Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

czy ktoras z was miala plamienia w 9 miesiacu?

Polecane posty

Gość deli26
a nie czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czop podobno ma byc ze sluzem ... a to jest bez śluzu tylko taka jasniuśka krew ale odrobineczke jej tylko. dr telefonicznoie stwierdzil ze rozwieranie sie szyjkki macicy albo pekniete naczynko... w praktyce mam isc na ktg ... czekam az mezu przyjedzie... dlugo sie ta szyjka rozwiera jakby coi? bo ja bym w sumie mogla juz dzis rodzic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam a czasem nawet takie nitki krwi sie pojawialy cieniutkie... u mnie to bylo od rozwierajacej sie szyjki... po badaniu gin. zwlaszcza sie to nasilalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, Mamani!!! Jedź ty do lekarza. To już 9 miesiąc?? Spokojnie!!1 Rodź choćby dziś. Powodzenia...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba sama ze z rozwarciem to mozna bardzo dlugo rodzic... ja chodzilam z rozwarciem na 3 palce 3 tygodnie i zakonczylo sie to tak ze mialam porod wywolywany... a od 27 tc mialam pessar bo sie niby szyjka skracala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julli dr mnie supokoil ze to moze i tydzien trwac takze zebym sie nie cieszyla zabardzo :D:D:D asiak dlugo to u ciebie trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. chodzilo mi o to ze z rozwarciem to mozna bardzo dlugo chodzic a nie rodzic oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak ano wlaśnie... srednio pocieszające... ale dobre i to :P zawsze to poźniej o troche bólu i cierpienia mniej :D o te 2-3 cm :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie od 27 tc pessar zdjety w 37 tc i od razu rozwarcie... w 40tc mi wkoncu wywolywali bo cukrzyce cierzarnych mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pociesze cie ze u mnie juz pozniej podczas porodu dzieki temu wczesniejszemu rozwarciu wszystko od pierwszego skurcza zajelo 1,5h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jade do tego szpitala... musze jechac bo jakby nie daj boze cos to bym sobie oczy wydrapala ze nie pojechalam... ale czuje ze to dupa i wróce za godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×