Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienka z Łodzi

jestem z Łodzi i chce wesele tylko gdzie??!!

Polecane posty

Gość xxpolaxx
Polecam wesele w mhotel, ul.św Teresy 111. Miejsce bardzo eleganckie, kuchnia bardzo smaczna, obsługa bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hotel Flora na Szczecińskiej. Niskie ceny i wysoka jakość. Kontakt mailowy imprezyokolicznosciowelodz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam wspomnianą już tutaj restaurację Soplicowo. Ma naprawdę piękne stylowe wnętrza. Do tego to miejsce ma bardzo ciekawą historię i jak właściciel Pan Dariusz ją opowiadał to kompletnie nas ujęła. Nasze wesele było w lato więc mogliśmy korzystać jeszcze dodatkowo z imponującego ogrodu. Goście byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Razem z moim zespołem prowadzę firmę filmowo-fotograficzną i chciałabym Wam polecić nasze usługi :) Z czystym sercem mogę Wam powiedzieć że nasze filmy wykonujemy dbale i z pełnym oddaniem przez co wideo które tworzymy jest unikalne dzięki ciekawym ujęciom i profesjonalnemu montażowi na długo zapadają w pamięć a co ważne nie są nudne ;) . Nagrania wykonujemy z powietrza przy użyciu dronów jak i statycznie z ziemi dzięki lustrzankom ( mamy bogate zaplecze sprzętowe np. slidery, stabilizatory obrazu, rejestratory dźwięku itp ale nie chce Was zanudzać tym :)). Jeśli zależy Wam na bardzo dobrej jakości nagrań, ciekawych ujęciach a finalnie na pięknej pamiątce z Waszego ślubu to trafiliście idealnie. W kwestii finansowej na pewno się dogadamy. Jesteśmy doświadczoną firmą, na co dzień zajmujemy się produkcja filmów reklamowych/korporacyjnych, filmowaniem relacji na żywo i tym podobnych. Napisz do mnie jeśli chcesz zobaczyć nasze przykładowe produkcje. Nie traćcie czasu na firmy które filmy kręcą "byle jak" i zaufajcie nam - dla nas filmowanie to pasja a nie obowiązek :) Jeśli macie pytania odnośnie nagrań, portfolio, ceny za nagranie to śmiało zapraszam do kontaktu pod nr tel 690 306 009 lub email slubvideo@gmail.com Pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaa255
A ja w Łodzi miałam okaz****awić się w lokalu Venge. Bardzo miło wspominam to wesele, wybawiłam się za wszystkie czasy :D No i sama organizacja też była super, do tego pyszne jedzonko i jest wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Salę Bankietową Venge! Piękna sala i bardzo dobre jedzenie! Dużo opinii o nich widziałam na http://www.gdziewesele.pl/Lodz/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkaa7
Zdecydowanie Venge. Miała tam wesele moja kuzynka i ja też :D Nie dość że sala jest naprawdę super, to jeszcze ceny dobre. No i dla mnie najfajniejsze było to, że można sobie wybrac dodatkowe atrakcje jak chociażby pokaz barmański, super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Wdoń
Mi udało się zarezerwować ostatni wolny termin na 2017 w Konstantynowie Łódzkim <3 Jestem mega szczęściwa bo Biała sala jest przepiękna, jak marzenie! :D . A swoja drogą macie już kamerzyste i fotografa?? Ja znalazłam taka firmę www.skynetic.pl i z tego co widziałam robią na prawdę fajne filmy weselne. Po wszystkich świętych idę się spotkać z nimi i omówić wszystko :). Już nie mogę się doczekać lipca 2017!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliannaa7
Jeżeli chodzi o takie sale na mniejsze przyjęcia weselne, to bardzo fajny lokal jest na tomaszowskiej - Venge. Przyjemny klimat, jedzenie naprawdę świetne. No i moja kuzynka mogła sobie na przykład dobrać też taką atrakcję jaką był pokaz barmański. Zawsze to jakieś urozmaicenie, wyglądało to świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkka88
Zgadzam się co do Venge. Byłam tam na przyjęciu weselnym mojej kuzynki i było rewelacyjnie. I wygląd sali naprawdę piękny, i obsługa miła i pomocna, co do jedzenia - to było pyszne :) Także popytaj tam, bo z tego co wiem cenowo też dobrze wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie wiesz gdzie to polecam skontaktować się z nimi www.belodia.pl ! Sama miałam ten problem a okazało się że są ludzie którzy mogą zrobić to za mnie :D Polecam bo organizowaliśmy z nimi wesele i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje przyjęcie weselne miałam w Venge na tomaszowskiej. Więc jak szukasz fajnego, sprawdzonego lokalu, to skontaktuj się właśnie z nimi, my z mężem byliśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię termin na wesele, sala Zgierz Balentino 26.08.2017r. Kontakt tel: 661-123-726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna sala jest na ulicy tomaszowskiej, nazywa się Venge. Byłam tam na dwóch przyjęciach weselnych i obydwa były udane :) A co do samej sali, to jest naprawdę ładna i robi dobre wrażenie, a jedzenie tam pyyycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrtaW
My bawiliśmy się super w Sali Kryształowej. Sami rozważamy tą sale na nasze wesele w 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niedawno miałam wesele, co prawda w Brzezinach, ale oboje z mężem jesteśmy z Łodzi i bałam się, że będzie to jeden z najbardziej stresujących wieczorów w życiu, a tu proszę - wybawiłam się za wszystkie czasy, dobrze zjadłam i nie musiałam przejmować się niczym. To wszystko właśnie dzięki managerowi naszej sali :) Gorąco polecam http://salaweselnainspiro.pl/ - doskonałe przygotowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj ja ostatnio bawiłam się jako gość w Venge, bardzo fajna sala, bardzo mi się spodobała. I obsługa super i jedzenie. Sama zastanawiam się nad swoim weselem, czy nie wziąć właśnie Venge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kutno brałaś pod uwagę? nie jest tak daleko a tam bardzo fajna sala jest - http://www.awis.kutno.pl/ :) ja polecam bo byłam tam już na 2 weselach i zdecydowanie były to te najlepsze jakie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak już jedna osoba wspomniała, mogę też polecić Venge. I patrzę z perspektywy osoby która organizowała tam swoje wesele. Świetny kontakt z pracownikami sali, szybko ustaliliśmy wszelkie szczegóły, które następnie zostały przez nich zrealizowane. Jedzenie było wyśmienite, nawet mój mąż chwalił co rzadko się zdarza jak jemy poza domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej to chyba godna polecenia jest sala Bankietowa Venge, szczegolnie , ze zmiesci sie tam na prawde sporo osob, jest kącik dla dzieci, a ceny juz od 99zl/osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venge - sala bankietowa, genialne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venge! W miescie, nie trzeba jezdzic po jakichs zadupiach, duza sama zmiesci sporo ludzi (ponad 100) menu w cenie od 99 zl, ale takie fajne menu polecalbym wziac za ok 170 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! + DODATKOWE CERTYFIKATY + LEGITYMACJA + ZAŚWIADCZENIA DO ZUS + PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy usmiech.gif ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venge jedyne sluszne miejsce na wesele w Łodzi !! It's autentic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejek

Mi się bardzo podoba ta sala Saffron - mają w środku  bardzo ładnie. Poza tym byłem tam parę razy i wiem, że obsługa i jedzenie też jest na wysokim poziomie. I że to nie jest tak że jedna impreza lepiej a inna gorzej tylko zawsze wszystko jest dopilnowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×