Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakto tak nieeeee

Czy23letnia dziewcia jest normalna?

Polecane posty

Gość
Novomova => heh, kiedyś znalem jednego prawdziwego katolika. I też był "czysty" (choc twierdził inaczej :P ). Ale to przez brak cohones. Cóż, gratulować pryncypialności i życzyć sukcesów w i z praktycznej aplikacji zasad. Co do rozmiaru - kaftanik, skarbie, kaftanik. :P Dziewice to gatunek wymarły :P Jakby mi sie wydawało, że jestem dinozaurem szukałbym doktora od kolorowych pigułek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wiekowa ciotka zakonnica, jak się zniej nabijałem, że jest dziewicą i straciła życie na klepanie zdrowasiek, powiedział mi że jak była dzidziusiem usiadła na smoczek i wianek diabli wzięli, może novomoda usiadła na smoczek w łóżeczku dziecięciem będąc i przyszły mężuś srodze się zawiedzie brakiem wianka novomody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurozuza, to już niechby sobie lepiej darował te szopki i jeździł z tobą w niedzelę na ryby zamiast męczyc sie w kościele. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kosmetic => jeszcze jedna i uznam, że to inwazja. Blondyn, ty dzwonisz do pentagonu. Jako bardzo miła osoba będziesz bardziej wiarygodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł, tu mi jednak bystrości umysłu zabrakło:) Jaki kaftanik? Przetłumacz to biednej głupiej z polskiego na nasze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novomova czy nie usiadłaś na smoczek w łóżeczku, mężuś będzie srodze zawiedziony brakiem wianuszka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Novomowa tylko nie wiem czemu to stwierdzenie kierujesz do mnie, ja tam z nim nie chodziłam do kościoła. Poza tym jak już wspomniałam to mój ex, pozostało jedynie miłe wspomnienie języczka... Chociaż nie, wyniosłam coś jeszcze z tej historii, hipokryzja bywa słodka, gdy obiekt jest słodkim chłopczykiem, jednak ze słodkości się wyrasta, a charakter obłudnika i ściemniacza tak dobrze wyćwiczony w młodości procentuje na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Novomowa => Hmm... Nie lubię siebie cytować (wrodzona skromność): "(...) dziewica, jak ufo. Słyszano, że ktoś spotkał, ktoś mial znajomego co widział, ale z pierwszej ręki nikt nie ma wrażeń. A tu popatrz. UFO wypisz wymaluj... Z drugiej strony, jakby ktoś mi stwierdził, że jest ufokiem... Novomova, jaki rozmiar nosisz?" Nie ta pora, skomplikowany dowcip czy też nie uważnie czytasz? :P kosmetic => a jednak oni są wśród nas. I kto teraz powie, że paranoicy nie mają głębszego wglądu w rzeczywistość? :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
zurozuza, masz racje. ja tam np kocham byc pijany i seks mi do szczescia nie jest potrzebny. jak jestem pijany to jestem szczesliwy i czuje sie jak w raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
prawiczku, więc może bycie prawiczkiem jest twoją metodą na życie? Nie męcz jakiejś biednej dziewczyny skoro to nie jest ci do niczego potrzebne i brzydzisz się seksem. Nie bądź taki jak mój ex, o którym pisałam o 21:41, hipokryzja i robienie czegoś wbrew swoim poglądom nie wpływa dobrze na stan psychiczny. Podobno aseksualność ma zostać uznana 4 orientacją seksualną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
mysle ze w zwiazku bym lubil seks, ale nie bylby mi do szczescia potrzebny. wiadomo, ze jakbym poznal nie dziewice to by mnie troche odpychalo, ze ona z innym sie kochala, robila mu laske i byc moze uprawiala anal, ale jakbym poznal dziewice to by seks z nia wydawal mi sie piekny i romantyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podobno aseksualność ma zostać uznana 4 orientacją seksualną!" heh kolejny wymysl amerykancow pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
dla mnie milosc jest wazniejsza od seksu i marze o wielkiej, romantycznej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mysle ze w zwiazku bym lubil seks, ale nie bylby mi do szczescia potrzebny. wiadomo, ze jakbym poznal nie dziewice to by mnie troche odpychalo, ze ona z innym sie kochala, robila mu laske i byc moze uprawiala anal, ale jakbym poznal dziewice to by seks z nia wydawal mi sie piekny i romantyczny" wybacz jesli napisze zbyt dosadnie ale po tym co tu czytam na Twoim miejscu nie martwilbym sie o aseksualnosc ale o glowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem prawiczku gdzieś się naczytał o miłości, ale każda romantyczna miłość, aby być miłością musi być w łóżku. Nawet Romeo i Julia, po upjnym wieczorze znaleźli się w alkowie by skonsumować to co najpiękniejsze w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cela vie
Atakujecie każdego kto jest inny od was, sami jesteście tacy wspaniali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Ok prawiczku widzę, że w twoim wypadku to nie jest aseksualność, ale antyseksualność. Przynajmniej taka jest moja diagnoza po twoich wypowiedziach na temat zbrukania, czystości. Jak znajdziesz dziewczynę ciągle ją będziesz zadręczał, podejrzewał czy nie robiła już komuś analu, laski, nie łykała. Bo jak tu uwierzyć dziewczynie na słowo? Niby mówisz, że seks jest ok, ale później z obrzydzeniem i chyba chorobliwą fascynacją wymieniasz te ciemne i brudne sprawy. Powinieneś się jednak skontaktować ze specjalistą - to sprawi, że twoje życie stanie się łatwiejsze i nie będziesz się obsesyjnie dopatrywał brudu, zła, ohydy tam gdzie większość ludzi widzi piękno, szczęście i zaspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Novomova => a homoseksualizm i biseksualizm jest normalny? :o bardzo miły blondyn => jeśli idzie o ten konkretny upojny wieczór (przynajmniej dla Julii) zasadniczo byłby to pierwszy na świecie zombi-seks, ale Szekspir, aż tak bujnej wyobraźni nie miał :P cela vie => C'est la vie, na Słodką Panią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zurozuza => zostaw typa swoim obsesjom i złudzeniom. Z jego doświadczeniem, to dziewicy nie poznałby nawet gdyby wylądowałaby mu kiepem na twarzy :o Ironia, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Apostole pytanie o normalność homoseksualizmu i biseksualizmu nie do mnie było skierowane, ale mam nadzieję, że było zadane choć trochę ironicznie? Normy każdy ma pewnie swoje, ale czasami nie wie ile przyjemności traci takim ograniczaniem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apostole mam na myśli wieczór po balu, gdzie Romeo poznał Julię, w filmie kontynuacja wieczoru, była łóżkowa, a seksik ze śpiącą Julią, to chyba było już po skonsumowaniu w miły wieczór po balu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to chyba macie niezlego pierdolca na punkcie dziewic i prawiczkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam, dla mnie ważna jest kobieta, która w życiu zachowuje się jak dziewica wobec innych męzczyzm a wobec mnie jak wyuzdana dziwwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł wezwał mnie do tablicy i teraz się wszyscy będę nade mną znęcac. Co tam. Moje stanowisko odnośnie homoseksualizmu jest takie jak stanowisko KK. Jak kogoś interesuje to niech se poszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×