Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metii

moze wy wiecie? pyt. o ubezpieczenie

Polecane posty

Gość Metii

moj maz pracuje w wojsku od sierpnia. Jak to jest z tym ubezpieczeniem? puki co ja i dziecko jestesmy ubezpieczone w urzedzie pracy(jestem bezrobotna) ale teraz? wiem ze wojsko ubezpiecza tez rodzine pracownika, ale jak to wyglada? bedziemy miec inne ksiazeczki ubezpieczeniowe czy co? puki co nic nam nie dali. Orientujecie sie?? jak bede szla z dzieckiem do lekarza i to ubezpieczenie z urzedu mi sie skonczy to co ja mam zrobic???? wiecie moze...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zupkowa mama małej zosi
Powinnas sie przypisac do ubezpieczenia męża,i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metii
to maz musi mnie zapisac tak? ale dadza jakies ksiazeczki inne czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakład pracy męża
na odpowiedniej dleklaracji zgłasza do ubezpieczenia ciebie i dziecko, ale póki jesteś bezrobotna, to nie ma takiej potrzeby, ewentualnie może zgłosić tylko dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hita
Ja kiedys tez byłam na ubezpieczeniu meza mielismy ksiazeczke ubezpieczeniowa rodzinna w której byłam wpiasna ja i moja corka. Chyba zakład pracy (bo juz nie pamietam)takowa wystawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przynajmniej w męża wojsku książeczek rodzinnych nie ma. Za każdym razem kiedy trzeba iść do lekarza mąż musi pobrać RMUA czy jakoś tak i to jest ważne na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metii
ale dlaczego puki jestem bezrobotna to nie musze sie przepisac?W urzedzie ubezpieczeniemam wazne do poczatku wrzesnia, nie chce potem podbijac ksiazeczki bo chce przejsc do meza. Tak to mi zaraz znajda prace a ja narazie pracowac nie moge, dwojke dzieci wychowuje.Chodzi mi tylko o ubezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakład pracy męża
książeczki wystawia ZUS zakład pracy jedynie je aktualizuje stemplem. Ja mieszkam na Śląsku i tu od lat ten problem jest rozwiązany, każdy ma swoja kartę czipową, przychodnie mają do nich czytniki i wszystko załatwia sie szybko i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×