Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnnaaa21

czy musze mowic chlopakowi ze jestem dziewica? dlaczego?

Polecane posty

Gość a co zrobic
kocha ale ten fakt go raczej nie ucieszy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnaaa21
watpie czy sie ucieszy:O mysle ze to bedzie dla niego problem bo on juz doswiadczony a tak seks ze mna (na poczatku) wcale nie bedzie przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a co zrobic
wystarczy, że mu powiesz w taki sposób, żeby uwierzył. Najlepszy sposób to się spić bardzo i wtedy powiedzieć, bo ludzie powszechnie uważają, że po alkoholu mówi się prawdę i tylko prawdę. I najlepiej jest to powiedzieć tak mimo chodem, a nie specjalnie. Np. jaki z ciebie naiwniak, przecież ja Ci wmówiłam, że nie jestem dziewicą a Ty uwierzyłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam że to żaden
powód do wstydu, zresztą tak samo jeśli chodzi i nie bycie już dziewicą jak odejdzie to znaczy że jest płytki,nie kocha cię wię po co z takim tracić cnotę. Osobiście kiedyś skłamałam i żałuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten camp to specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wszystkiego normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaaaa...
ja mialam gorzej bo mialam 25 lat i okropnie sie balam powiedziec w koncu jakos powiedzialam ....tuz tuz przed samym faktem:D i nie zaluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy musze mowic chlopakowi ze jestem dziewica? dlaczego?" czy musisz = nie nie musisz dlaczego nie musisz = bo nie czy masz powiedziec = tak dlaczego = bo tak bedzie lepiej o ile wiazesz z nim jakies wieksze plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×