Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmmalajkaaa

Szwedy

Polecane posty

Mają wracać do łask. Przypomniałam sobie o jednych, kiedyś je całkiem lubiłam ale jakoś zapomniałam, że są. Teraz pomimo jeszcze wszędzie królujących rurek [które też noszę] zastanawiam się, czy ich z powrotem nie włożyć na tyłek ;) http://img232.imageshack.us/my.php?image=spodniegl4.jpg I tu pojawia się moje pytanie. Czy w ogóle jakoś w nich wyglądam? co do tego dobrać? buty, bluzeczki... Nie wiem, nie wiem. Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej wersji \'bardziej odważnej\' obawiam się, że nie dałabym 3 kroków bez wywrotki ;D b. mi się podobają te pierwsze japonki, ale chodziło mi raczej o coś w wersji bardziej jesiennej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że ładnie wyglądają na lato z japonkami np z kolorowymi kamyczkami, lub z sandałkami-rzymiankami. Na jesień jak już podałam. A co do bluzek to ładnie będą wyglądać wszystkie tuniki, bluzeczki w stylu hippie. Myślę, że pomogłam choć trochę. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, na pewno trochę mi się rozjaśniło :) też mi się wydaje, że bardziej pasują luźne tuniki, jakieś bluzeczki hippie - chociaż spotkałam się z głosem zdecydowanie przeciw - ponieważ podobno żeby wyrównać proporcję lepiej na górę założyć coś krótszego i dopasowanego. Ja się jednak lepiej czuję chyba w czymś w stylu tej bluzeczki na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz świetne spodnie! ja uwielbiam szwedy. a teraz gdy weszła moda na rurki trudno dostać takie szerokie spodnie ale dałam rade i znalazłam w terranowie ;p nie mam ani jednej pary rurek w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×