Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjn mjnm jnm

Nie mam sily juz szukac

Polecane posty

Gość maryskaaa
ja mieszkam z rodzicami:(O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
heh cos w tym jest bo jak widze babki jakies to albo zajete albo jebniete albo jakies takie... no nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma byc to bedzie. jak masz zkims byc to mozesz go nawet w kolejce po kielbase spotkac albo zwyczajnie,na ulicy;) Nic na sile,bo z takim podejsciem to depreche mozna zalapac.Zajac sie soba,swoimi pasjami,i nie myslec o poszukiwaniach. Przeciez nie wszyscy ludzie musza byc z kims, jest tez grono tych, ktory pisana samotnosc i zadna sila sie tego nie zmieni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze ich nie interesuj
zycie w pojedynke:O chca byc z kims wiec nie dawaj rad pt. nie szukaj, jak masz byc z kims, to Cie znajdzie, a jak nie to nic nie zrobisz:O loool. uwazam ze kazdy ma szanse byc z kims, czasem jej po prostu nie wykorzystuje albo nie dopomaga szczesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze ich nie interesuj
"zajac sie soba, swoimi pasjami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze ich nie interesuj
nie zlego, ale nie pomagasz. Trzeba te laski zdopingowac do tego, by jednak dalej szukaly swojego szczescia, ale nie zyjac tylko tym. Wlasny rozwoj jest bardzo wazny, pasje itepe. Ale pisac ze niektorym jets pisana samotnosc:O? Osobiscie uwazam, ze ten tylko jest sam, kto tak wybral, bo sorry ale siedzac w domu na necie nikogo sie nie pozna. Ja sama mam pecha w milosci, zakochuje sie w tych co mnie nie chca, ale mysle, ze znajde w koncu swoje szczescie, poki co ciesze sie wolnoscia, imprezuje i rozwijam sie;) Problem polega na tym, ze te dziewczyny sa teraz na etapie, na ktorym bylam do niedawna ja: totalny dol, smutek, zniechecenie, ale to juz minelo:) dlatego nie cierpie tekstow kierowanych do osob ktore sa juz i tak zdolowane: niektorym jest pisana samotnosc i tego sie nie zmieni. Wszystko sie moze zdarzyc, milosc przychodzi nieraz w najmniej spodziewanej chwili, ale przychodzi;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....ok zwracam honor Tylko ciekawa jestem cz poznanie mezczyzny jest rownoznaczne z miloscia Bo ja soykam wielu mezczyzn a zadnego nie kocham, i tu jest bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze ich nie interesuj
czasem kobiety sie wiaza z facetem, przekonane ze juz zaden inny je nie zechce:O w zwiazku z tym BEZ MILOSCI.. zazdroszcze Ci poniekad, bo do tej pory w 99 proc przypadkow to ja jestem niekochana;) ale raz zdarzylo sie, ze ja olalam chlopaka i bardzo sie tego wstydze bo zrobilam to w malo elegancki sposob:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze cos,co nie ma przyszlosci lepiej zakonczyc szybko,po co dawac zludna nadzieje Roznie jest z tym uczuciem,ale ja chce poczuc te motylki w brzuchu,tesknic za kims, myslec o kims czesto,dostawac wypiekow na sama mysl o nim Teraz tak nie mam,facet pojawia sie i znika,czesto wtedy kiedy rozumie ze mnie predko do lozka nie zaciagnie:D ach ..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze ich nie interesuj
mnie do tej pory jeden probowal zaciagnac do lozka, ale mu sie nie udalo.. Bylam w nim baardzo zakochana, ale za malo go znalam i chyba jakas intuicja mi podpowiadala, ze "halo halo! stop!" no i tak oto jestem 20letnia dziewica;P zgodnie z zasadami kafe chyba przegralam zycie;) powiem Ci tak: przyjdzie czas to poczujesz te motylki, obys tylko poczula je przy wlasciwym facecie, a nie takim jak te kafeteryjne marwaski i inne wynalazki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe e tam, nie przegralas zycia:D jestes mlodziutka Grunt to znalezc normalnego,fajnego faceta, a WIEM ze tacy sa na swiecie i szukaja drugiej polowki...tylko juz niekotore kobiety przestaly wierzyc ze istnieja jeszcze fajni, ciekawi faceci. Oni tez cierpia, sa ranieni przez kobiety,to pozniej ciezko sie podzwignac Ale ja kazdemu milosci zycze,bo ona uskrzydla,twarz sie smieje i swiat jest kolorowy,problemy mniejsze i chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ze ich nie interesuj
ja przynajmniej przez krotki czas wiedzialam jak to jest kiedy ktos odwzajemnia Twoje uczucie i to bylo super:) dodawalo sily i po prostu uskrzydlalo.. ja tez zycze wszystkiem wieeeelkiej milosci:)❤️ 🌻:):) na pewno ja znajdziemy;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D mam nadzieje:) a poki co...rozkoszujmy sie wolnym czasem;) dbajmy o siebie i czerpmy z zycia pelnymi garsciami🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasixxxx
ja tez nie mam sily juz szukac!! na arzie zajmuje sie soba i czekam co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnnj hnhjn
odnosze autorce temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakaakmamaa
up;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×