Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgggstre

biore tab a i tak boje sie ciazy

Polecane posty

Gość fgggstre

okres mam dostac za tydzien a ja juz schizuje ze jestem w ciazy:( boli mnie brzuch , poiwekszyly sie ppiersi, jestem senna , niedlugo to juz wykittuje psychicznie:( mam juz 1 dziecko i narazie nie moge miec 2 ...tak bardzo sie boje sie ciazy ze mam stracha uprawiac seks i nie pozwalam konczyc partnerowi w sobie , i co miesciac obawiam sie ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
i słusznie ja zaszłam w ciąże po dlugim czasie regularnego brania tabletek:)) dlatego sie podwiazalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
a ile kosztuje takie podwiazanie? a bralasregularnie? wystapilu biegunki lub wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
jesli tabletki sa źle dobrane, żle sie po nich czujesz, nalezy jak najprędzej iść do lekarza po zmianę, a jesli wystepują wymioty to tabletki prawdopodobnie wogóle sie nie przyjęły i nie zostaja wtedy wchłoniete przez organizm, a co za tym idzie, -nie działaja. ja miałam idealnie dobrane tabletki, zupełnie nic mi po nich nie było, kilka lat super, regularne stosowanie-a tu nagle- niespodzianka. nie wiadomo dlaczego. wola boża chyba. Podwiązanie miałam zrobione przy cesarce, przez ordynatora, nie powiem gdzie, bo to nielegalne, ale dostał w łapę 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
na ciażę naprawdę nie ma reguły, niestety, jeśli uprawiasz seks, musisz się liczyć z konsekwencjami, często nawet antykoncepcja zawodzi, a często ci co chcą miec dzieci nie mają, taki już jest ten pokręcony świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
jak zajde to czeka mnie tylko aborcja:(( nie chce zabijac malego stworzenia ale co moge zrobic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Ufliczka009
fgggstre nie pieprzyc sie po katach tak jak ja to robie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2tu
a ze tak zapytam-na jakich tabletkach ta wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggstre
nie wiem czy jeszce wpadlam, poprostu co miesciac schizuje...a biore novinette , a partnera mam 1 i narazie tylko jednego mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet Fajna Mamuśka
ja bralam mercilon, strzeżcie sie tej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×