Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakto tak nieeeee

Czy23letnia dziewcia jest normalna?

Polecane posty

Czyli zyjący nieoddychający? Nie ma czegoś takiego jak wierzący katolik niepraktykujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, katolicyzm jest trudny. Trudny jak jasny gwint. Radykalny z założenia. Szkoda, że niektórzy sprowadzają go do poziomu białej sukienki i wypasionego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
novomova pisze z sensem. jak juz byc katolikiem to prawdziwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włącz tv Trwam: czuwam aby nie powtarzać grzechu, księżulo teraz mówi, a ty tu siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
I bozego narodzenia i prezentow :P Ci ktorzy nie sa katolikami nie zrozumieja podejscia Novomody tak samo jak ona podejscia do zycia na luzie i pelnym przyjemnosci. No ale nikt nikogo nie przekona. Kazdy wybiera co lubi i chwala mu za to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto jest prawdziwym katolikiem? reka do gory;) tu nie ma zadnego bo albo z przeszloscia albo sie masturbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
novomova jest wporzadku i mimo, ze nie jestem katolikiem to moglbym byc z taka dziewczyna, natomiast z pseudo katoliczka, co juz uprawiala seks, albo nawet petting nie moglbym byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo z przeszloscia albo sie masturbuje..." aaaaaaaaaaaaaaa :D fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam:) ja tam lubię wolność. I w mojej wolności wybrałam co wybrałam. I niech każdy wybiera jak chce, oby tylko był konsekwentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mimo, ze nie jestem katolikiem" wez Ty sie lepiej zastanow bo to chyba nie tylko moje zdanie ze jednak jestes ;) przynajmniej wnioskujac z tego co tutaj piszesz :) i mowie to w pozytywnym sensie, zeby nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetic - wole nie myslec co sie dzieje jesli ktos ma przeszlosci i w dodatku sie mastrurbuje ... 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Novomova => Moja największa fanka doszła do 3/4 tego i poza kurewskim wyrazem twarzy (wierzcie lub nie, ale wszelaka rozpusta się człowiekowi strasznie na twarzy odbija*) nie widać specjalnego zmęczenia materiału. No może czasem tylko przecieka czasem z oczu jak się spotykamy w tej samej knajpie. * Pomijam przypadek Doriana Graya i swój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Halo! Prosze mnie tu nie swatać! Ja już sobie chłopa złowiłam " no tak :) naszego prawiczek i kropka, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Novomova => a nie grzeszysz przypadkiem licząc na milosierdzie boże? Jeśli tak to bedziesz mieć na pewno dostęp do hurtowych ilości smoły. Blondyn => nie mam najlepszego zdania o monoteistach wszelkiej maści, ale ludzie z perseweracjami też nie są zbyt ciekawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apostole, robię sobie jaja z novomody, bo się deklaruje na katoliczkę cnotliwą i ajajajajaj a apel sobie odpuściła i siedzi na kafe i się chwali dziewiczością jakby to było nie wiem co za halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka dziewica
nie jest katoliczka jak Novomoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł, nigdy nie działam na zasadzie - "Ok, to teraz grzeszę, a jutro i tak idę do spowiedzi, co mi tam". To jest "grzech przeciwko Duchowi Św" - jedyny, który nie jest odpuszczany wcale. Natomiast czasami po prostu tak jest, że to co słabe we mnie bierze górę. I każdy o tym wie, nawet niewierzący, coś sobie postanawiam i nie daję w tym momencie rady. I nie mówię tu tylko o masturbacji ( z którą już nota bene problemów nie miewam od długiego czasu), ale o wszystkim, o każdym zerwaniu tego, co teolodzy nazwą "Przymierzem z Bogiem". Sakrament Pojednania to jest coś fantastycznego. Gdyby katolicy byli z zasady bezgrzeszni - nie byłby do niczego potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bardzo miły blondyn => dziewica w dzisiejszych czasach? Chłopie, istotnie ma się czym chwalić. Można by w sumie zakonserwować w formalinie dla potomności :> Bo widzisz chłopie, dziewica, jak ufo. Słyszano, że ktoś spotkał, ktoś mial znajomego co widział, ale z pierwszej ręki nikt nie ma wrażeń. A tu popatrz. UFO wypisz wymaluj... :P Z drugiej storny, jakby ktoś mi stwierdził, że jest ufokiem... Novomova, jaki rozmiar nosisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Nie wątpię prawiczku, że z twoim podejściem do seksu wystarczy ci po ślubie jeden raz w miesiącu. W końcu jak sam piszesz to jest takie skalanie się, bycie nieczystym. Ku rozweseleniu serc mogę wam opowiedzieć historyjkę o moim ex - praktykującym katoliku. Chodził on często do kościoła i spowiedzi co nie przeszkadzało mu w regularnym współżyciu ze mną. Na początku wydawało mi się to słodkie bo w sumie dobry był chłopak z niego. Jednak moja kobieca ambicja trochę padła jak się dowiedziałam, że dorosły facet opowiada innemu dorosłemu facetowi (ksiądz), że współżyje z kobieta, żałuje tego i obiecuje więcej nie robić. Po czym wracał do mnie. Pod koniec naszego bycia razem podpuściłam go pytaniem czy opowiada mu ze szczegółami co robimy, na co on z powagą: to widzi tylko Bóg i to zostaje między mną, tobą i Bogiem. Ech, ci słodcy, pruderyjni katolicy, czego im się nie wybacza za sprawny języczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×