Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjn mjnm jnm

Nie mam sily juz szukac

Polecane posty

Gość mjn mjnm jnm

Mam 24 lata. Od dobrych 2 lat szukalam faceta na necie i w realu. Spotkalam sie z kilkoma, ale okazali sie oni totalnymi pomylkami. Stracilam checi na poszukiwania. Od dzis koniec. Co ma byc to bedzie., trudno. Ja mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfkf
to samo mam! chyba trzeba olac szukanie, jak nie szukalam to sami przychodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you are life you are decision
sam przyjdzie. nie wiadomo kiedy i skad :) miej tylko oczy otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie. Też już mam dośc, jak się sam znajdzie, to fajnie, jak nie...to dalej bedę mieć czas dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjn mjnm jnm
najgorsze jest to,ze ciagle w kazdym facecie upatrywalam potencjalnego kandydata na chlopaka:O Czulam sie jakbym byla na polowaniu - oczy dookola glowy:O Od dzis koniec-daje sobie na luz, bo nie daje rady juz z tymi "poszukiwaniami":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffkkkkkh
ja to samo. Mam 27lat i jeszcze nie miałam faceta na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie- upatrywałaś. oni to czują i dlatego znikają. uciekają od desperacji. olej wszystko to coś godnego samo się trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOD
Nie szukajcie, aż znajdziecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjn mjnm jnm
Ja ta swoja desperacje skutecznie ukrywam, wiec podejrzewam,ze nic nie zauwazyli;) A desperacja moija wziala sie z tego,ze mam juz 24 lata i tez niewielkie doswiadczenie z facetami:O Plus czulam wstyd przed rodzina,ze moi mlodsi kuzyni i kuzynki maja kogos, a ja ciagle sama:O Wiem,w iem,ze to glupie, ale rtak bylo. od dzis koniec-tak jak juz pisalam:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
zatrzymaj się chwilę i pomyśl do czego ci on potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjn mjnm jnm
brat niedzwiedz-----> ale dowalasz ostatnio ludziom na topikach;) Nie kazdy ma takie szczescie,ze spotyka ta wlasciwa osobe. Ja wyszlamz zalozenia,ze lepiej bedzie poszukac niz cxzekac,az ktos mnie znajdzie, ale teraz zmienilam zdanie. nie szukam!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukaj sam sie pojawi ....w momencie kiedy bedziesz sie tego najmniej spodziewac:) tak z zaskoczenia wiem cos o tym:D zauważyłam, że jak sie kogoś juz ma to wtedy jest 10 innych chętnych, jak zostaje sama to wtedy nie ma nikogo ---> prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjn mjnm jnm brat niedzwiedz-----> ale dowalasz ostatnio ludziom na topikach Nie kazdy ma takie szczescie,ze spotyka ta wlasciwa osobe. Ja wyszlamz zalozenia,ze lepiej bedzie poszukac niz cxzekac,az ktos mnie znajdzie, ale teraz zmienilam zdanie. nie szukam!! nie dowalam wcale bo jak bym dowalał to bym był CAMP NOUEM...:P:P:P:P staram sie tylko uswiadomic ze na siłe nic nie mozna zrobic w swiecie uczuciowym i emocjonalnym.NIe mozna ...bo to nigdy nie wychodzi i nigdy nie wyjdzie....ot tyle dzesika🖐️:D co tam w czewie słychac ????? :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah Jessica Parker brat słonko świeci, ptaszki śpiewają ...ide zaraz na aleje JA TEZ POJDE ALE CHYBA Z WIECZORA....jak ci sie pudzian podobał na biegana jak kule nosił??? o ile byłas wogole?:D ja lece popracowaac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjn mjnm jnm Mam 24 lata. Od dobrych 2 lat szukalam faceta na necie i w realu. Spotkalam sie z kilkoma, ale okazali sie oni totalnymi pomylkami. Stracilam checi na poszukiwania. Od dzis koniec. Co ma byc to bedzie., trudno. Ja mam dosc przepraszam jesli moja wypowiedz o srubie cie uraziła:O...wie co przezywasz bo tez tak kiedys miałem...ale autorko uwierz mi ze na siłe sie nie da ....zyj normalnie,zajmuj sie soba ,zjmij sie jakimis swoimi pasjami hobby....a miłosc sama ci wpadnie w łapy pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzesika to moze sie spotkamy gdzies przypadkiem....:P:P:P:P...ja czasami lbie w bajerze posiedziec ...taka knajpka w 3 aleji...hehehehe 🖐️..pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah Jessica Parker brat możliwe, że już nie raz sie widzieliśmy na bank:D heheheheh na naszym lokalnym forum na gazecie wyborczej jest taki artykuł o nazwie TRANS JAREX CZY PAMIETACIE TAMTE MIEJSCA.....zajrzyj tam zobaczysz ile fajnych wpsiów jest o fajnej tematyce...on chyba dzisiaj na 1 podstronie powinien byc.....artykuł jest moj:P:P:P:P czyli podpisany brat_niedzwiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'miłości się nie szuka. jest albo jej nie ma. nikt nie jest samotny tylko przez przpadek';) szukanie potencjalnego partnera w kazdym facecie to głupota. wyluzuj, a w końcu książe zjawi się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie potencjalnego partnera w kazdym facecie to głupota. wyluzuj, a w końcu książe zjawi się sam. ksiaze moz e nie ale napewno normalny facet sie pojawi...wczesniej czy pozniej ale sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie szukaj, może się znajdzie. Ale nie ma gwarancji, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa bez makuu
nie szukaj, sam przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alize w.
miałam tak samo jak Ty, tyle ze mialam juz 25 lat. od 23 zaczelam szukac i w kazdym wypatrywac kandydata - szlo mi marnie, znajomosci tyg. albo 2 dniowe. jak dalam sobie spokój, sam mnie znalazl w sklepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielllla
A ja niestety nigdy nie mogłam liczyć na szczęśliwe przypadki losowe,musiałam szukać faceta w sieci. Fakt-to on mnie wyszukał,ale gdybym nie dała ogłoszenia to do dziś chodziłabym na samotne spacerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskaaa
Ja tez nie szukam tlyko czerkam,az mnie odnajda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfds
Pytam z ciekawkości, czy mieszkacie same czy z rodzicami? Moje 3 koleżanki samotne, mieszkają jeszcze z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×