Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotiaczkowa

Powiększanie piersi na Ukrainie

Polecane posty

Gość sutek
Dnia 23.02.2017 o 20:08, Eolka napisał:

szczerze mówiąc , jakoś bałabym się mieć operacje gdzieś tak za granicą . tym bardziej piersi . Jakos bardziej ufam lekarzom w Polsce i trochę się dziwie co niektórym dziewczynom

masz rację tam wódka kosztuje 7zł to na pewno jest kiepska i ja bym nie napił się tylko zabrał z Polski

podobnie jak papierosy 4zł to na pewno jakiś syf a u nas dasz 14zł ale na pewno nie dostaniesz od nich raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutek
Dnia 23.02.2017 o 20:08, Eolka napisał:

szczerze mówiąc , jakoś bałabym się mieć operacje gdzieś tak za granicą . tym bardziej piersi . Jakos bardziej ufam lekarzom w Polsce i trochę się dziwie co niektórym dziewczynom

masz rację tam wódka kosztuje 7zł to na pewno jest kiepska i ja bym nie napił się tylko zabrał z Polski

podobnie jak papierosy 4zł to na pewno jakiś syf a u nas dasz 14zł ale na pewno nie dostaniesz od nich raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MileyC

Na Ukrainie powiekszać piersi? Przecież w Polsce mamy wiele śwetnych klinik !! Z mojej strony bardzo polecam Este l`arte jak ktoś mnieszka w Łodzi. Świetni lekarze, profesjonalni, znający się na swojej robocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlotta22

Potwierdzam dokładnie to co napisała MileyC. Ja akurat nie miałam powiekszanych piersi tutaj, aczkolwiek noszę się z takim zamiarem, bo mam je po prostu za małe. Poza tym w Este l`arte miałam koretkę uszu, a efektow jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×