Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciółka chyba

Przyjaźń a uczucie

Polecane posty

Gość przyjaciółka chyba

Historia moja pewnie nikogo nie zadziwi ale postanowiłam opisać. Miałam kolege, poznaliśmy sie na uczelni. Stdiowaliśmy ten sam kierunek. Od razu zczął się delikatnie starać o moje względy. Ja wówczas zaczęłam dopiero co nowy związek. Byłam z Wojtkiem pół roku. Paweł nie nalegał, był kumplem, może nawet przyjacielem. Po 4 latach rozstałam sie z Wojtkiem. Paweł podtrzymywał mnie na duchu. Spotykaliśmy się czasem, dużo pisaliśmy. Wszystko było ok do momentu kiedy nastąpił pierwszy pocałunek, 3 miesiące pozniej pierwszy sex na wspólnym wyjeździe. Wcale nie miałam pewności czy chce z nim być. Kochałam Wojtka. Bardzo mocno go kochałam. Paweł chyba mocno starał się bym do Wojtka nie wróciła ale nie udało mu się. Wróciłam. Wiem że to Wojtuś jest miłością mojego życia. Wiem że się zmienił dla mnie i że chce być zawsze ze mną. Paweł twierdzi że jest moim przyjacielem, że chce być blisko, być niczym brat, że szanuje moje wybory i nie nalega. Pisze mi słodkie smsy, dzwoni czasem ale wiem że Wojtek go nienawidzi za to że mieszał między nami, wiem że nigdy nie zaakceptuje jego obecności. Powiedzcie czy to możliwe żeby zakochany facet jak Paweł mógł być przyjacielem, mógł być obiektywny? Co zrobić? Szanuje go to wspaniały człowiek ale jestem rozerwana na dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albowiem mowie Ci
" w prawdziwej przyjaźni miedzy kobieta a meżczyzna nie ma miejsca na namietnosc" dlatego jest mnostwo przypadkow takich jak twoich ze niby kolega kolezanka- przyjaciel przyjaciolka a potem ladujecie w lozku wierze w przyjazn damsko meska ale tylko pod warunkiem ze jedno jest odmiennej orientacji seksualnej - mowie z autopsji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygfkuygoliugyliu
Wybieraj o niestety twój facet ma racje. Albo przyjaźń albo namiętność jak to opisane powyżej. Wybrałaś próbe związku i w tym momęcie straciłaś przyjaciela N A Z A W S Z E i bezpowrotnie. pogudź sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjazn damsko meska moze wystepowac pod warunkiem, ze nie bylo lozka, a u was ono bylo... teraz predzej czy pozniej powtorzy sie, jak sie z chlopakiem poklocisz, czy on jakos wedlug Ciebie zrobi Ci swinstwo. Pawel bedzie pod reka i ... problem gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma przyjaźni między K a M
Jest kurwa jedno wielkie łózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×