Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakto tak nieeeee

Czy23letnia dziewcia jest normalna?

Polecane posty

Gość
Novomova => wiesz, niektorzy to twierdzą nawet, że gówno jest smaczne. Ale jakoś nie jestem przekonany... :P I uwierz mi, skuteczniejsza nie jest, chociażby dlatego, że pod wpływem steresu i innych czynników okres może się przesunąć. Zresztą jakoś nie moge uwierzyć, że każdego dnia kobity najpierw wsadzają sobie tam termometr, później łapę ( w końcu trza namacać szyjkę), a na końcu wołaja męża :P Wolę nie wyobrażać sobie jakby to wygladało, gdyby parce zamażył się szybki nrek w krzakach :P Jako czlowiek mający doświadczenie w "tych sprawach" powiem Ci tylko: "błądzisz, córko, błądzisz". :P Do ogółu => droga tłuszczo mam nadzieję, że będzie tu wielka milość między tym oto neurotykiem a tą oto dziewicą. Może ona schowa mu klawiaturę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawiczka
CZy ty byles w jakis sposob molestowanyseksualnie w dziecinstwie , chodzi nie tyle o czyny ale np wysmiewanie itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novomova - nawet przy założeniu że będziesz bardzo wszystkiego pilnowała ta metoda nie daje pełnej skuteczności. I tak jak piszesz, to wymaga paru lat cierpliwości. Ja stosuję pigułki od kilku lat (z przerwami) i wiem że taka metoda jest najlepsza. Moje dwie koleżanki, które stosowały metody naturalne już wpadły. No ale rozumiem, że skoro masz podejście jakie masz (czyli seks poo ślubie) to nawet ewentualna wpadka nie będzie to stanowiła dla Ciebie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
nie bylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Ciekawe obserwacje zarówno prawiczek jak i apostoł są zafascynowani dziewicami. Nie będę tu jednak przywoływać schematycznego dość stwierdzenia, że taka fascynacja wynika głównie z problemów z kobietami. Ale tak różne postawy a tyle wspólnego, czego to się ciekawego nie można dowiedzieć na takim forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Starczy złośliwości na dziś. Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest juz prosze nie filozofowac tylko isc spac:) dobrej nocy wszystkim dziewicom tzn ups... ufolom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
W sumie szkoda, że koniec złośliwości na dziś. Niektórzy tu obecni, w szczególności panowie, byli tak wdzięcznym tematem. Może trochę zbyt łatwym, ale o tej porze ja też nie mam szczytu formy, więc wystarczali. Ech, do następnego razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł? Masz doświadczenie w "tych sprawach?" Znaczy w mierzeniu temp co rano do godz 7.30 i obserwacji śluzu? W takim razie szacunek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zurozuza => a imputuj mi co chcesz drogie dziewczę. Są tacy co lubią na desce z gwoździami (jakby nieheblowana im nie starczała :o ), są tacy co to lubią skóry i pejcze, są tacy co lubia mieć świadomość, że baba ich zdradza, są też tacy (tu nie ukrywam, że do nich należę), których podnieca jeśli kobieta przed nimi nie miała nikogo (choć raczej jako miły dodatek na plus, a nie fetysz). Nie będę rozwijał, bo i nie zamierzam tu się bronić, ciekawi mnie tylko, czemu TY zamierzasz atakować? Boli cię świadomość, że twój obecny/przyszły moze mieć taką "schizę"? Boli cię że ktoś kochając się z dziewicą może 10+ razy z rzędu, a z "doświadczoną" max 4ry? I któż to mówi? Ty, która zwyrodnienia i aberracje w rozwoju płodowym nazywasz orientacjami? Która nieeksperymentujacego ze swą odbytnicą hetero w zaowalony sposób nazywasz ograniczonym, jeśli nie umysłowo, to światopoglądowo i doświadczeniem? Kobieto, puchu marny... Idźże żmijo zatop swe kły w niewinnym spoczywającym obok twego zbrukanego łona, jeśliś już wszystkich głupich w swej okolicy nie wybiła. Dozwól romantykom i idealistom o zakutych łbach szukać swoich baśniowych księżniczek, o smoczyco, kamienny posągu, pandoro, Skyllo, mechaniczny kobietonie hefajstosowy. Odejdźże - mężowi nie ustąpię, przed kobietą uklęknę ale kobietonów się lękam. Apage Novomova => próbujemy być dowcipni? :> Próbujcie dalej towarzyszko początek macie wielce obiecujący. :P Cóż, starałem się być oględny :P Jednak jedna moja panna korzystała dodatkowo z całego tego ustrojstwa (+ prezerwatywy oczywiście). No i się kiedyś pomyliła, a gumka pękła. Było trochę strachu, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznam.......
...szczupłą kobietę o miłej aparycji. Cel - niezobowiązujące spotkania. Warszawa i okolice. Płace 200zł za spotkanie. Kontakt GG 9379140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Hehe, ale nic ci nie chce amputować apostole, baw się dobrze z tym co posiadasz! Miałam jednak rację: wypowiadając tyle epitetów na temat mojego zbrukanego łona tak baaardzo się zbliżasz do prawiczka i jego manii. Jednak z tym, że jesteś romantykiem to ostro pojechałeś. No cóż, wiem, że każdy ma swoje pojęcie romantyzmu (ja mam zresztą pewnie zbliżone do ciebie), ale jak się teraz tu obecnym dziewicom wytłumaczysz z rozwodu, z braku wiary w świętą instytucję małżeństwa, które one hołubią? Jak je teraz zwabisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Przepraszam za pomyłkę z amputować, cholera późno już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
I jeszcze odpowiadając na twoje pytanie nie boję się takich mężczyzn (chyba ogólnie mężczyzn się nie boję). Ale wybaczysz mi chyba, że będę wielbicieli dziewic i walk ze smokami omijać szerokim łukiem. Zresztą konwersacja z tobą i prawiczkiem upewniła mnie, że jest to trafny wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
a co w tym dziwnego, ze prawiczke preferuje dziewice? moze mialbym preferowac byle prostytutki? ja rozumiem, ze nie jest to uczciwe jak stary chlop, ktory mial juz kobiety woli dziewice, ale prawiczek akurat ma do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zurozuza => a mnie konwersacja z tobą upewniła, że nie rycerze miewają łby zakute. Ale czegóż się było spodziewać! Że ach-ta-dzisiejsza kobieta (mająca się za inteligentną a błyskotliwą pewnikiem), umieć będzie odczytać wypowiedź nie zawierającą emotikonek? HA! (lub Dohh! jak powiedziałby Homer Simpson). Żyj i daj żyć innym? Cóż, zależy czy ich poglądy są mojsze czy ichnie, nieprawdaż? Co zaś trzymania się z daleka mojej osoby... Tak trzymaj! Mnie również nie każde towarzystwo w smak. prawiczek i kropka => dziewica na horyzoncie. Atakuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Prawiczku preferuj sobie co chcesz, pamiętaj jednak że wyobrażenia to jedno, a życie to czasami coś zupełnie innego. Jak to powiedział Houellebecq (którego lekturą się pewnie nie zhańbiłeś) "wszystko może nas spotkać w życiu, przede wszystkim zaś nic". Polecam to pod rozwagę różnego rodzaju teoretykom, którzy snują marzenia zamiast korzystać z życia. Apostole, grunt to dobre mniemanie o sobie. Nic tak nie daje szczęścia w życiu. Powodzenia na kaffe, dobre miejsce wybrałeś, gdzie na każdego pojawiającego się faceta rzuca się od razu 10 bardzo złaknionych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zurozuza => z pazurami, obcęgami. mlotem, sierpem - co tam pod ręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Wiem, że ty byś preferował rzucanie się z błoną, ale towar jak widać deficytowy. Tekst Houellebeca pasuje jak ulał. Wybacz za brak emotionek, jakaś by się teraz przydała, ale nie stosuje tego typu ubarwień, niestety kobieta starej daty ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
widzisz spotykalem sie z dziewczyna, ktore nie byly dziewicami i srednie to uczucie dla mnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak cholera. Sypiesz się wręcz pani, bo i dowcip, widzę szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Może i dowcip szwankuje za to odwaga większa niż u rycerza walczącego ze smokami tudzież mającego przygody z bijatykami z użyciem ostrych narzędzi. Ja się nie boję wbrew twoim oskarżeniom przyznać do swoich mrocznych czasem poglądów, a ty się z tak wielką obawą boisz przyznać do posiadania wspólnych fantazji z prawiczkiem. Czyżbyś się bał takich słusznych skądinąd porównań i swojej mrocznej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Morczenej... Ahhahah. Khem, khem... Na czym stanęliśmy? Aha. Wiesz kobieto, czym jest fetysz? To nie ja jestem prawiczkiem. Normalnie napisałbym: proszę wybaczyć obcesowość, niemniej jednak, skoro i tak już granica uprzejmości została przekroczona (i bynajmniej nie przeze mnie pierwszego), napiszę li tylko: pogrążasz się moja panno. Aha, dziękuję za utwierdzanie mnie w moim dobrym o sobie mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka :O o maj gad szanuje cudze poglady ,jewstem tolerancyjna ale jak cie czytam to zle mi sie robi :O czytam Cie juz od dawna tj czesto wpoadam na ciebie ale pod innymi nickami ale po wypowiedziach smiem twierdzic ze jestes jedna i ta sama osoba . daj na luz z takimi pogladami to try nigdy nie znajdziesz sobie dziewczyny i uchowaj boze od zla tego ,strzez dziewice od tego osobnika .AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Nie wątpię apostole, że wszystko upewnia cię w dobrym mniemaniu o sobie. Widać mamy różne granice uprzejmości, tu pozwolisz, że cię zacytuję z tego topicu: "Do ogółu => droga tłuszczo". To, że napisałam, że mam większą odwagę niż ty traktujesz aż tak obraźliwie? Przepraszam wobec tego, że się ośmieliłam. Wiem, że podważać czyjąś męskość to najgorsze przestępstwo, ale prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Ja np z humorem przyjęłam twoje propozycje aby spółkować z koniem, nieheblowaną deską, uwagi o moim pohańbionym łonie itp, za dużo tego jest żeby wymieniać! Zapewniam Cię, że wiem co to fetysz nie martw się tak o mnie. Jak już ustaliliśmy doświadczenie posiadam! Zapewne większe od ciebie... ItsOnlyMexx nie martw się o kobiety mające styczność z prawiczkiem. Różne są egzemplarze, ale żeby istniały aż tak masochistyczne kobiety to wątpię (w szczególności wątpię czy dziewice lubią takie uozmaicenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zurozuza => Jeśli masz mospanno większe doświadczenie ode mnie to se gęby cnota nie wycieraj, bo takiego materyj pomieszania nawet w modlitewniku imć Longina nie było . I gratuluję temperamentu. Oby lepiej dopisywał, niż humor, który, jak piszesz pani, na początku wypowiedzi, z której cytat zaczerpnąć raczyłaś, wcale sobie radził, a pod koniec ani zipnął. A męskość moją podważaj do woli, nie pierwszaś, ni ostatnia - pewnikiem i tak masz łatwiejsze zadanie od Archimedesa. Tylko z punktem oparcia gorzej... Dobrej nocy Krynico Mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
Apostole nie wiem w którym miejscu dostrzegłeś niekonsekwencje w moich wypowiedziach, bo ja aż tak szybko swoich poglądów nie zmieniam? Cnotą sobie gęby nie wycieram, to dla mnie już daleka przeszłość i temat ten mnie jakoś nie rusza choć miewam propozycje od prawiczków - to nie korzystam (wiem, wiem, że mi zazdrościsz, bo ty marzysz o wycieraniu sobie gęby dziewictwem lub umoczeniu w nim). Poruszyła mnie w tym topicu hipokryzja katolików i podzieliłam się moimi doświadczeniami z obcowaniem z takimi osobnikami, ale później urzekła mnie historia różnej maści wielbicieli dziewic, tyle wyjaśnień. Wbrew zachętom nie będę próbować podważać twoją męskość, ani mieć jakakolwiek z nią styczność. Nie wiem czy się chwalisz czy żalisz, że tyle kobiet już ją podważało. Ale mniejsza z tym! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I ty twierdzisz, że nie potrzebujesz emotikonek... No..., dobra... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zurozuza
A o punkt podważania twojej męskości wcale nie jest tak trudno i jest on nie do przeoczenia - twoje ego. Jeszcze raz dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×