Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pikoloee

dj na wesele- jakie macie na ten temat opinie??

Polecane posty

Gość pikoloee

dj na wesele- jakie macie na ten temat opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dyskotekę
to okej, ale to już nie będzie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa:) wiadomo, ze dj moze ,,czestowac '' nas starymi kawalkami jak i nowymi tylko trzeba powiedziec mu wczesniej o swoich oczekiwaniach... orkiestra to juz przestarzala opcja tak samo jak wesele w remizie:P bylam na wielu weselach z dj i zarowno mlodzi jak i starsi goscie byli bardzo zadowoleni bo dj-e zawsze mieli cos dla kazdego pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka2906
dj na wesele--> ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek w kubek
dj cześciej sie nie sprawdza.Pomimo tego ze kapela nigdy nie zagra tak jak oryginał to klimat robi zespół. Dj to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, za co placicie dj-owi, mozna samemu nagrac kawalki na ipoda i podlaczyc do glosnikow, na to samo wyjdzie, a przynajmniej beda leciec tylko te piosenki, ktore lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dj??tylko na malutką imprezę 20-40 osób.To tylko namiastka balu weselnego od 18.00 do 24.00,a potem do domciu.Takie są nowoczesne wesela...i nas to czeka.Osobiście odpowiada mi coś innego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karamba
przemysl troszke swoja wypowiedz, a potem pisz na forum...bo puszczanie piosenej z Ipoda a Dj troszke sie roznia dj jest po to, aby dostosowac muzyke do osob bawiacych sie na parkiecie..( np.Jak sai starsi tancza to nastepna piosenka nie bedzie bailamos;)))..dobry Dj potrafi byc Djem i wodzirejem w jednym i potrafi rozbawic gosci tak samo jak zespol, swietnie poprowadzi zabawy ( jesli ktos sobie je zyczy) Zalety: nie robi dlugich przerw, nie falszuje, nie spiewa "spolszczonym angielskim", mniej kosztuje, zwykle jest tylko on i kierowca. Ja nastwailam sie na Dja...moge polecic kazdemu:) tego, ktorego ja mialam ( oczywiscie nie kazdy Dj jest dobry tak jak nie kazdy zespol:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karamba
aha..i to nie prawda, ze dj tylko na malutkie wesele do 24:00..bylam na wielu weselach gdzie gral Dj ( pracowalam jako kelnerka w jednej z Krakowskich rest) i mielismy wesla od 50 do 120 os i bylo super...a Dj byl sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karamba
aha..dodam,ze zdecydowalam sie na dja glownie przez to, bo nie moglam znalezc zespolu z dobrym angielskim, a bede miala duzo obcokrajowcow na weselu. Dj tez pusci ci wszystkie ulubione piosenki..czy to bedzie Laskowik, Krajewski czy U2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj lepszy
Witam, jestem Dj'em, wraz z kolegą konferansjerem (dziennikarz Słowa Sportowego) zajmujemy się muzyczną oprawą wesel oraz imprez okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. KONTAKT kom. 606403797 gg 807557 mail djlepszy@wp.pl www.djlepszy.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dj na weselu i wszyscy byli zadowoleni, swietny facet, bardzo profesjonalnie poprowadzil cala impreze i nie byl drogi (a dojezdza w kazde miejsce na terenie kraju). nie lubie wesel z zespolem, bylam na okolo 20 i na kazdym bylo tak samo zle tu link do jego strony internetowej http://www.prezenter.yoyo.pl/omnie.htm goraco go wszystkim polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karamba - jest wiele zespołów z dobrym angielskim/a Ty idocznie albo źle szukałaś albo chcesz upchnąć swojego znajomka/ zespołu szuka sie np. w restauracjach,tam gdzie graja \"live\". Ja znam dobry zespół ktory gra w pubach i w restauracjach i znaja angielski b.dobrze jak również dobrze spiewaja oryginalne teksty,a nie jakies podłozone.Nie podam jego nazwy ani namiarów zeby nie byc posądzonym o reklamę tej kapeli. Wracajac do tematu... Dj na weselu to całkowita porazka.Zero klimatu,wiekszość ma słaby kontakt z ludźmi,utwory wydumane lub bedące odzwierciedleniem gustów owego dj.Jak gosci sie bawia to jak np.dj przedłuzy utwór \"Zwierzenia Ryśka\"? Skończy sie płyta a ludzie będą w połowie stołów ?To jeden z przykładów które mozna mnorzyc przeciwko dj.Oczywiscie osobna kwestia jest wynagrodzenie za \"granie\"owego pana,ale juz kwota 50ozł jest tez zawyzona za puszczanie utworów z płyt./najczęściej bez ladu i skladu/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grał ten Dj http://www.djnawesele.pl/ i wszyscy się bawili :) Organizował zabawy, skutecznie zaciągał na parkiet ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie osobiście najlepszy wybór to DJ. Z zespołami to tak różnie bywa, nie zawsze jest kolorowo czasami ktoś z zespołu się upije itd. Ale generalnie dla mnie i tak najbardziej liczy się sala. Ja długo wybierałam salę na swoje wesele. Była ona dla mnie bardzo ważna. Ja wybrałam Venge w Łodzi. Generalnie to bardzo fajna sala z świetnym jedzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie tak dawno słyszałam, że http://www.twojdzien.com/ są świetni. Znacie może tego dj'a? podobno jest jednocześnie wodzirejem i doskonale potrafi poprowadzić zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jak ktoś ceni sobie różnorodność, to DJ się zdecydowanie lepiej sprawdzi. U nas grał DJ Spectrum i się sprawdził lepiej niż dobrze. Szeroki wybór utworów, podejście do gości i niepowtarzalne zabawy na oczepinach. Jednym słowem - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór DJa stał się w ostatnich latach bardzo modny i w sumie nic dziwnego - to zdecydowanie lepsza alternatywa. Łatwiej dostosuje się w Wasze gusta muzyczne i nie będzie robił tylu przerw. U nas był DJ Pride i wszystko było lepiej niż sobie wyobrażaliśmy. I do tego w rozsądnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Kowalska 23

U mnie na weselu grał dj Maciej Wilkanowski i jeśli szukasz dobrego dj'a, to polecam z całego serca. Miał przygotowaną fajną muzę, dla jażdego i dla starszego i dla młodszego, poprowadził konkursy, wciągał gości do zabawy. Było super, niedługo moja siostra bierze ślub i też zamówiła sobie Macieja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie przygotowań do naszego wesela też zastanawialiśmy się na wyborem zespołu czy dj'a ale w końcu wybraliśmy tą  drugą opcję i muszę powiedzieć, że z perspektywy czasu to był strzał w  10 - tkę. Koleżanka poleciła na Pana Andrzeja Szumskiego świetny człowiek i profesjonalista w oprawie muzycznej imprez. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas współpraca z  akmusic.pl wypadła bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni z tego jak Pan Adam prowadził zabawę, jaką muzykę puszczał. Goście też wychodzili zadowoleni więc w naszej ocenie faktycznie wesele się udało a widać, że umiejętności do właściwego prowadzenia zabawy także są po jego stronie. Pod tym kątem faktycznie można liczyć na to, że wesele będzie udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×