Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paski paseczki...

czy ten wzór mocno mnie poszerzy???

Polecane posty

ależ nie ma za co, asystencie ;) jak masz jakies pytania to wal smialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to musze sie doszkolic, zeby wiedziec do ktorego typu sie zaliczyc ;) w miare mozliwosci bede sie udzielal na forum ;) doradzal :D przynajmniej jak na razie mam sporo czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiaj oddaje porady w Twoje ręce, bo mnie nie będzie ;) jakby co wspieraj sie blogiem :) powodzenia i pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest :) bede co jakis czas zagladal na forum ale jak wrocisz to sprawdz mnie i jak cos to popraw :) o ile beda jakies osoby chetne zeby im poradzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha :) a nie myslalas kiedys o normalnej stronce nie w formie bloga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm .... :P nie orientuje sie obecnie w darmowych serwerach ... jak znajde czas to cos pomysle. Poki co ide cos przekasic :) pozniej bede glowkowal to ktorej figurki jestem najbardziej podobny z bloga :D w oczywiscie ratowal nasze Panie udzielajac jakze fachowych rad odnosnie typow figur i ubioru :D dlugo mi to tylko znajduje ... zanim powklejam te obrazki .. i je znajde ... ale ja nie wiem jak to nazywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej prosilabym o pomoc:) Ramiona : -średnie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie w dodatku mam ciemne bardzo ciemna brazowe wlosy zielone oczy i moja karnacja nalezy do srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, Ali dzisiaj podobno juz nie ma ale jestem ja Muniek jestem 🖐️ i jestem asystentem - oficjalnym :classic_cool: nawet jestem na blogu ;) Ala wpadnie jutro i na pewno dorzuci cos od siebie a poki co ... to tak złośnica89 :) na wstepie bardzio sie ciesze ze tak jak piszesz: "Pupa : -idealna tak, istnieją takie" to zaczynamy: wg mnie jestes: Kolumna :) Co powinnas nosi: swtereki, bluzeczki, wykonczone tak na okraglo przy szyi "kanciaste" zakiety masywne dlugie wisiorki eleganckie, wywazone buty i spodniczyki typu a-line - jesli wiesz co to znaczy, bo ja nie mam za bardzo ;) A czego lepiej unikac: nieforemne marynarki / zakiety proste sukienki A co nosic - obrazki: wg mnie np to: http://www.wrzuta.pl/obraz/fkzooRLsoA/kolumna_01 http://www.wrzuta.pl/obraz/cjt82PNInM/kolumna_02 http://www.wrzuta.pl/obraz/ciPdoMcjD2/kolumna_03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tu na chwilkę żeby poprawić Muńka ;) (i przy okazji znow przeczytac kilka niemilych slow pod moim adresem:/) Och Muniek, Muniek, koleżankę nam tu w błąd wprowadzasz ;) Ona jest gruszką :) Noś odsłonięte ramiona i spórbuj je poszerzyć dekoltem w łódkę, noś marszczone sukienki o prostym kroju, zwiewne bluzeczki z 'pufkami",lekko rozszerzające się, obcisłe spodnie bez nadruków, przecierań na nogawkach, proste, wysokie buty. Co do typu urody jesteś jesienią, najbardziej pasują do ciebie ciemne, bardzo ciepłe kolory ożywione złotymi i miedzianymi refleksami, ciepłe kolory ziemi. Barwy pełne blasku. Zielenie, brązy i beże. Dodatki powinny być ciepłe np. bursztyn, drewno, złoto, miedź, czy brąz. Powinnaś z pewnością unikać plastiku oraz srebra. Twoje kolory to kość słoniowa,złoty, musztardowy,oliwka,khaki,ceglany i ciepły brąz..właściwie wszystkie odcienie brązu i złota. Twoje barwy to barwy jesiennych liści,ciepłe,przytulne. Złocienie, brązy, beże, żółcie, czerwienie. Pasują Ci kolory zielony, żółtobursztynowy, brązowy, zielonobrązowy, brąz - jasny beż, khaki, złocisty rudy, musztardowy aż po ciemny brąz, który jest Twoją czernią .Wśród brązów powinnaś wybierać takie dodatki, jak buty, paski, torby. Biel powinna być kremowa, nigdy zimna, tzw. kredowa. świetnie będziesz wyglądac w ciepłych zieleniach, od groszkowej, przez oliwkową, do butelkowej. Z rodziny niebieskich polecam jedynie zielonogranatowy. Czystego granatu i niebieskiego nie . Róże i czerwienie są w odcieniach łososiowych, morelowych, pomidorowych i ceglastych. Również stare złoto. Twój makijaż PODKŁAD: odcienie brązu, różowobrązowy RÓŻ: chłodny jaskrawy,jasny róż CIENIE: chłodny fiolet,gołębi, jasny granat, chłodny niebieski,turkus POMADKA: lila,chłodny jaskrawy, róż, wisnia,malina,purpura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
to ja Ci Muniek robote załatwiłam i nawet "dziekuje: nie usłyszałan???:-(;-) Ala, a gdzie wybywasz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mnie pilnujesz Ala ;) paski paseczki... kwiatuszek dla Ciebie 🌻 co prawda pewnie niedlugo bede tym asystentem :D ale moze czegos nowego sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Fajowe, no nie...???" mnie sie podoba :) zwlaszcza ta opcja gdzie modelka ma tylko ten sweterek na sobie ;) co do koloru to nie wiem, ich jeszcze nie umiem. Mnie sie ogolnie podoba czarny, ale nie wiem ktory do Ciebie bedzie pasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
ej, no to co z Ciebie za asystent?:-O.Mnie tez czarny, ale Ala-pisała ze dla mnie absolutnie nie....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ma racje, nie ma innej opcji czern odpada a ze mnie taki asystent jak ... ;) albo nie lepiej nie bede konczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
Tos mi pomogł:-P;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co :D jestem tylko facetem :P szczerze - jesli dziewczyna dla mnie zalozylaby takie cos to na pewno bym nie zwracal uwagi na kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czy moglabym prosic abyscie pomogli takze mi?:) Ramiona : -średnie Piersi : -duże Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski -zaokrąglony Biodra : -szerokie Pupa : -mała, zgrabna, raczej srednia:) Uda : -uda? to raczej pnie drzew Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : zwyczajne mam 162 cm wzrostu:), wlosy ciemny kasztan, ciemna oprawa oczu, ale oczy niebieskie. Z gory bardzo dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwile :) wiec ja bym wybrała modną szarość lub zdobiący błękit lub pistację :) a ja wybywam na taką tam imprezkę ;) ale generalnie mam tyle do zrobienia ze prawie mnie tu nie ma :P maszkara jesteś klepsydrą :) Jeśli Twoja figura przypomina kształtem klepsydrę, to znaczy, jeśli masz ramiona mniej więcej tej samej szerokości co boidra, noś spódnice ołówkowe, dobrze dopasowany stanik, kurtki i żakiety konczące się w talii, buty na obcacie i glębokie dekloty typu V. Z urody jesteś jesienią :) Najbardziej pasują do ciebie ciemne, bardzo ciepłe kolory ożywione złotymi i miedzianymi refleksami, ciepłe kolory ziemi. Barwy pełne blasku. Zielenie, brązy i beże. Dodatki powinny być ciepłe np. bursztyn, drewno, złoto, miedź, czy brąz. Powinnaś z pewnością unikać plastiku oraz srebra. Twoje kolory to kość słoniowa,złoty, musztardowy,oliwka,khaki,ceglany i ciepły brąz..właściwie wszystkie odcienie brązu i złota. Twoje barwy to barwy jesiennych liści,ciepłe,przytulne. Złocienie, brązy, beże, żółcie, czerwienie. Pasują Ci kolory zielony, żółtobursztynowy, brązowy, zielonobrązowy, brąz - jasny beż, khaki, złocisty rudy, musztardowy aż po ciemny brąz, który jest Twoją czernią .Wśród brązów powinnaś wybierać takie dodatki, jak buty, paski, torby. Biel powinna być kremowa, nigdy zimna, tzw. kredowa. świetnie będziesz wyglądac w ciepłych zieleniach, od groszkowej, przez oliwkową, do butelkowej. Z rodziny niebieskich polecam jedynie zielonogranatowy. Czystego granatu i niebieskiego nie . Róże i czerwienie są w odcieniach łososiowych, morelowych, pomidorowych i ceglastych. Również stare złoto. Twój makijaż PODKŁAD: odcienie brązu, różowobrązowy RÓŻ: chłodny jaskrawy,jasny róż CIENIE: chłodny fiolet,gołębi, jasny granat, chłodny niebieski,turkus POMADKA: lila,chłodny jaskrawy, róż, wisnia,malina,purpura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
alaOlo-:-DAle jak ten szary ma sie do mojej niezbyt ;-) szczupłej sylwetki???Tym bardziej ze jest lekko melanzowaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, czarny wyszczupla, ale bedziesz w nim wygladala bardzo elegancko. Szary, owszem, nie ma wlasciwosci jak czarny, ale tez nie pogrubia za bardzo. Mozesz wziac czarny, ale albo go czyms ozywisz, albo bedzie "okazjonalny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
Dziekuje Ala:-) Baw sie dobrze i...wracaj do nas szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócę jutro :) dzieki i nie ma za co :) pa :) i...wish me luck ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paski paseczki...
ja jestem, a co-tesknisz;-) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×