Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośc boli

wybaczyc nie wybaczyc?

Polecane posty

nie wiem czemu, ale wszystkie osoby jakie znałem, które sie tak jasno deklarowały, iż potrafia sie doskonale bawic bez alkoholu, okazywały sie totalnymi sztywniakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jego maam przyslala mi esa z takim pytaniem czy miedzy jej synem a mną juz koniec. to odpisalam ze tak a o czym ten fragment wg ciebie świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
(przepraszam za literówkę--->kocham)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
Jestes prawnikiem, tak? no to nic dziwnego bo w swiatku prawiczym wiekszosc to sztywniacy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
wiec nawet sie nie dziwię, że żeby sie rozluźnić musicie sobie łyknąć co nieco. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a o czym ten fragment wg ciebie świadczy?" o tym ze autorka odpisala na smsa ktorego dostala od matki pijaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> no wlasnie, wypijcie sobie sznapsa komiczne i camp to moze wreszcie zakumacie o co chodzi Jak widac jesteśmy normalni, mamy do tematu alkoholu zdrowe podejście i pić nie musimy, zeby temat rozkminić. Za to mańkom czy innym polecałbym :o Maniek, czy jak ci tam, idąc twoim tokiem rozumowania - bez sexu też mozna zyc, tylko po co odmawiać sobie przyjemnosci? Z alkoholem masz tak samo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
bez kafe też można żyć tylko po co, skoro mozna sie trochę rozerwać i pośmiać czytając teksty komicznego i campa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie - mozna żyć bez seksu, bez urozmaiconego ciekawego jedzenia, bez wyjazdów urlopowych, bez telewizji, bez książek, bez komputera... tak naprawde od przeżycia potrzebna jest minimalna ilość rzeczy.. Tylko po co wtedy żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
"a o czym ten fragment wg ciebie świadczy?" o tym ze autorka odpisala na smsa ktorego dostala od matki pijaczka Muniek... nie widzisz, czy nie chcesz widzieć? autorka napisała mamusi pijaczka, ze to koniec miedzy nią, a jej synkiem więc rzuciła pijaczka przez smsa i przez posłańca w postaci jego mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne "nie wiem czemu, ale wszystkie osoby jakie znałem, które sie tak jasno deklarowały, iż potrafia sie doskonale bawic bez alkoholu, okazywały sie totalnymi sztywniakami " tez nie wiem dlaczego :) chociaz to zalezy co to "totalny sztywniak" ? to znaczy osoba ktora na trzezwo nie rzyga, nie lata na golasa po knajpie i nie wspina sie na latarnie ? ;) jesli tak to jestem sztywniakiem :D a dlaczego wszyscy co sie deklaruja ze pija w rozsadnych ilosciach, tylko dla kurazu, zawsze sie schelaja, i ich ponosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
no komiczne dobrze prawi - polac mu gorzały. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mi tak
powiedzial to bym powiedziala ze skoro pies mnie jebal to jestes psem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
no nie mieszajcie w to biednych piesków. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dlaczego wszyscy co sie deklaruja ze pija w rozsadnych ilosciach, tylko dla kurazu, zawsze sie schelaja, i ich ponosi ? Nie przekładaj doświadczeń swojego taty na wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
do--->całkowicie czarny kot zerwałam z moim chlopakiem twarzą w twarz. Jednak nie informowałam o tym fakcie jego rodziny jak równiez swojej. Jego mama poprostu musiała się od niego dowiedziec lub zauważyć neiwiem. Napisała to odpisałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie tu o swoich rowiesnikach (+/-10 lat) ktorzy na trzezwo nawet nie sa tacy zli gorzej jak zobacza kieliszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalny sztywniak = 99% elektoratu PiS :P a na dodatek - tak sie wytrząsacie nad byłym facetem autorki a moze tam faktycznie jakis piesek rozbił jej związek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośc boli, on tego na trzezwo i tak nie zrozumie, nie ma sensu mu ciagle tlumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mowie tu o swoich rowiesnikach (+/-10 lat) ktorzy na trzezwo nawet nie sa tacy zli" masz bardzo nieciekawych znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou a tak wogole to o swoim ojcu pisal blondym nie ja :P fajnie ze uwaznie czytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
do kogo pijesz komiczne z tym elektoratem PIS? to twoim guru nie jest ZZ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz bardzo nieciekawych znajomych " dlatego nie utrzymuje z nimi za bardzo kontaktow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
camp dzis za dużo wypil to juz nie wie komu odpisuje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
mam. też sobie popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne \"...nie wiem czemu, ale wszystkie osoby jakie znałem, które sie tak jasno deklarowały, iż potrafia sie doskonale bawic bez alkoholu, okazywały sie totalnymi sztywniakami ...\" A te, które nie piły bez deklaracji nie były sztywniakami? A może to kwestia ilości promili we krwi? Żal mi tych, którzy potrafia sie dobrze bawić tylko po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> tak wogole to o swoim ojcu pisal blondym nie ja Ale ja pisałem o twoim, bo masz takie podejscie, ze kazdy kto lubi napić się piwa, to automatycznie musi od razu schlać się do nieprzytomności :o Widocznie z domu musiales takie wzroce wynieść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×