Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnnnnnn

Wpadka

Polecane posty

Gość nnnnnnnnn
a zostawic by mnie nie zostawil, odpowiedizalny jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro wiesz że to paskudne i głupie to dlaczego chcesz zrobić coś paskudnego i głupiego facetowi którego twierdzisz że bardzo kochasz??? jak sie kogoś kocha to chce sie go uszczęśliwiać a nie ranić i krzywdzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
Egoistka ze mnie.. bo tak mocno go kocham...:(To może teraz trzymac fason, udawać że jest okej..blogoslawić w kolejnym związku Mu.. i wogole.. tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
CZemu nei moge być szczęsliwa z nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
Tak zasłużyl.. ale chce byc z nim.. co ja mam zrobić, rzucić jakiś urok.. niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ide boooooooooooooo
rozpieprze monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnn
To może mu udowodnie że zmądrzalam... i wtedy wroci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak błogosławić w następnym związku jak powiedział że chce być sam????? nie będziesz musiała nic błogosławić... no chyba że to jego dobra wymówka żeby odejśc... jak się okaże że się z kimś zwiąże to będzie jedynie oznaczało że to była jedyni ejego wymówka.... i nie chciał Ci wprost powiedzieć że już nie chce z Tobą być.... a może nie potrafił podać rozsądnego powodu i sobie taki wymyślił???? nie wiem nie znam Go to się w tej kwestii nie mogę wypowiadać... długoletni związek nie oznacza że się będzie razem już na zawsze... może uczucie się w nim wypaliło i już... piszesz że on chce się realizować zawodowo itd i to jego powód... a to będąc w zwiąku nie można się realizować zawodowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Jasne. Daltego Spieprz zycioe mu i sobie. Jak to mówią na osiedlu " nie ruchaj co popadniesz bo wpadniesz" mam nadzieję że kolo zna zasadę bo cholera skończy jak Łysy co go żona wałkiem leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Jak jest odpowiedzialny, to znaczy tylko tyle, że wychowa dziecko, pomoże z nim. A nie, że do ciebie wróci. Fajnie ci będzie, jak zabierze na weekend waszego synka do swojego nowego domu i nowej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
wiem to wszystko, sama kiedyś potepilam dziewczynę za takie myślenie na forum, ale chce go odzyskac.. może jakoś mi się uda wierze w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnn
on teraz niewychodzi z domu wogole, zaniedbal się i tylko praca i hobby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
Mówisz łysy serio czy tak tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×