Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daroo9787

Żony, dlaczego nie lubicie sexu??? Jak spotykałem się z dziewczyną, późniejszą

Polecane posty

Gość a ja np mam lat 30
ja tam lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora wiesz mi sa takie kobiety które nie lubia seksu, była mojego faceta też była zimna jak lud i nie potrzebowała seksu ale u niej był problem z hormonami seksu nie potrzebowała i nadal nie potrzebuje z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m142
zmieni jej się po 40 jak będzie za póżno bo wtedy nie będzie miała za dużo amatorów to może zacząć wyć jak czterdziestka bo facet jak jest młody to go rozpiera energia a jak kobieta ma czterdziestkę to wtedy jest nie wyżyta i to jest cały ambaras że dwoje nie chce naraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiana
z kobietami jes tak że faktycznie po czterdzistce im sie chce bardziej ale one dopiero zaczynają po 35 wiedziec co chca ja saja sie matkami sex przestaje być priorytetem alwe żeby gadać ze sie lubi i nie robić tego przed i po ślubie to już przegięcie polecam mimo ze dla mnie zdrada jest nieuczciwa , ale w takim wypadku kochankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze tematu, jak do kurwy nedzy dales sie tak wydymac? jak mozna nie puknac/zapiac/wyruchac/zasadzic robaka/wypukac baby z ktora chcesz spedzic reszte zycia? Stary, podziwiam twoja glupote. Teraz ci zostaje sprzedac jej kopa w dupe czyli rozwod i uderzaj na inne dupy. Co z tego ze ja kochasz, chcesz byc nieszczesliwy przez milosc? nie badz pierdolonym masochostą. Egoizm górą kurwa mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może bym tak tego pieknie nie ujęła ale popieram przedmówcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjsdjiossdnsd
kurde, jak mój mąż mówi,że jest szczęściarzem,bo ma żonę która jest zawsze chętna to mu nie wierzę;) ale ja bardzo lubię seks,nie czekam tylko na inicjatywę męża,no i nigdy mnie głowa nie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdjsdjiossdnsd to zakładamy klubik :) może wiecej takich jest ale sie niechą przyznać :) ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjsdjiossdnsd
:) ona- nie ma sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje blogoslawienstwo jest rowne z poswieceniem swej duszy i ciala wielkiemu mistrzowi piekiel ;) ja antychryst zapowiadam, bedziesz pierwsza ladacznicą spowitą ogniem piekielnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
tyle chetnych w koło a ty masz problem z kobieta ktora nie lubi sexu ? rozmawiaj z nią z załaczonym dyktafonem , jak juz takich rozmów bedziesz mial wiele znajdz kobiete do sexu (kochanke ) w razie jak zada o rozwód nie bedzie z racji posiadanych dowdów z dyktafonie orzeczenia o twojej winie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz ,,,... a coś Ty taki prawniczek ( bym sie pomyliła ) :P i co mu tak podpowiadasz niechże sam troche pogłówkuje :) :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
nie potrafi - stan ciaglego niedosytu sexualnego blokuje mu myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
kup nowe eleganckie buty , nowe ciszki w górnej półki , odwiedz dobrego fryzjera i w miasto , w kluby , w lokale , a nie siedzisz w domu a kobieta ktora ma cie gdzies , juz lepiej było by ci z facetem jak sadze niz z nią .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz ,,,... zgadzam sie , tyle że jedna z możliwości jest taka : żona ma kochanka bo mąż po ślubie okazał się być niepodniecający w słowach i czynach ... :P ale to jedna wersja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to jest tak że żony nie lubią sksu ze swoim mężem a z innymi jest oki?? wiem bo jak tak mam,poprostu mąż na mnie nie działa,sex był dla mnie najgorszym co mogło mnie stkać aż do czasu gdy nie zroiłam małego skoku w bok i powiem wam że isę opłacało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
jezeli bedziemy tu przbierac rozne opcje nie dogadamy sie w zyciu , zakaładam wiec , ze faktycznie jego zona stała sie asexualna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jak by on sam sprawiał wrażenie ze ma ja gdzies i musiała być zazdrosna , to może by tyłkiem ruszyła :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,...
wszystko jest mozliwe , ale jako zona powinna sie przemóc i od sexu z mezem nie stronic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranna kawkaa to ci sie jednak udało ale nie każda tak da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz sam widzisz ze gość sam musi sobie znaleść przyczynę tego co go spotkało no chyba ze on jaet blondynka :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak nie che sexu to niech da mu rozwód jak go kocha , nie powinna chcieć by cierpiał tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry_meksykanin jak nie wiesz po co mąż? musi być to wtedy zdrada ma odpowiednie działanie :P ze skutkiem ubocznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak ale kiedyś był ten temat poruszany na forum i wiele dziewczyn to samo mówiło,a nawet ci powiem że koleżanka moja ma to samo ale z mężem a z kochankiem już nie,i nie wiem od czego to zależy,może po ślubie czy po kilku latach związku coś wygasa,ta namiętność się wypala...a może taki romansik na boku jest czyś ekscytującym i dla tego niektóre kobitki czują w tedy spełnione seksualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia jest i tyle. Daj nr do meza, zadzwonie i przekaze radosna nowine o tym jak penetruje cie stado innych samcow. Maz bedzie wniebowziety jak sie pozbedzie takiej szmaty u boku jaka niewatpliwie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×