Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fuct

wszystkie kobiety to wredne materialistki nie posiadajace zadnych uczuc

Polecane posty

Gość gdfg
Martyna19 - chcesz dobrego zycia, wycieczek, to sobie sama zarob, a nie zwalasz to na faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj raz jeszcze co napisałam. A potem się wypowiadaj. O moje zarobki się nie bój, wystarczy iż ja się martwię. Znajdź mi tam ustęp gdzie piszę, że tego wymagam od faceta. Czarno na białym. A potem to przytocz i wtedy krytykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieprawda Ja nie jestem wredną materialistką i posiadam uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu ale uogólnienie nie jestem wredna, posiadam bardzo dużo uczuć ,materialistka nie jestem ale znam wartość pieniędzy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eren
na forum to kazda kobieta potrafi byc kochajaca, nie materialistka, tak samo jak faceci sa przystojni i bogaci. Szkoda, ze w realu jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
moze i to uogolnienie ,ale jednak sporo w tym prawdy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exe
w kazdym razie ja same takie spotykam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, skoro my mamy kochać tych brzydkich, biednych, zakompleksionych i..(tu dopisać wszystkie negatywne swoje cechy), to może i wy zacznijcie kochać te wszyskie niezgrabne brzydule w okularach i z aparatem na zębach, co? :D:D:D swoją drogą jak ja kocham te teksty ludzi o zerowej osobowosci , ktorzy wszystkie swoje niepowodzenia zwalają na brak kasy lub wilekich cycków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie, czyli około 3 miliardów? tyle ich znasz? czy wszystkie, którym dałeś się naciągnąć na kasę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, pewnie wszystkie, których nie poderwał...czyli coś koło 3 mld :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak powinno być
Bo później najlepsze lata uciekają w związku z kimś z kim nie ma przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszystkie kobiety takie same to po co tak faceci przebierają? Jakby faceci nie byli materialistami takimi jak niektóre kobiety to by nawet nie zauważali tych cech.Ale faceci są kryształowi i na kasę mnie lecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene, :D :D tak bardziej serio, wredną materialistkę dość łatwo rozpoznać, trzeba tylko czasem patrzeć uważnie, czy np. posłuchać, jak sprawy widzą życzliwi ludzie typu przyjaciele, rodzina, a nie myśleć głównie wiadomo którą częścią ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zupelnie serio to znam facetów, ktorym brakowalo i majątku, i urody...są w świetnych związkach z naprawdę fajnymi kobietami, tylko jedno male ale...oni mają OSOBOWOŚĆ, charyzmę, coś, o przyciąga. A jak sie nie ma osobowości, to cóż, można mieć tylko nadzieję, że jakaś na kasę chociaż poleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×