Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiony anioł

czy to możliwe że coś między nami będzie

Polecane posty

Gość zagubiony anioł

Witam ! Muszę podzielić się z kimś tym co ostatnio dzieje się w moim życiu. Nie wiem czy to ja zwariowałam czy świat staje na głowie. Zasadniczo chodzi o faceta. Jeju od czego by zacząć. Jesteśmy w jednej ekipie. I na początku traktowałam go jako kolegę, a potem nawet nie wiem kiedy jakoś sie zbliżyliśmy do siebie. Okazało się że mamy o czym rozmawiać i że mamy prawie identyczne zdanie w ważnych kwestiach. Wtedy pojawił się filrt. Byliśmy razem na cudownym wyjeździe i przez 4 dni było cudownie. Po wyjeździe jednak już nie było tak kolorowo. On uznał, że poprzednia dziewczyna bardzo go zraniła i że nie chce teraz mieć nowej, a ja bardzo się angażuje i on nie chce mnie zranić. Powiedział wprost że między nami nic nie będzie i nic do mnie nie czuje. Po tym wyznaniu rozmawiał z moją przyjaciółką i powiedział jej że trochę to źle ujął i że czuje coś ale nie tak dużo jak ja. Po 2 tyg spotkaliśmy się i próbowałam udawać że jest tylko moim kumplem, a on wyobraźcie sobie moje kochane kobietki podszedł do mnie w połowie imprezy, przytulił, pocałował i mówi do mnie że od tygodnia o niczym innym nie myślał... No i do tej pory tak to właśnie wygląda. Nie jesteśmy ze sobą, mnie bardzo zależy, a on sam nie chyba nie wie czego chce. Jakiś miesiąc temu moja przyjaciółka z nim rozmawiała i jak do tej pory mówił, że nie chce mieć u swojego boku kobietki tak jej powiedział że bardzo mu na mnie zależy i ma nadzieję że zaczekam aż ta blokada po poprzedniej kobietce mu minie. I tak trwam w niepewności. Nie wiem zupełnie co o tym myśleć. Czy mam na niego czekać? Czy jest na co? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji a nie mam nastu lat :( Totalnie się pogubiłam. Co o tym sądzicie drogie kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet i blokady
heheh niezła ściema chodzi o to , że on chetnie che puknie ale bez zobowiązań przetrzyma cie jeszcze troche żebyś już całkiem sie zakręciła, potem przeleci a potem znowu bedziesz sama bo on przeciez ci mówił, ze ma uraz, blokade i nie chce sie wiązać stary numer na zranionego ..... ale często działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie sexxxxx
bo ty sie już napaliłaś :) wiecej nie sądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku..a a ja go nie znalem. jaka jest procentowa skutecznosc tego numeru?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa to ja juz
To ja już wiem na co złapał Opalony Andrzej Anetę K. Złapał ją na blokadę :D. sory ale nie dało się siedzieć cicho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie problem
On z nią romansował, było cudownie, potem jej powiedział, że ona się zaangażowała a on nie i że ma blokadę, bo go poprzednia dziewczyna zraniła, potem jej kumpelce powiedział, że źle to ujął, bo jednak coś czuje, potem ją przytulił i pocałował na imprezie i teraz ona nie wie, co o tym mysleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie problem, dzieki wielkie :) no to ....hmmmm.... chcialby ja bzyknac ale zdal sobie sprawe ze ona z tych co to trzeba z nimi chodzic. I sie zastanawia czy warto. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet i blokady
skuteczność duża :) kobiety tak strasznie chcą zająć sie zranionym facetem mają przecież instynkt opiekuńczy prawie każda zaraz chce udowadniać , ze to nie prawda , że kobiety są złe i ze dopiero przy niej facet zobaczy co to prawdziwa miłość :) opieka, seks i dobre traktowanie zapewnione na długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa to ja
A są jeszce inne metody np na jeża ? nie podchodź bo będę kuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo , jest na jeza. Wtedy taka laska za wszelka cene chce udowodnic, ze ona wie lepiej , facet nie jest wcale taki zly, i ona pomoze mu odnalezc resztki czlowieczenstwa ukryte na dnie jego serca i takie tam pierdoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony anioł
Ano właśnie drogie kobietki ja też tak myślę czasem że on po prostu nie chce ze mną być i dlatego ciągle mówi o tej blokadzie. Tylko że jeśli tak jest i nic ode mnie nie chce to czemu jest zazdrosny i kurcze widać że mu zależy.. powiem wam że ta sytuacja jest męcząca.A czy chciał sexu, no wyobraźcie sobie że na tym wyjeździe mówił że moglibyśmy sie posunąć dalej niż pocałunek,ale powiedziałam nie i chyba średnio był zadowolony,ale nie dał specjalnie po sobie odczuć tego. Dałabym sobie spokój i olała go tylko że to najbardziej wartościowy facet jakiego spotkałam. Jakby był takim skurczysynem to bym sie nawet nie zastanawiała, ale gadałam z jego przyjaciółką i mówiła mi wprost jaki jest i chyba za to co o nim wiem i co sie dowiedziałam sama, go tak bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniszeczka
czesc, mam podobną sytuację-facet się wykręcał metodą jak to zwiecie na jeża, że nie wierzy w miłość, że nie chce mnie ranic itd. ale nie przeszkadzało mu to przespać się ze mną :P Teraz wyjechał i wysyła tylko smsy, pewnie żeby jeszcze raz przyjść w wiadomym celu gdy wróci...Seks był fantastyczny ale to tylko seks a ja chcę czegoś więcej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa to ja
Kurde ja to rzeczywiście jakis nieudany jestem . Tu metody na jeża , na smutnego pieska - zranionego zajączka , aż się boje ile jszcze jest tych skutecznych metod. Ja od zawsze byłem jeleniem :O i ta metoda na jelenia daje 0% skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony anioł
Ano właśnie przespałaś się z nim, a ja tego nie zrobiłam. Nie wiem ile jeszcze będzie trwać ta dziwna sytuacja. Na razie i tak nikt inny mnie nie interesuje dlatego czekam co z tego wyniknie. Choć ta sytuacja zamęcza mnie psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się
wydaje, że on jeszcze może żywić uczucie do byłej. I niby chce zapomnieć przy Twoim boku a z drugiej strony kocha tamtą i automatycznie wie, że może Cię ranić i nie chce wchodzić w poważniejsze relacje. Ile on ma lat i jak dawno się rozstał z była? Wiesz dlaczego się rozstali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony anioł
No jest trochę młodszy ode mnie, ma 22 lata. Na pewno nic do byłej na czuje, bo to co ona robiła mu jak byli ze sobą i potem. Wiesz mnie sie do tego nie przyznał, ale gadałam trochę z jego przyjaciółką więc coś na ten temat wie. On po zerwaniu a było to 1,5 roku temu obiecał sobie że nie chce być już w żadnym związku, koniec z kobietami bo za bardzo sie spala. Bardzo przeżył to rozstanie, nawet jego mama mówiła że nie mogła na to patrzeć jak cierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×