Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajja

ile i jakich trzeba miec butelek na start?

Polecane posty

Gość bajja

to bedzie moje pierwszer dzidzi--nic nie wiem dzisiaj kupiłam 2 butelki po 260 ml ze smoczkami co jeszcze musze miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 3
ale mysle ze 2 w zupelnosci wystarcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooj
2 jedna do mleka, druga do napojow... polecam avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje pierwsze dzidzi
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina268
Jak bądziesz karmić piersia to wcale nie potrzeba butelek.ew,na picie w upały.A jak karmisz sztucznie ,no to jedna na picie a druga na mleko ,ale maluszek przez pierwsze4 msc,powinien dostawać jakieś90ml.nie więcej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama9
A ja kupie jedna ta mala z AVENTa i mysle,ze wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy zamierzasz karmić tylko butelką? jesli tak to kup sobie od razu więcej :D jesli chcesz tylko podawac herbatkę wystarczy - poźniej ewentualnie dokupisz :) ja mam 2 - 120 ml do napojów i 3 - 240ml do mleka - i powiem ci, ze w pewnym momencie gdy mała na mnie wisiała ledwo z tymi 3 do mleka dawała radę :( i jak nic gdyby one były w pierwszym lepszym sklepie to na bank bym sobie dokupiła:D:D:D ale że musiałam dreptac na drugi koniec miasta to radziłam sobie z tymi 3 ! jakoś :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że uda mi się karmić Synka piersią i dlatego tylko te dwie 150 kupiłam.... ale może rzeczywiście warto się zastanowić nad kupnem większej.... ostatecznie z czasem się przyda.... pomyślę nad tym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam ani jednej... po jakis 2 m-cach kupilam jedna ale tez sie nie przydala... moja corka jest anty-smoczkowa calkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×