Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakto tak nieeeee

Czy23letnia dziewcia jest normalna?

Polecane posty

to jak chcesz znalezc ta jedyna?? to ona ma Cie poderwac i jeszcze zeby na samym poczatku powiedziala ze jest dziewica i ze to nie z religijnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mu chodzi o to zeby byla dziewica, a zachowywala sie jak nie dziewica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
czasem czuje sie samotny, ale jak sie napije i zaimprezuje to jestem szczesliwy i w tym momencie mi niczego nie brakuje i czuje sie jakbym mial pelnie szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
poza tym czasem mysle zeby isc na dziwki, albo zrobic to z pierwsza lepsza, zeby potem mnie nie bolala przeszlosc przyszlej kobiety. jakbym sam sie zbrukal to juz bym nie mial prawa wymagac od dziewczyny swietosci i brzydzic sie dziewczynami, co juz maja przeszlosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie moja wina, ze ciezko poznac dziewczyne, ktora by mi odpowiadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie moja wina, ze dziewczyny przechodza z facetami rozne przejscia, przez co do mnie nie pasuja i nie ich wina, ze mam takie poglady, przez co ja bym do nich nie pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakbym sam sie ZBRUKAL to juz bym nie mial prawa wymagac od dziewczyny SWIETOSCI " pare rad odstaw to na czym teraz jedziesz, to szkodzi na glowe zmien swoja ulubiona stacje radiowa i telewizyjna na mniej ry(d)zykowna poza tym jak juz taki religijny jestes, to swietosc to cos wiecej nie uparwianie sexy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
pisalem, ze nie jestem katolikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podczas gdy jestes jeszcze niezbrukany jak to nazywasz to mozesz obrazac inne dziewczyny bezkarnie tak?? ale jak juz sie zbrukasz to tego nie bediesz robil..no prosze Cie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie obrazam innych dziewczyn, szanuje je. wcale nie uwazam, je za gorsze i mniej wartosciowe. po prostu one do mnie nie pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pisalem, ze nie jestem katolikiem" jakos mi sie nie wydaje zbrukac swietosc nie bede rzucac kamieniami morlane prawo (typowo Biblijna retoryka) a to tylko slowa z kilku Twoich postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..."ale to nie znaczy, ze chcialbym jakas lodziare, co nie swojemu facetowi, na dodatek zajetemu zrobila loda..." a to niby co to jest?? mile, czule slowko tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetic tak sobie czytam Twoje posty ... coraz bardziej Cie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ojej wytknelo mi sie. przepraszam. czasem jestem chamski. jakbym cie znal i ogolnie tymbardziej wiedzial, ze jestes wartosciowa dziewczyna to bym w zyciu o tobie tak nie pomyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 letnia dziewica
jest tak brzydka , że nikt jej nie chciał, albo jest tak głupia, że uważa się za ładną, albo jest aseksualną suką, i powinna się iść utopić, albo jest głupia i nie umie liczyć, że straciła około 1 tys stosunków seksualnych, i jak będzie starą rurą po mnemopauzie to naszej oszczany menel jej nie zechce. Amen, koniec i bomba, a kto czytał ten trąba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
kosmetik, jakbys byla dla mnie dobra kolezanka, to bym cie nawet na rekach nosil, jesli to co pisalem cie bardzo zabolalo to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka tak zupelnie serio zycie pewnie zweryfikuje Twoje poglady moze je zmienisz a moze nie, ale poki co jesli glownym wyznacznikiem czy z kims bedziesz (w sensie staly zwiazek) czy kogos pokasz, bedzie jedynie kwestia dziewictwa .... (czy tam nawet calowania sie itp) to mozesz ciezko ze znalezieniem ... zwlaszcza ze nawet jak taka osobe znajdziesz to ona tez musi Ciebie chciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys wiedzial ze taka jestem... nie mow takich rzeczy bo jak sie kogos nie zna to nie rzuca sie w niego kamieniami jak to tak wczesniej napisales, czasem mozna sie pomylic, a przy okazji zranic... moze pomyslisz wczesniej o tym zanim zaczniesz cos "rzucac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
wiedz tylko, ze nie jestem mi latwo zyc, bo mam wokol sie siebie fajne kolezanki, z ktorymi bardzo dobrze zyje, ktore czasem mi sie snia po nocach, ale niestety maja one za soba rozne przejscia z plcia przeciwna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetic => radzilbym sie troszke uspokoic, i podejsc do tego z dystanem :) zlosc pieknosci szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wiedz tylko, ze nie jestem mi latwo zyc, bo mam wokol sie siebie fajne kolezanki, z ktorymi bardzo dobrze zyje, ktore czasem mi sie snia po nocach, ale niestety maja one za soba rozne przejscia z plcia przeciwna " normalnie mnie slabisz ... ale przynajmniej tyle dobrze ze oprocz tego czy uprawiala juz sex patrzysz na to jaki ma charakter. Biorac pod uwage sredni wiek inicjacji sexualnej w Polsce radze zaczac sie rozgladac w gimnazjum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka dziewica
23 letnia dziewica jest tak brzydka , że nikt jej nie chciał, albo jest tak głupia, że uważa się za ładną, albo jest aseksualną suką, i powinna się iść utopić, albo jest głupia i nie umie liczyć, że straciła około 1 tys stosunków seksualnych, i jak będzie starą rurą po mnemopauzie to naszej oszczany menel jej nie zechce. Amen, koniec i bomba, a kto czytał ten trąba. ty nie wiesz jak sie mylisz. Jest TAK ladna kobieta ze ludzie sie za nia ogladaja. W metrze jak wchodzi wszytskie oczy sa kierowana na nia. i wcale nie jest prozna albo przeswiadczona o niesamowitosci. Bym powiedziala ze jest dosc skromna i niesmiala.Innej opcji nie masz zazdrosnico ? albo glupia albo brzydka? sama sie utop ze swoimi wywodami rodem z prehistorii. Poza tym ona ma 23 lata i do menopauzy jej daleko. Poza tym nie jest napewno aseksualna bo nawet ostatni jej chlopak a brat mojej 2 przyjaciolki mowil ze tak sie miziali w parku na lawce ze az policja ich zgarnela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ja tez sie z wami zgadzam, w sumie macie racje. ale ja bym po prostu nie pasowal do dziewczyny co juz np miala kilku partnerow i przygody. jak sie w takiej zakocham to bedzie klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co prawiczku, a moze jednak warto zmienic swoje nastawienie..? nie kazda dziewczyna ktora miala jakies tam akcje musi byc od razu dzi*ka, lodziara czy jak to tam sobie chcesz nazwac. mozesz stracic okazje poznania kogos ciekawego nawet jesli miala pojedyncza akcje z kims innym...nie oceniaj tak ludzi, ciekawosc ludzka rzecz, czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
a mi to strasznie przeszkadza. poza tym nie wyobrazam sobie podrywac dziewczyny, ktora miala faceta jak mnie znala, ja znalem jej faceta, chodzilismy razem na piwo, oni ze soba sypiali, ale teraz ona jest juz wolna. ja tam licze, ze poznam jakas fajna dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×