Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LILYWASTHERE

uwieść szwagra

Polecane posty

Gość gość
Witam i rozwiązała się jakoś cała ta sytuacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KP
Może my się dyskretnie poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klidin
Posłuchaj ja mam ten sam problem tylko że jestem od ciebie o wiele młodsza mam 17 lat a mój szwagier 35 lat tylko to jest mąż mojej stryjecznej siostry mam ochotę na niego on zresztą na mnie chyba też bo tak przygaduje... Rozumię cie tylko jest jedna przeszkoda na drodze nasze siostry wiec jest ten problem ja nie moge zebrać sie na odwagę ale kiedyś trzeba olej ten problem z siostrą i potajemnie się z nim bzykaj tylko w taki sposob żeby chciał więcej...naprzyklad różne zabawy erotyczne... Pozdrawiam i trzymam kciuki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmdtdagjmt
jesteś szmatą tak jak ten twój szwagier jesli leci na ciebie,masz miliony facetów ale chcesz wbić nóz siostrze prosto w serce,a jak doprowadzisz ją do samobójstwa?kobiety wyczuwają intuicyjnie nawet jesli będziecie sie kryć z tym,to podwójna z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smootaskaaa
tez jestem atrakcyjna ,mam siostre tez ładną ale dla mnie jej facet choćby najprzystojniejsźy jest aseksualny bo to FACET SIOSTRY,ale takie jak ty nie respektują zadnych zasad i świętosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chory temat,ale rozne sa dylematy w zyciu.nie rob siostrze świństwa,bo pozniej bedziesz tego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycze ci zeby ten facet z którym zapewne będziesz sie bzykac bo takie jak ty nie maj ą zadnych oporów po jakimś czasie zdradził ciebie z jeszcze inną baba a czasem karma wraca ze zwdojona siłą,siostra wczesniej czy pózniej znajdzie sobie lojalnego i wiernego a ty zostaniesz z niczym,bez faceta i bez siostry z opinią podłej nielojalnej bezwartosciowej suki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grelbus

Chyba już się nigdy nie dowiemy, jak to się skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radecki

No cóż siostra siostrę zaciukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×