Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cyferka szczęścia

czy to dobrze, że planujemy??

Polecane posty

Witam Piszę, ponieważ chce się z Wami podzielić moimi planami,które układamy z chłopakiem. Bowiem, mamy po 16 lat(za rok będziemy mieć 17);jesteśmy już ze sobą 2 lata, przeżywaliśmy ze sobą i te dobre chwile i te gorsze. Zawsze razem sobie pomagaliśmy, kochamy się niezmiernie. Jednak piszę tu, żeby Wam powiedzieć o planach mojego chłopca, więc wpadł on na pomysł, żebyśmy 25 września tego roku (rocznica naszego bycia razem ) potajemnie się zaręczyli, bez umowy rodziców, ich opinii i zgody. Ja bardzo się zdziwiłam gdy usłyszałam jego plan, i nie wiem co mam zrobić, uważam że to troszkę zbyt wcześnie na takie zmiany w naszym związku; mimo to wiem że już z nikim innym ni będę , bo nie chce być, jestem pewna miłości do niego, i myślę że on do mnie też skoro proponuje mi takie rzeczy. Z jednej strony jestem za za jego pomysłem a z drugiej strony boję się tego, że ktoś jak zauważy pierścionek na palcu to zrobi szał, że jesteśmy narzeczeństwem:( Co Wy kochani o tym myślicie?? Poradźcie mi. POZDRAWIAM SERDECZNIE http://achtedzieciaki.pl/200609253640.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
hahahahhhhhhhhhhhhhhhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że powinniscie
zając sie kupnem podręczniczkow, zeszycikow, piórniczkow, dlugopisików itp. do gimnazjum. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
a dziecko za rok? czy jeszcze w tym? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę że powinniscie
ale tak przy okazji proponuję od razu machnąć sobie dzieciaczka, to takie slodkie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
a pierscionek bedziesz miala z galazki ? czy z gumki recepturki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że jeżeli chcecie się "potajemnie zaręczyć" to to zróbcie. Mój kolega z pracy zrobił to samo, tyle że on ma 26 lat... i w tym przypadku to chyba jest coś nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
daj se spokój kochane dziecko. zajmij sie szkoła potem praca i jak do czegokolwiek dojdziesz to sie zaajmnij chłopem i dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że powinniscie Idziemy teraz do I klasy LO Mówicie że to za późno, OK, ale jakoś nie mace nic przeciwko, jak piszą tu nastolatki że są w ciąży, tylko uważacie to za wpadkę i pomagacie dziewczynom. A ja tu piszę o zaręczynach. I dziecka nie planujemy, ale ślub cywilny na koniec III liceum owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
Pójdziesz kiedyś na studia, to zobaczysz jakie tam są ciasteczka :D Szkoda sobie ich odmawiać :) :) Śmiesznie mi jakoś, jak to przeczytałam ;P Naoglądało się telenowel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
puknij sie w łeb. 3 liceum i ślub buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
Właśnie jestem spokojna, że będzie inaczej :) Szkoda młodości dziewczyno! Po "ślubie" na pewno szybko zrobi Ci dzieciaka i całe życie spaprane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
a jak bedzie cie chcial wywiezc za granice, slub wziac bez waszych rodzin, bedzie chcial dzieciaka w 2 klasie lo bo tak fajnie to tez nie zaprzeczysz BO GO KOCHASZ? tzn ze nie doroslas jeszcze i nie do konca wiesz na czym polega milosc i zwiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malowana słońcem nie zrobi, bo na dziecko przyjdzie czas i my oboje tak uważamy, a chce my wziąć cywilny ślub po III liceum , bo pragniemy razem zamieszkać na studiach, i chcemy żeby to jakoś wyglądało, żeby nikt nie sądził, że żyjemy "na kocią łapę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woalakahjf
ja tak żyje od 2 lat i jakoś nikt nic nie gada :) to normalne w tych czasach chyba z jakieś innej epoki jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
Cyferko droga, w tak młodym wieku zapomnicie się kiedyś łatwo i pyk... dzidziuś. A tatuś powie: ja za młody, wychowuj dzieciaka sama. Możecie żyć bez ślubu. 80% par na studiach tak razem żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woalakahjf
to skoro zdecydowałaś sie to po chuj sie pytasz o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woalakahjf
daj sobie na razie spokój, macie jeszcze dużo czasu. zobaczysz jak wszystko sie potoczy. jak cię bardzo kocha to zrozumie i poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
No tak, ja jestem zupełnie inna. Planuje z facetem mieszkać dopiero po ślubie :O Dziwisz się rodzicom? Jesteś za młoda. Martwią się o Ciebie. I wcale się temu nie dziwie. Nie rób głupot. Ciesz się młodością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woalakahjf
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubelka
a za dwa lata będziecie mieć 18 lat a za trzy ile?????heheheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI, W LICEUM WAM SIE 1000RAZY ODMIENI, PIERWSZA MILOSC TAKA JEST ZE WYDAJE SIE JEDYNA I NA CALE ZYCIE - RZECZYWISTOSC JEST INNA, ALE JAK CHCECIE TO SIE ZARECZAJCIE, ZAWSZE MOZNA ZERWAC I JUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×