Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozniczka

roznica wieku

Polecane posty

Gość greckie wesele
Nie wiem, jak Ty, ale ja nie wierzę w miłość przy takiej różnicy wieku. Moze kolo chce sobie zapewnić dostatnie życie przy Twoim boku? Nie czułabym się komfortowo w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka jednaaaa 44
a skąd go wytrzasnęłaś ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkk
18:29 komiczne (komicznie@o2.pl) i co do wieku - nie rób ze mnie jakiegos palanta... mnie roznica wieku w niczym nie przeszkadzała... Niedawno piętnowałeś na marwaskowym topiku kobietę, która się z młodszym związała. A tu takie wyznania? ;P Hipokryzja przez duże H. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semirades
ale piętnował chyba pod innym względem:P naucz się czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkk
przeczytaj cały topik a dopiero rób za adwokata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niedawno piętnowałeś na marwaskowym topiku kobietę, która się z młodszym związała. A tu takie wyznania? \" nie pietnowalem tego, ze sobie małolata znalazla, tylko to ze stara doswiadczona dupa jest taka naiwniarą i tak sie dała omotać małolatowi, wierząc w jego bajeczki Ps musztardo - w takim razie skad u Ciebe tekst o zasiekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Ps musztardo - w takim razie skad u Ciebe tekst o zasiekach? A tak właśnie, zasieki. Niby taki otwarty, zabierasz głos na wielu topikach w mniej lub bardziej istotnych kwestiach, ale tak naprawdę otoczony Jesteś zasiekami. Jak się komuś uda przez nie przedrzeć, to poranionemu i osłabionemu pozwalasz lec u swych stóp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak. Mój obecny chłopak przez 4 lata był z o 7 lat od siebie starszą dziewczyną. Było pięknie, było ładnie, dopóki ona nie dobiła do trzydziestki i nie zamarzyła o rodzinie. Jej zegar biologiczny tykał na potęgę, jego nie, w wieku 23 lat raczej nie myśli się o dzieciach. I tak po 4 latach udanego związku rozstali się z powodu różnicy pragnień, że tak powiem. Nie twierdzę, że to reguła, ale obawiam się, że coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucę swoje 5 groszy i powiem,że ten dużo starszy/starsza zawsze będzie żył w niepewności : zmieni na nowszy model czy nie zmieni lub temu podobne,a wiem to z autopsji bo sam jestem starszy i to o 15 latek :D:D:D Ale co tam raz się żyje,a od 5 (dopiero) lat jest oki :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba troche przesadzasz musztardo moja słodka... lubie sie posprzeczac, czasem dla samej zasady, ale nie jestem niedostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
a wiem to z autopsji bo sam jestem starszy i to o 15 latek O Matko... masz taką młodą, atrakcyjną laskę i mimo to, ciągle szukasz wrażeń. Diabeł wcielony normalnie no. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululocked
mnie się podoba starsza o 8 lat i spodobała mi się zanim się dowiedziałem ile ma lat w zyciu tyle bym jej nie dał, sam mam 20 lat skończone a laski w moim wieku jedne mąrdzejsze drugie mniej a ona jest wyjątkowa ale zajęta od lat i co z tego że do niej wzdycham jak nigdy jej nie będę mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Znam kilku facetów, którzy są w związkach z kobietami młodszymi o 15 i więcej lat. I w dalszym ciągu mnie to zadziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztardo ależ to nie pani ż jest młodsza o te 15 lat ;) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
No tak, zapomniałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztardo ale mało tego bo stałem się celem o wiele młodszych ale trzymam się dzielnie ( jeszcze ;) ) bo zbytnio przeginać nie lubię. Kurcze blade czemu z 10 lat temu nie miałem takiego brania :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja bym nie chciał młodszej o tyle lat laski... Tzn kazdy bierze to co lubi... Ale kiedy sobie patrze na kolegów, przychodzących ze studentkami 2-3 roku, to jakoś mnie to dziwi i... i nie chciałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
bo zbytnio przeginać nie lubię. Kurcze blade czemu z 10 lat temu nie miałem takiego brania To kryzys wieku średniego. :) 10 lat temu niepotrzebne Ci było uwielbienie małolatek. Nawet byś na nie nie spojrzał. Teraz Cię to wartościuje i podbija Twojego ego oraz wzwód. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Tzn kazdy bierze to co lubi... Podobno miłość nie wybiera. Ale to chyba nieprawda, a nawet na pewno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie - to na pewno nieprawda... miłość to stan który sami w sobie generujemy i do pewnego (czesto dosc zaawansowanego) stadium jestesmy nad nia w stanie panowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda dobra jesteś jak Dijońska określając kobiete ponad 30letnią mianem małolaty :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D komiczne właśnie takie studentki się koło mnie kręcą ale ja też za takimi nie przeoadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne kochałeś starsza
am mimo to masz teraz młodszą o 6 lat. Jakoś tak zawsze faceci wybierają później młodsze do życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne kochałeś starsza
studentki się chcą ustawić .Normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
musztardo ale mało tego bo stałem się celem o wiele młodszych ale trzymam się dzielnie ( jeszcze ) bo zbytnio przeginać nie lubię. Kurcze blade czemu z 10 lat temu nie miałem takiego brania Przecież nie chodziło mi o Twoją Panią, tylko o ten las lasek, który Cię molestuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodszą wybrałem, bo akurat taka mi sie spodobała... Poza tym zwiazki z młodszymi kobietami sa jednak zdrowsze i sensownejsze... a po trzecie, kobieta 6 lat ode mnie młodsza to juz nie jakas siuśmajtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda -> naprawdę nie wiem co one we mnie widzą ?????? Ani majętny,ani przystojny ani...... :D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Może coś w sobie masz i to na nie przełazi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne kochałeś starsza
komiczne mówisz jak wiatr zawieje raz ,że strsze są sensowniejsze raz ,że młodsze kurcze trudno się połapać . Wniosek jest jedne starsze kobiety służą do sexu młodsze do prokreacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna jestes.... kiedy miałem 23 lata, młodsze to były dla mnie laski w wieku 18-22 lata... to były dla mnie gówniary i tyle... i dlatego wolałem starsze w tej chwili mam 34 lata i kobiety młodsze ode mnie gówniarami juz nie są... tak trudni to pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×