Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glamgirl

ZESPÓŁ MUZYCZNY NA WESELE - WARM.-MAZ.

Polecane posty

Gość glamgirl

Witam :) Założyłam ten temat ponieważ poszukuję zespołu muzycznego na swoje wesele :) wesele planowane jest na wrzesień 2009, szczerze mówiąc jeśli chodzi o zespół to nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrac. Poszukuję ludzi grających muzykę pop-rock-jazz-reagge zarówno starszą (aby zadowolic bardziej dojrzale grono) jak i współczesną, tylko nie żadne "jak anioła głos" czy "jest już ciemno" :P Może mam wygórowane wymagania ale muzyka biesiadna mnie nie zadowala, ponieważ pragnę dobrze się bawic na moim weselu :) mam nadzieję, że ktoś mnie poratuje jakimiś namiarami na zespół z Warmii, ewentualnie z Mazur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerados
witam ! podaj jakieś namiary do siebie to podam namiary na zespół pozdrawiam dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamgril
hmm... byłabym wdzięczna za podawanie namiarów tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu takze ja
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trust
oto namiar na dobrą kapele u mnie grali polecam 509 879 145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Livien, grali u mojego brata ciotecznego na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Organizuje dużo pomysłowych zabaw oraz puszcza bardzo różnorodną muzykę, tak żeby każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info : http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Livien.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×