Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vitas77

Jak Jej wytłumaczyć?

Polecane posty

Poradźcie mi jak wytłumaczyć mam mojej dziewczynie że facet, który jest jej niby przyjacielem okłamuje Ją bo tylko zależy mu na tym by ją zdobyć? Mieszał między nami, kłamał, manipulował ale przy tym jest strasznie ostrożny, udaje biednego robaczka dobrego chłopczyka do rany przyłóż a jak sie wkurwi to pokazuje rogi ale tylko jak rozmawia ze mną. Jak jej pokazać z kim sie zadaje i że to niszczy nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak masz jej wytłumaczyć...
PO POLSKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiinka
dokładnie. Gdyby nie 'chciała' czegoś od niego, widziałaby to jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen_20
piszecie z dziewczyną na jednym forum??identyczna historia...ona pisze o tobie i o nim a ty o nim i o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyczys
normalnie, porozwawiaj z nia i jej wytlumacz ze ona zna go tylko z tej dobrej strony, ze on taki nie jest i ze daje przed nia!!! no chyba tobie uwierzy bardziej niz swojemu koledze, cio??? ma do ciebie zaufanie?? ile macie lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcchjaiakdlakck
A ja mam podobny problem, tylko z kolegą faceta.. miesza miedzy anmi, nastwai Go przeciwko Mnie.. itp.. niewme co z nim zrobic.. chlopak zna go poł roku.. i od tego momenty się posypało miedzy anmi.. a bylismy razem5 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobij go przy niej mokrym kutasem po twarzy niech zobaczy że to mieczak. Zreszta jak masz dluzszego to nie masz co sie martwic. A tak wogóle to mam podobny problem. tylko w moim przypadku przyjaciel dziewczyny pojedzie z moimi kumplami na wycieczkę do lasu. Sam nie bedzie sie chciałspotykać z moją jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcchjaiakdlakck
Dodam że stracilam juz kontakt z chlopakiem, wogole tylko S.. się liczyl.. zawsze.. nawet podczas wspolego wyjazdu musial do S zadzwonic.. A jak nie bylo Mnie tydzień to S.. tak używal życia.. ze po powrocie moj ukochany byl calkeim odmieniony...Przy nim jest zimny i nie czuły, traktuje mnie jak zero a przy Mnie dobry i kochany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygfkuygoliugyliu
Łysy dzisiaj sie jeździ do ZOO szkoda wachy na wycieczki do lasu. A tak na poważnie to wpierdol mu i niech znika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcchjaiakdlakck
A jak mu poweiidzalam że to S miesza.. to powieidząl ze gadam glupoty ze S jest wporządku.. i wogole.. A spotykająs ie w pracy i w domu.. bo S sobie moj narzeczony przygruchal jako szwagra.. więc S kręci się przy siostrze chlopaka.. i pryz moim chlopaku.. A jest tak perfidny że wlazi w dupe calej rodzinie.. Do chlaopaka kiedyś powieidzął że jest pantoflem.. a i ze mna pisze.. na gadu, dopytuje się jak i co.. odopytuje się mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPPaaaaappa
a weź ty se swoj topic załóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierdolu mu nie spuszczę bo gdy ostatnim razem biłem sie z kolesiem to go omal nie zabiłem-tym razem mogę sie nie powstrzymać wiec tak bedzie lepiej. Posiedzi z lbem wystajacym nad ziemia, dziki czy tam jelenie mu kutasami twarz wytrą to zmieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
Nic nie rób. Poczekaj jak oleje Cię dla tamtego, potem poczekaj jak tamten ją oleje, następnie Ona przyjdzie w łaskę do Ciebie mówiąc: "miałeś rację" a Ty odpowiedz jej po prostu: "a nie mówiłem" i odjedź z jakąś nową super dziewczyną w kierunku zachodzącego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ona olała jego. Tylko po tym wszystkim sam nie wiem czy warto wiązać się z kimś kto przyprawił mi rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×