Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośc boli

wybaczyc nie wybaczyc?

Polecane posty

>> szkoda tylko, że to piwko to zazwyczaj tyle alkoholu ze facet ledwo stoi na nogach po "spotkaniu z kolegami"." Jak się zadajesz z degeneratami, to nie nasza wina :o Czy może to wzorce wyniesione z domu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi żal ludzi
ktorzy wyluzować potrafia sie tylko wtedy gdy sie nachleją a po trzeźwemu to totalne sztywniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wierzysz abstynentom, a ja nie wierze alkoholikom i ludziom twojego pokroju. proste" kurcze - masz wyjątkowe zdolności... Już wiesz jaki jest Camp Nou, teraz wiesz jaki jestem ja... W swoim galopującym szalenstwie podlizania sie wszystkim laskom z tego tematu :D tracisz juz umiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou "Wyskocz" uuuu ... a co juz sie napiles i jestes wielki, silny i odwazny :D komiczne => "kurcze - masz wyjątkowe zdolności... Już wiesz jaki jest Camp Nou, teraz wiesz jaki jestem ja... W swoim galopującym szalenstwie podlizania sie wszystkim laskom z tego tematu tracisz juz umiar " tak wiem :) na podlizywaniu mi nie zalezy, w przeciwienstwie do ciebie nie szukam tu dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camp i komiczne
proponuje wam stworzyc koleczko wzajemnej adoracji, bedzie wam milej. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Camp - my jestesmy gorsi niz alkoholicy " owszem, jezeli piszesz ze na trzezwo masz ochote wyjebać dziewczynie / kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam biesiady, dyskusje, przy winie po blady świt, ale nie znoszę, jak ktoś w moim towarzystwie, nie potrafi utrzymać normy i bełkocze mi do ucha pijackie wynurzenia, dlatego z grona przyjaciół żeśmy wyeliminowali takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na podlizywaniu mi nie zalezy, w przeciwienstwie do ciebie nie szukam tu dziewczyny" o kurcze - on wie o nas coraz wiecej :D masz jeszcze jakieś projekcje na mój temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
muniek ...... niech sobie popiszą :) chociaz tutaj czują sie mocni i tacy męscy:) po 15 wracają do domu i potulnie wynoszą śmieci ze słowami " tak kochanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo miły blondyn => i bardzo dobrze :) wszystko jest dla ludzi - alkohol tez, tyle ze trzeba wiedziec ile mozna, i miec choc troche kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
uważam ze zasługuje na szacunek z tego względu ze jestem kobietą, gotuje mu kiedy mu sie uwidzi, nawet piorę jego skarpetki jak zostawi.a potem slysze ''ZAJ*****AL BYM CI, PIES CIĘ J****AŁ'' Teraz wiem ze i tak znosiłam juz wiele, a to było tylko gwoździem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> na podlizywaniu mi nie zalezy, w przeciwienstwie do ciebie nie szukam tu dziewczyny O kurrwa, tu już pojechałeś :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
takich dziewczyn/kobiet jak ja jest więcej i tkwią w tych toksycznych związkach niepotrafią sie uwolnic. Kobiety powinny uwierzyc w siebie i przedewszystkim same siebie szanowac--->wymagac tego od mężczyzn a szczegolnie od tego JEDYNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LC
a Ci sie beda klocic ehhh jak tak czytam to wychodzi na to ze trafil mi sie wlasnie taki facet typu Camp Nou :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
CIESZĘ SIĘ ze istnieją tacy faceci jak Muniek i Blondyn-->to daje nadzieje na normalny związek, nie mozna tłumaczy ze kazdy facet pije ,kazdy taki jest itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to ze trafil mi sie wlasnie taki facet typu Camp Nou No widzisz jak ci się w życiu poszczęściło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po 15 wracają do domu i potulnie wynoszą śmieci ze słowami " jasne, że wynoszę śmieci.. a wg Ciebie wykonywanie domowych obowiązków ujmuje mi męskości? to jeszcze Ci powiem, że to zazwyczaj ja wstawiam i rozwieszam pranie oraz to głównie ja wkładam i wyjmuje naczynia ze zmywarki :D ciota ze mnie totalna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LC => niestety masz racje a co do komicznego i camp nou = tak wiem o was sporo, na podstawie tych postow co napisaliscie, i szczerze mowiac nie chce wiedziec wiecej :D ile juz dzis wypiliscie ? pochwailcie sie no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te najbardziej zadziorne
koguty co to by z liścia i baba ma służyć mężczyznie ........ to najczęściej w domu pantoflarze :) to taki sposób na odreagowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
do---->Sarah Jessica Parker a ty jk bys zaregowała? miło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne :) "ciota ze mnie totalna" tu masz racje ale nie dokonca, ciota z ciebie ale z powodu postow (a tym samym pogladow) jakie tu prezentujesz na temat naduzywania alkoholu i zachowan po nim w stosunku do kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wiem o was sporo, na podstawie tych postow co napisaliscie, i szczerze mowiac nie chce wiedziec wiecej eeeeee no to ty masz lepsze zdolności niż Zigi Freud :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarah, palnełaś teraz największe głupstwo tygodnia. Człowiek dopóki nie straci przytomności wszystko wie co robi i co mówi, dopiero na drugi dzień może nie pamiętać, słynne "urwanie filmu", ale do ukochanej osoby takie teksty walić, jak do autorki, to już jest przegięcie totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LC
ja to glupia jestem wyjechalam na pare dni i mimo tego co zrobil pisalam mu co porabiam, wieczorem ze zycze mu dobranoc, staralam sie zeby bylo miedzy nami ok, a on nic zero sygnala o smsie nie wspomne, mam to gdzies nie odzywam sie juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciota z ciebie ale z powodu postow (a tym samym pogladow) jakie tu prezentujesz na temat naduzywania alkoholu i zachowan po nim w stosunku do kobiet" a Ty nie zrozumiales tego co tutaj piszę... nie pochwalam zachowania faceta, ale... człowiek po alkoholu rozluźnia swoje reakcje... na nalezy go wtedy zaczepiac ponad miare, by nie prowokowac takich sytuacji... ja im wiecej pije, tym jestem weselszy... zreszta po ojcu mam bardzo mocny łeb i gdy juz wszyscy maja nieźle w czubie ja jestem nadal w dobrej formie... pijam co najwyzej w weekendy i to nie zawsze, bo alkohol źle wpływa na sport, ktory uprawiam... w tym temacie autorka ewidentnie chce z gosciem zerwac i szuka tutaj potwierdzenia swej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×