Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANDZEELIKAA_

Dlaczego faceci wybieraja brzydkie , glupsze -WASZE TEORIE

Polecane posty

Gość ANDZEELIKAA_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydsze zeby nikt sie na taka z wystawionym jezorem nie rzucal zaden kolega nie spojrzy bo nie ma na co:P no i wierna brzydula bedzie bo z kim zdradzi:P glupsze - zgadzam sie z poprzedniczka bo latwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dobrze mowia :P poza tym czesto facet nie ma smialosci podejsc do tej pieknej i madrej chodzi o stereotypy, ze niby taka ma niewiadomo jakie wymagania (domek, bmka itp) - co akurat czesto jest prawda. poza tym uroda i piekno to kwestia gustu moje Panie nie kazdy lubie barbie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądre dziewczyny mają wymagania, owszem. Ale nie domek i bmka, ale cechy charakteru, które są pożądane, inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
wiesz do mnie akurat podszedl facet ktory mi sie dlugo podobal spotkania rozmowy pocalunki itd nigdy nie przypuszczalabym ze moge sie mu spodobac ( mimo ze wiekszosc mowi ze jestem ladna)i co z tego? ja wymagan nie mam takich wiekszych ale facet nie wytrzymal chyba rozlaki albo chcial sie zabawic bo po czasie widze ze jest w zwiazku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
u mnie jest pewien Paradoks. Chciałbym mieć inteligentą kobietę ,ale żadna nie jest tak głupia ,aby się ze mną umawiać. Ja to mam problem dopiero :O a najgorsze że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie sissy MADRE dziewczyny maja wymagania, i dobrze, trzeba sie cenic, ale tak jak ja podkreslilem w poprzednim poscie "chodzi o stereotypy" z tym domem i $$$ na koncie. dlatego czesto normalny / przecietny facet co moze sie okazac super partneter (ale niekoniecznie) nie podejdzie do nich. Za to podbije macho ktory sadzi (czesto mylnie) ze jest idealem :P A niestety tez trzeba przyznac ze madrosc zadko idzie w parze z uroda (wsrod obu plci) a szkoda ... ale na szczescie sa wyjatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
nie kazdy lubie barbie ---> ten moj obiekt to woli male i z wlosami jak spod kosiary heh:P bo taka akurat ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chciałbym mieć inteligentą kobietę ,ale żadna nie jest tak głupia ,aby się ze mną umawiać." wow :classic_cool: musze sobie to gdzies zapisac ... niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja teoria jest taka, ze te ladne kazdy raczej chce, ale one wiedza, ze moga sobie na wiecej pozwolic, wiecej powybrzydzac, dlatego szukaja fajniejszych facetow, a takioch jest mniej niz fajnych dziewczyn, dlatego ci przecietniacy biora te brzydsze, no bo w koncu kogos miec musza. i dlategojestem sama buahahahaha :D zart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ktoś musi sprzatać i prasowac i z wałkiem czekać co noc żey i tak w końcu dostać wpierdol bo mąż sie zabezpieczył i pozyczył sobie bejsbola i kask hokejowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
a co ze mna? macie jakas teorie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ze te ladne kazdy raczej chce, ale one wiedza, ze moga sobie na wiecej pozwolic, wiecej powybrzydzac, dlatego szukaja fajniejszych facetow" czasem nie wystarczy miec zgrabnego tylka :P dziewczyna musi miec w sobie to cos a jak czeka az sie do niej poustawiaja w kolecje bo przeciez jest sliczna to sie moze przeliczyc. czasem te mniej urodziwe, maja wiecej temperamentu - sposob bycia itp. (po czesci nadrabiaja tym braki w stosunku do 90-60-90 ... co akurat tak na boku nie wiem dlaczego jest wyznacznikiem :P ) inna panna "facet nie wytrzymal chyba rozlaki albo chcial sie zabawic" 3 ostatnie slowa chyba sa odpowiedzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sie zakochał? ja kreciłem sobie z jedna laską a potem spotkałem ukochaną i pomimo tego że podobno brzydsza od tamtej i wogóle nie w moim typie (lubie wysokie brunteki o brązwoych oczach) to jestem sobie z malutką szatynka o niebieskich oczetach i kocham tak że ja pierdolę kurwa i huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
moze i sie zakochal ale jako facet powinien mi chyba osobiscie wytlumaczyc ta sytuacje a on zachowal sie jak gowniarz najpierw rumieniec na twarzy potem mnie unikal a na koncu udawal ze nic sie nie stalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
ja go chcialam pierwsza:O i co z tego? poszedl do tej...juz nie bede pisac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
jak mówią miłość jest ślepa. " Uroda nie idzie w parze z mądrością " i sa od tego wyjątki. To ja już wiem: dostanę glupią i brzydką :(. (nieobrażając kobiet oczywiście bo rózni są ludzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Gdyż na madre i ladne juz za późno. Proste to wszystko jak but :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
Jak już to jasne jak drut i proste jak słońce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
A u mnie w pokoju mam 10 metrów drutu miedzianego i on jest poskercany jak cholera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna panna
b.justyna ---> 😭 czemu ja mam takiego pecha? jak mi sie trafil fajny facet to jakas mala klucha....mi go odbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o tym myślałem
Jest tu na forum rada na wszystkie problemy damsko męskie Kobieta musi zrobić ... aż się boję napisać. Jak miedziany poskręcany to na bankt jest też jasny. Jak pisałem Jasne jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×