Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aquarior

macocha nastaje a mnie..

Polecane posty

Gość greckie wesele
ja obstawiam, że ojciec autora ma dużo kapusty, co doprowadziło go do zguby:) a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
to sie babsko ładnie ustawiło :D pukniesz ja to ryzykujesz ze ojciec sie dowie i wyrzuci cie z chaty (nie mowiac juz potem o patrzeniu w lustro..). No i zostaniesz jej sługusem ( zrob to albo powiem ojcu..). Nie pukniesz jej i pojdziesz powiedziec starszemu ze cos nie tego - ona sie wyprze i pewnie zwali na ciebie - a jak ojciec ślepo zakochany to i tak wyladujesz za drzwiami. Rozwiazanie? hmmm odmowić i wyprowadzić sie jak najszybciej ? oczywiscie mozesz też mysleć jak optymista i zaproponowac ojcu ze weźmiecie ja na 2 baty i spłodzic własnego brata lol :D Ogólnie mowiąc trafiłes w niezłe gówno. Nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
spłodzić własnego brata buhahahah udało Ci się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
niech autor skorzysta - może mu się przydadzą te sexowne stringi w wiadomej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedź ją z tatem w kolejarza :classic_cool: Ty w jedną dziurkę, tatuś w drugą :D To będzie coś, o czym jeszcze prawnukom będziesz opowiadał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra..sporo w tym racji co piszecie9też mam poczucie humoru) ale na powaznie; wyprowadzić się- niby tak ,łatwo, ale studiuję, musiał bym rzucić studia, podjać jakąś robotę, może wyjechać. Tylko z tego powodu że od roku mieszkamy z nową panią domu? Z drugiej strony ojciec tez nie jest swięty. Po rozwodzie miał przyjaciółkę, inną niż obecna żona. Ją poznał trochę później, zresztą nie wiem dokładnie. Nie chcę psuć relacji z nimi obojgiem. A może nikt się nie dowie? Miałem dziewczynę ale ta to zupełnie co innego- gdybyście ją widzieli, przestalibyście się dziwić. A forsy ojcu nie brakuje, fakt. Ale to chyba nie pieniądze ją skłoniły..sam nie wiem, czasem nad tym się zastanawiałem. Ojciec ma 47 lat, ona prawie dwadzieścia mniej. Nie wiem, przeciez jakby chciała się puszczać to z takim wyglądem miała by z kim, nie musiała by mnie prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
ale ty jestes wygodna opcja - sam nie pojdziesz przecież wydać sie ze stukasz żone ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty dziecko
wierzysz w garbate aniolki? :D nie piernicz, ze nie wyszla za starego dla kasy. teraz lata po dyskotekach, myslisz w jakim celu? czy ty dziecko nie masz matki? do kurwy nedzy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
albo sprowadz jej jakiegos swojego kolegę niech ja stuknie - a ty oczywiscie nagraj to :) wtedy bedziesz w lepszej pozycji niż jestes teraz - ba nawet moze i tak ja pukniesz :D ojciec jest rozwodnikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
wcale się nie dziwię babce, bo niektórzy chłopcy w Twoim wieku całkiem smacznie wyglądają:P może babka chce się Tobą pobawić, sprawdzić jak na Ciebie działa, Twoje reakcje etc. po jakimś czasie jej się znudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponny
Wydaje mi się, że powinieneś uczciwie po męsku pogadać z ojcem. Oczywiscie obaj zachowujecie pelną dyskrecje. A może zasugeruj ojcu aby sam sprawdzil Twoja prawdomówność i kiedys nieoczekiwanie wrocil wczesnij bez zapowiedzi do domu, w ktorym jesteś sam z macochą. Ta kobieta jest jak widać bardzo nielojalna. Seks jest bardzo ważny ale zwykla uczciwosc i czlowieczenstwo cos chyba znaczą. Ty i Twój ojciec zawsze pozostaniecie bliskimi spokrewnionymi o podobnych genach. Macocha jest obcą kobietą, zapewne atrakcyjną kochanką, ale takich jest wiele i mozna je zmieniac. Prawda jest podstawą uczciwych relacji i prawdziwych więzi międzyludzkich. Jeżeli zdecydujesz sie powiedzieć o tym ojcu, to powinieneś to zrobić bardzo taktownie i tylko delikatnie zasugerować niewłaściwość zachowania macochy. Nie wolno Ci \"z grubej rury\" stwierdzić, że macocha to k., bo ojciec nie będzie nawet sluchal Cię dalej, skoro jest w niej taki zakochany. Ty masz tylko zasiać male ziarnko podejrzliwości, moze Twój stary zacznie być bardziej krytyczny. A swoją drogą, to często młode atrakcyjne kobiety łapią na swoje ciało starszych już ustawionych jeleni aby nie mieć trosk materialnych a do zaspokojenia seksualnego szukają mlodszych... Współczuję, bo problem trochę przerasta Twój wiek. Może sytuacja spowoduje Twoje błyskawiczne dorośnięcie. Nie masz jakiejś przyjaciółki, kumpelki, koleżanki ze szkoły, z sąsiedztwa? Staraj się umawiać z taką bardziej Twoją rówieśnica. Na dyskotece możesz tańczyć z innymi. Całkiem dobrego wyjścia z tej sytuacji nie ma. Przypomina się biblijna historia Józefa i Putyfary, żony faraona, która zemściła się na Józefie za odrzucienie jej zalotów. Ale faraon nie był ojcem Józefa... Pozdrowienia i trzymaj się (o ile to nie jest prowokacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pony- dzięki za radę na dziś. zadzwonię do koleżanki żeby była o tej samej porze na dyskotece- że niby przypadkiem trafiłem na swoją dziewczynę..pewnie powiem jej o sytuacji- może jak się do mnie poprzytula na oczach P. to tamtej da do myślenia? Po disco możemy pod jakims pretekstem zostać, a P. może wróci do domu.. W każdym razie na razie to jakieś rozwiązanie. i tak dobrego rozwiązania nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
I tak się kończy bajka o starym ramolu, któremu odpierdala na starośc i żeni się z młódką w wieku swoich dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieramy sie razem. ona szaleje na górze, między garderobą a łazienką. Nigdy jej tak ubranej nie widziałem- zajebisty makeup, złote szpile, jakiś złoty top z którego prawie jej wypada biust. Perfumy czyć aż tu na dole, nie wytrzymałem i zwaliłem konia w łazience. Nie wiem czy wytrzymam, chciałbym jej i nie chcę tefgobo wiem czym to grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istnieja istnieja
nie przelatuj bo tylko sie wyglupisz:( mlodzik jestes, blado wypadniesz przy takiej rurze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna gwiazda
chłopie myśl!!!! weź tego członka walnij młotkiem czy cos by Ci rozumu nie odboerał i nie słuchaj podszeptów demona z piekła rodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
autor zaczyna nam rzucać coraz dramatyczniejsze opisy:D:D czekam na c.d.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no,nie jestem demonem:)po prostu jak kobitka chce to niech się nie krępuje.powie w razie draki,ze sama na niego weszła:)to ona wyjdzie na dziwkę:)niech nagra te akcje na jakąs kamerkę.bez powodu nie wchodzi się nago do łazienki gdy facet robi sobie kąpiel:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ojcu
powiedz ojcu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worobiej
Ojciec ma za dużo kapusty , to chyba jasne Brakuje jeszcze służącej z Filipin..a może to jest rozwiązanie? W każdem razie du..a ma narąbane..skoro rok po ślubie kombinuje z pasierbem, jaki to Apollo on by nie był ( dziewuchy po 30 ' piszcie!). O niej świadczy to żałośnie. I pora zdjąć małemu zasłonę z ócz jego, coby przejrzał nieco. Ciekawe czy jutro napisze. Obstawiam że laskę zerżnie ale będzie miał wyrzuty- zbieram zakłady. Może lasencja tez coś napisze..buahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawosc_babska
ciekawa jestem jak skonczy sie ta impreza.... Mam nadzieje, ze autor wpadnie i napisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worobiej
no i co ..brak zakładników? chyba że chłopaczek spie.rzy z tego forum, pod wrażeniem świezych doznań bedąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worobiej
autor pogrążon w ekstazie na razie, zda się..wygdląda że nici z zakładuff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worobiej
ciekawość..co obstawiasz..według mnie to już dupcy aż mu tchu nie staje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farinelli
co się zastanawiać? Przez jakiś rok bądź z nią, poduczysz się czegoś..potem i tak odejdziesz z domu..Rzadko kiedy trafia się taka okazja ,gdyby mnie natrafiła, pier..jak króliczek z duracell. Pokaz foty tej damy, zobaczymy czy tego warta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×