja tez obstawiam kolka - tak jak AlaOlo :) jaka ironie ? ja nie wiem co to slowko znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a lepsza czarna czy biala??" to pewnie zalezy od Twojej karnacji, ciuszkow z czym chcesz to nosic. wg mnie czarna bardziej elegancka, a jak trzeba to tez bardziej sexowna (w polaczeniu z odpowiednim dolem) ale ja sie nie znam :) ja tylko mowie co sie mnie prostemu facetowi wzrokowcowi podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
Muniek wielkie dzieki mi tez czarna lepiej sie podoba i jednak ja wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiiiiiiiiiiiiia
hehe no poczekam :) zreszta wstrzymam sie do jutra i jutro jak cos to zamowie :) jeszcze ogladam ogolnie co tam ciekawego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ehh no cóż ;] prosze Muniek , specjalnie dla Ciebie ;] najlepszy wybór to czarna z kółeczkami ;] moim skromnym poznańskim zdaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) coraz bardziej się znam na modzie tylko z kolorami mam jeszcze problem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeszcze ogladam ogolnie co tam ciekawego jest " jak coś znajdziesz to daj linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×