Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGAGAGA

AUKCJE-ALLEGRO-FAJNE CIUCHY!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość weronikatul
hej dziewczyny a ja wprost uwielbiam zakupy i często zaglądam na ten wątek, niestety moje finanse ostatnio się trochę pogorszyły i musiałam znaleźć nowy sposób na jakieś pieniążki i znalazłam - Lombard Warszawa, Pożyczki pod Zastaw, ich strona internetowa: www.lombardnazlotej.pl, mieści się w centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego, i powiem wam że jest bardzo łatwy dojazd co jest dużym plusem. Nie ma się co krępować, mi naprawdę pomogli bo tam jest bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. W lombardzie kupiłam też bardzo fajne rzeczy, więc naprawdę warto odwiedzić to miejsce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję w różnych sklepach. Lubiłam allegro, ale zaczęli tam bardzo zdzierać, więc kupuję w innych miejscach. Ostatnio znalazłam fajną stronkę - sklep z butami nike http://air-max.pl/ Kupiłam już tam jedną parę airmaxów na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenksa
hey,a ja proponuję odwiedzić użytkownika janexnet.od kilku miesięcy ubieram tam całą swoją rodzinkę,mają ciuszki w super cenach i to co ważne można robic zakupy przez cały miesiąc i poprosić o jedna wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam markowe ciuszki od 9zł. Margos-chorzow h ttp://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26911847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam markowe ciuszki od 9zł. Margos-chorzow h ttp://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26911847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella2
A ja wam powiem, że Allegro powoli wchodzi z mody bo ma coraz lepszą konkurencję, między innymi http://www.o10groszy.pl/268 - Ja tutaj kupuję taniej i jestem zadowolona, aktualnie na topie jest elektronika którą można wylicytować za grosze, o wiele taniej niż na Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×