Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandrinnnna22

mój facet nie moze znalezc pracy.Umie świetnie gotowac i piec

Polecane posty

Gość Sandrinnnna22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinnnna22
Nie ma żadnego wykształcenia jakies kursy pokonczone ,pracował w kilku zawodach ma 28 lat a w kazdej pracy nie był dłuzej jak rok ciagle znajduja lepszego na jego miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tototototototoer
jak umie gotowac niech zostanie w domu i zjamie sie domem skoro nie ma wykształcenia a Ty idz do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinnnna22
on jest zdołowany,widac ze to przezywa.Mieszkamy razem ale ja mam tylko stała prace on same dorywcze.Jedno co mu super wychodzi to pieczenie,gotowanie ale nie ma zadnego papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna gwiazda
pozwól mu samemu rozwiązywac własne problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinnnna22
Ja z jednej pensji nie dam rady utrzemac całego domu:czynsz,prad,woda,jedzenie ciezko jets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tototototototoer
jesli nie zadbał o wykształcenie i jedyne co potrafi to gotować i piec to moze jedynie zostać Twoją panią domu i tyle. Jesli dajesz rade utrzymac was dwoje to wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakiś kurs gastronomiczny i niech otwiera własną knajpkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tototototototoer
no to niech jeszcze sprząta u innych ludzi, wywiesi ogloszenie itp - zawsze moze do usług sprzątania dołaczyć ugotowany obiad to zawsze zarobek będzie wiekszy nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna gwiazda
po pierwsze : Ty masz 22 lata, on 28 tak? I Ty masz utrzymywac cały dom, tak? czyli on mieszka u Ciebie czy wynajmujecie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tototototototoer
a co to k.... ile z was kobiety jest utrzymankami i siedza na dupie i nic nie robią co to k...jakis obowiązek utrzymywac dupe? czemu dupa nie moze utrzymywac kolesia? skoro wybrala glupola bez szkoły to niech ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinnnna22
nie my razem wynajmujemy to mieszkanie .Ja chciałam juz to zakonczyc ten związek ale on płakał i błagał o szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinnnna22
tak jest zawsze jak próbuje zerwać.Ma kurs spawacza,umie malowac domy,ma też zyłke hazardzisty dotad miał kase bo wygrywał na automatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna gwiazda
nareszcie doszliśmy do sedna problemu- facetem rzuca po ścianach, bo ma ambicję na duzo więcej. To jest powód dla którego nie szanuje pracy- wiec i praca jego nie szanuje. Najbardziej chciałby wygrać milion na jednorękim bandycie- lekko łatwo i przyjemnie. Masz racje- z takim podejściem facet sie nie nadaje do wspólnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×