Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

satyra w krótkiej spódniczce

Mój aniołek! Wątek chwalebny!

Polecane posty

Gość duell
ta ruda straszna :O...nie chciałabym takiego brzydkiego dziecka...i nie obchodzi mnie co tu zaraz napiszecie-że tak nie powinno się mówić...ale są dzieci ładne i brzydkie....a ruda jest strasznie brzydka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duell daj spokój:o To poniżej pasa. Poza tym nie jest wcale brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
a właśnie że jest brzydka...taka prawda,nie każde dziecko jest ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia.K
ruda jest zniszczona przez chemioterapię, a mimo to i tak jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja Cię przepraszam w imieniu tego debila/debilki :( A już zdrowe dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda pewnie wyrosnie na
rudowłosą piękność o porcelanowej cerze usianej piegami :) I pewnie ma jeszcze zielone oczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
przepraszasz ją bo powiedziałam prawdę?...każdy ma inny gust...bardzo mi przykro że jest chora ale zdania o jej urodzie nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia.K
nie ma co przepraszać każdy ma swoje gusta, mi też wiele dzieci się nie podoba, ale trzymam to dla siebie a nie upubliczniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to ten
Marysiu ,jak zniszczona? Ona jest przesliczna,toż to Słoneczko najpiękniejsze,jestem pod wrazeniem ,ucałuj królewnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki dajcie na luz - kazdy ma inny gust i skoro cos tam sie komus nie podoba no to trudno ma do tego prawo tak? Mi tez nie wszystkie dzieci czy tez dorosli sie podobają a i tak wiadomo ze dla nas nasze dzieci są naj czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to chodzi, że jak się podoba to należy chwalić, a jak nie to się nie odzywać wcale - szczególnie nie będąc pytanym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to ten
duell,Ona ma przepiękne włosy ,i sliczną buźkę ,jak mogłas tak napisać ?wszystkim sie podoba tylko nie Tobie,widać ze Twoj gust jest sporo przekrzywiony Marysiu,malutka jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
moim zdaniem ma okropny kolor włosów i brzydką twarz...podejrzewam że niektórym z was też się ona nie podoba tylko piszecie że jest ładna bo nie chcecie robić jej matce przykrości...ale po to jest forum żeby mówić co się myśli a nie mówić to co ''należy''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pliska
przybywam ---malenstwo cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilu ale można nie mówić wcale! Ty jesteś jedną z osób które powinny dostać embargo na wpisy tutaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garderobiana
a możesz mi odpowiedź na pytanie co Ci daje, że wypowiadasz negatywne zdanie w takim temacie? On nie miał służyć do oceny a do chwalenia się swoimi dziećmi, więc po kiego wypowiadacie tu swoje pochlebne czy mniej pochlebne komentarze? Nie podoba się to milczysz, podoba tym bardziej, bo zrobi się z tego szajs. Nigdy nie wiesz co powoduje anomalię wizualną u dziecka, więc powinnaś milczeć, żeby nie urazić uczuć matki, u tej dziewczynki nie widzę nic obrzydliwego i negatywnego, proszę wybaczyć, że nie każdy rodzi takie dzieci jak mucha, istne modelki, chociaż i w tym wypadku znajdzie się ktoś kto powie, że jest okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam...jak go poprawiłaś?Bo ja wklejałam z fotosika ale widziałam ,że cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garderobiana
masz prawo, bo mamy wolność słowa, ale nie musisz, z czystego szacunku do drugiej osoby. Podchodzi do ciebie jakiś człowiek i mówi na cały głos "o boże jaka z ciebie maszkara", a Ty pewnie jako kobieta, która wszystko ma w dupie, bo sama często ma podobne zdanie odwracasz się na jednej nóżce i nic cię nie rusza? nie uwierzę nigdy, przejmiesz się, zrobi ci się głupio i przykro. Tak samo jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ulica a forum to zupełnie co innego...na ulicy bym do niej nie podeszła i tak nie powiedziała....a skoro wkeił tu zdjęcie żeby się pochwalić to ja mam prawo komentować...ale według was tylko pozytywne komentarze są dopuszczalne zasrane matki polki... ja 24---> sama jesteś debilką wklejając tu zdjęcie swojego dziecka...przecież to niebezpieczne wystawiać tak fotki na dziecka na publiczne oglądanie bo nigdy nie wiesz kto to zdjęcie będzie oglądał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garderobiana
duell, żałosna jest Twoja perspektywa wolności słowa, uważasz, że możesz napisać co Ci ślina na język przyniesie, bo jesteś bezpieczna tam po drugiej stronie monitora, nic innego jak tchórzostwo! w jednym i drugim przypadku urazisz drugą osobę, więc nie ważne, czy piszesz na anonimowym forum, czy idziesz ulicą, wtedy też jesteś anonimowa przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×