Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakto tak nieeeee

Czy23letnia dziewcia jest normalna?

Polecane posty

no to co powiesz na słowa Jezusa, oto Jan, uczeń , którego miłuje. Jan był przecież Grekiem , a z Grekami wiadomo jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zurozuza => do Novomowy zasadniczo. Nie kumam, kurw, jednej sprawy. Czemu homofile nie kumają, że istnieją sensu stricte 100%towi "heterycy"? Dla mnie, jeśli Ci sprawia to przyjemność dziewczę drogie, możesz sypiać i z koniem. Nie wymagaj jednak jeśli łaska, żeby innym sie to podobało, czy też przyklaskiwali temu, czy też podawali ci rękę. Wolność wyboru oznacza też wolność nieprzestawania z. Niechajże wyjdę w Twoich oczach na zakutego łba o przedpotopowej moralności, ale chyba nigdy nie było tyl;u niewolników jak w czasach dzisiejszych. Choć wcale nie kajdany ich pętają... :o bardzo miły blondyn => Filmu nie oglądałem, przyznaję szczerze. Starczyło mi miernych ekranizacji komiksów. Ekranizacji klasyków wolałem juz nie widzieć. Novomova => znamy, znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bardzo miły blondyn => napisz scenariusz i wyślij do hollywood. W obawie przed spolecznością gejowską i przed posądzeniem o niemodny katolicyzm jury przyzna ci nagrodę za najlepszy scenariusz. Tylko wymień mnie w pozdrowieniach na gali oskarowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no novomovo, czy to nie sa odzywki gejowskie, w Ewangeliach, a potem się dziwią że wśród księży tyle gejów, a swoją drogą czego scenariusz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Hehe, mam dzisiaj nastrój na drażnienie się z ludźmi, chyba to wywołało wspomnienie mojego ex (o którym tu pisałam o 21:41 - nie wiem czy przeczytałeś apostole) i sam temat topicu. Nie bój się nie wymagam od Ciebie niczego i też jestem 100% heterykiem, choć zdarzyła mi się jednorazowa przygoda z dziewczyną, którą miło wspominam, bo lubię poznawać nowe rzeczy (na dodatek przyjemne). Nie unoś się tak, naprawdę nikt nie wymaga od ciebie otwartości i akceptacji. Od prawiczka, od którego kazałeś mi się odczepić, też tego nie wymagam. Każdy ma swoje schizy i strachy. W końcu jesteśmy tylko ludźmi skazanymi na swoje słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
zurozuza, moze poznam czysta, moralna dziewice i wtedy bede mial spokoj i moje obawy i leki juz przejda. albo zalicza iles tam panienek, pojde do agencji i takie rzeczy juz nie beda na mnie wrazenia robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ładnie mnie ignorujesz novomova, a to dlatego, że przytoczyłem Regulamin, zaręczam ci jest tyle bubli i tyle niedoróbek w świętej księdze, a tak po za tym przeczytaj moją stopkę, o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobranoc dedykuję ci prawiczku, mój drugi temat w stopce, przeczytaj sobie i weż do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do Novomovy. Czy w ogóle dopuszczasz po ślubie możliwość innego seksu niż tylko w celach prokreacyjnych? Bo z tego co wiem to stanowisko KK jest w tej kwestii oczywiste. Czy w ogóle dopuszczasz seks dla przyjemności (z mężem oczywiście) i inne pozycje niż jedna \"słuszna\"? Nie żebym się tutaj naśmiewał, staram się zrozumieć poglądy innych, chociaż sam akurat w tej kwestii mam odmienne o 180 stopni zdanie. Nie wyobrażam sobie związku z kobietą o tak radykalnych poglądach, nie mowiąc już o małżeństwie. No ale jeśli znajdziesz faceta który podobnie się na to wszystko zapatruje, to pewnie będzie się wam żyło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, już mówię. Ktoś Ci naopowiadał bzdur. To tacy goście poniżej poziomu jakiegokolwiek w stylu blondyna pociskają kity - Facet, słuchaj, nic z tych rzeczy. Kościół Katolicki zakłada udane, wspaniałe życie seksualne w małżeństwie. Bóg po to dał orgazm i mężczyźnie i kobiecie, by mogli się nim cieszyć. Największa bzdura na resorach jest bajka o jedynej katolickiej pozycji i sexie tylko by poczać dziecko. Kosciół BARDZO otwarcie mówi: SEX JEST BY PRZEKAZAĆ ŻYCIE I WYRAŻAĆ CAŁĄ GŁĘBIĘ MIŁOŚCI. KK zastrzega tylko 1: wytrysk ma byc wewnątrz kobiety. Ale to jak się do tego doprowadzi, wyznaczone w Katechizmie Kościoła Katolickiego nie jet. Sex jest absolutnie piękny. nie wstydliwy. I Kościołowi na tym zależy. Jasne, że jak ktoś chce zgnoić, to napisze bzdurny i podły regulanim i wsadzi w internet. A jak chcesz poznac stanowisko Kościoła, poczytaj co on o tym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalendarzyk to metoda sprzed 50 lat. Dziś kościół popiera WYŁĄCZNIE NPR - Naturalne Planowanie Rodziny i Broń Boże nie kalendarzyk. Metoda objawowo-termiczna, Billingsa. Skuteczność większa niż pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
za bardzo to skuteczne nie jest. poza tym ja bym sie tak ciazy bal, ze pewnie bym laczyl naraz prezerwatywy, pigulki i npr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Kościół organizuje wręcz warsztaty małżeńskie, gdzie prowadzący - świeccy i duchowni - nie tylko nazywają rzeczy po imieniu, ale i mówią, że sex w małżeństwie MUSI słuzyć miłości, radości przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Novomova => tia, jak znowu wylecę z kolejnej roboty za cięty język (panie ..., nasz współpraca nie przebiega jak należy :P ) zacznę pisać bzdury do "naszego dziennika" :P zurozuza => chwała Bogom, ktoś mnie akceptuje z moim psem. Właściwie stadem. Zdziczałym :P "Nie unoś się tak, naprawdę nikt nie wymaga od ciebie otwartości i akceptacji." Już nie przesadzajmy z tym unoszeniem. To raczej cierpko zrzędliwy ton (iście waltowy, jeśli wiesz, któż zacz ów Jeff Dunham). Otwartość... Cóż podejrzewam, że Tobie jako osobie, która nie włazi po pijaku na oblodzone maszty radiowe, czy też nigdy nie brała udział w bójce, w której ktoś używal ostrego narzędzia, rónież mógłbym zarzucić brak otwartości, spontaniczności, doświadczeń życiowych etc. A czemu kazałem Ci się odczepić od prawiczka? Szkoda na niego twojego czasu. Jeszcze zmęczysz paluszki pisząc do/na niego :P prawiczek i kropka => raczej Ci poznanie kobiety nie grozi, mój drogi, raczej Ci nie grozi. Facet__ => zwalczasz ogólnie głupotę, czy KK to twoja specjalizacja? Wiesz, jakby co, to w Anglii nam Zjednoczone Emiraty Brytyjskie rosną. Chyba na tym froncie przydasz się bardziej. Tak owszem, nawet ja podam ręke czarnym, jesli idzie o zwalczanie brudasów. (Marsowa mina, patetyczny ton - jasełka normalnie ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek a skąd wiesz, stosowałeś? Ja juz znam swój organizm, obserwuję i mierzę temp, dokładnie wiem, kiedy mam dni płodne, kiedy niepłodne. Mój chlopak o tym wie. Znam tuziny małżeństwm których jedyną metodą jest NPR - dzieci mają WYŁĄCZNIE planowane. Ja z doświadczenia widzę że działa. A guma może pęknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Pod tym względem masz rację Novomowa, ostatnio czytałam wypowiedź księdza o jego warsztatach w których przekazuje, jak ważny jest orgazm dla kobiet, że mężczyźni muszą wiedzieć co to jest łechtaczka. Ciekawe czy to był ten sam ksiądz do którego mój ex (mistrz posługiwania się języczkiem) chodził do spowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Novomowa => "Skuteczność większa niż pigułki." Cholera, dzioucha, lubię Cię, ale traktuj też krytycznie od czasu do czasu, co usłyszysz w kościele, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zurozuza => spoko, kolejne wydanie biblii w nowej redakcji i wszystko bedzie stykać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
apostole, mialem juz kilka dziewczyna na krotko, ale zadna nie byla ta wlasciwa. generalnie nie potrafilem byc naturalny, "dobierac sie" do nich itp byly mocno we mnie zakochane, ale ja nie przechodzilem do dzialania i im przechodzilo po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metodę objawowo-termiczną nazywasz skuteczniejszą od pigułek? No nie żartuj. Może jest to najskuteczniejsza z metod naturalnych, ale wg. np. tej strony: http://www.narodziny.med.pl/pearl.htm globalnie już taka skuteczna nie jest. Poza tym wymaga dużej cierpliwości, prowadzenia kalendarza, zapisek, ciągłych pomiarów ciepłoty ciała. Ja wolę pigułki, mniej z nimi zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł tez Cię lubię i wiem co piszę. Nie sprawdziłam na własnej skórze. Ale widziałam efekty na skórze innych. Baba ma dni płodne i niepłodne. Na podstawie obserwacji śluzu, mierzenia temp i ewentualnie sprawdzania twardości szyjki macicy (wszystkie 3 metody na raz najlepiej) jest w stanie w 100% stwierdzić, kiedy są dni płodne i niepłodne. Jeśli współżyję w dniach niepłodnych, dokładnie wiem, kiedy są, to jak mam zajść w ciążę? Bocian mi nie przyniesie. I znów jest to trudno to zrobić, bo nie da sie tej metody nauczyc w pół roku, poznac siebie w pół roku - to ładnych parę lat konsekwencji i po ślubie żelazna konsekwencja. Ale przy tych warunkach - da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prawiczek i kropka => i serio wolisz na ręcznym jechać, niż przeleć? Ehh stary, to naprawdę nerwica. Choć, jeśli przechrzcisz się na islam, zostaniesz pewnikiem uznany za czcigodnego szanującego tradycję wiernego. Tylko że wiesz, nawet w świecie arabskim dziewice są farbowane. Ginekologami są kobiety więc sam rozumiesz... Solidarność jajników :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evvika, jest skuteczna pod warunkiem systematyczności i konsekwencji, to jasne. Tylko pod takim warunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyya
elo ty prawiczek i kropka mowisz ze szukasz takiej i takiej laski heh ciekawe bo właśnie za taka sie uważam co prawda jestem młoda ale nie zrobiłabym nigdy zadnemu obcemu kolesiowi na imprezie loda, tylko z milosci bym chciala toz robic i tyle nie ejstem zbytnio religijna ale w Boga wierze nie pzreszkadzaja mi ateisci:) Szanuje siebie bardzo i jestem niedotykana nadodatek pzrez nikogo i nigdy sie nie calowalam tez z nikim i jestem dziewica 100%-towa jak chcesz to napisz na moj e-mail moze sie poznamy:) huragan78@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie wyobrazam sobie seksu bez milosci. mam pewne zasady. poza tym ja bym sie wstydzil rozebrac do naga tak szybko. bym musial chyba z kobieta z pol roku, albo i dluzej chodzic zeby sie przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Jasne apostole, że nie mogę mieć wszystkich chwalebnych dla ludzkości doświadczeń życiowych. Ja jednak nie kwestionuje twoich dokonań i przez udział w bójkach z ostrym narzędziem nie posądzam cię do razu do chęci bycia kryminalistą, natomiast jak ja napisałam coś o seksie z przedstawicielami tej samej płci to od razu spokojnie (bo przecież ty się nie unosisz nad tak błahymi sprawami przedstawianymi przez błahych osobników) napisałeś: "dziewczę drogie, możesz sypiać i z koniem". Przepraszam, że się wtrąciłam, bo jak widzę ty tu chcesz raczej poobcować z dziewicami takimi jak Novomowa do których pałasz jakąś niepohamowaną fascynacją. No cóż, jedni lubią ufo inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyya
No i dobrze prawczek i kropka , myslisz rozsadnie heh:) Zeby isc z kims do lozka i pokazac mu siebie tzreba na to czasu no i uczucie musi byc -milosc masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×