Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhfhhfhf

sygnaly

Polecane posty

Gość hhfhhfhf

czy mezczyzna ktory chce po was dopalac papierosy, dotyka niby przypdkowo waszcyh wlosow, mailuje z wami bedac w pracy ( tej samej)przeslal wam piosenke o dosc znaczacych slowach itd,to znaczy ze wysyla gesty w wasza strone? wyjezdzajac na urlop zartuje ze was nie zobaczy . Jak to odczytac? flirt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhhfhf
no wlasnie glupie to z paierosami, bo nie chce palic calego tylko tego ktorego nie skonczylam ... dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeczytałam, że chce na was dopalać papierosy :D I sobie myślę - no kafe się rozkręca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
te papierosy to chyba świadczą o jego zmyśle ekonomicznym:P oszczędny, nie ma co, na dodatek nie przestrzega podstawowych zasad higieny:P i w ogóle jego zachowanie oceniłabym jako końskie zaloty w bardzo szczeniackim i przyziemnym wydaniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhhfhf
on wlasnie nie pali :), od czasu do czasu , jak juz nikogo nei ma w pracy wychodzi na papierosa ze mna, a jak chce mu dac , to odmawia mowi ze woli " dopalic". tez uwazam ze to niehigieniczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
aha, czyli sobie ciamka po Tobie pety, bo tak naprawdę to nawet nie umie się zaciągnąć, a biedaczek nie chce wyjść na sierotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhhfhf
no wlasnie :D bouahaha daltego sie was pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czy mezczyzna ktory chce po was dopalac papierosy," tzn ze pali a ja nie lubie palaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhhfhf
wiec po co pali po mnie a nie swiezego papierosa ??? greckie wesele mialo racje :D chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakawa
mocno burackie to dopalanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
burackie jak burackie, ale w zamyśle tego gościa, takie dopalanie ma kontekst seksualny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakawa
jak sie razem gdzies wybierzecie, to pewnie bedzie dopijał piwo i dojadał Twój posiłek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakawa
oczywiście też w kontekście czysto seksualnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakawa jak sie razem gdzies wybierzecie, to pewnie bedzie dopijał piwo i dojadał Twój posiłek Kto jada ostatki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakawa
tak na powaznie, to na mnie by to działało odpychająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
popieram - to jest odstręczające i to strasznie:P facet mógłby ją zwyczajnie pocałować, zamiast stosować takie smętne chwyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhhfhf
ja go poprostu lubie, ale ostatnio zaczelam sie zastanawiac nad jego zachowaniem. Np o cos sie zapytam mimochodem a on mi maila odpisuje ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhhfhf
na miejscu pracy ma mnie calowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
nie mówię o miejscu pracy :) przecież mógłby Cię gdzieś zaprosić, w końcu jest tyle okazji, a on zamiast wykazać się inwencją to stosuje jakieś dziwne środki zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhhfhf
moze ma jakas nerwice nastrectw :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyraźnie daje ci do zrozumienia, że mu sie podobasz :) Czemu stosuje takie \"gierki\", a nie konkrety? Może właśnie chodzi o flirt, a nie o cos powaznego - gesty, które sprawiają i jemu, i Tobie przyjemność, które trochę podgrzewają atmosferę między Wami, urozmaicają relację, ale nie są niczym zobowiązującym ... ;) to dopalanie papierosa, chociaz troche może dziwne, według mnie jest w jakiś tam sposób z lekka pikantne ... Wydaje mi sie, że w wykananiu fajnego faceta może być całkiem fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×