Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

szkola rodzenia-pytanie

Polecane posty

Gość Już mamuśka ..23
Nie chodziłam do szkoły rodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzilam
i zaluje jak cholera:O, podczas porodu (ktory zreszta wspominam koszmarnie )polozne wydzieraly sie na mnie "byla na szkole rodzenia i oddychac nie umie, przec nie umie". Coz z tego, ze wiedzialam jak skoro bol odbieral mi zmysly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzilam
pd 7 miesiaca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzilam
od***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt nauka oddychania czy innych pierdol sie wogole nie przydala bo jak sie zaczyna rodzic to i tak robi sie to co podpowiada instynkt a nie to czego sie na szkole rodzenia nauczylo... mnie sie natomiast przydaly wyklady o porodzie w sensie ze wiedzialam co sie dzieje z moim organizmem i wyklady o dzieciach typu jak rozpoznac czy dziecko jest chore co jest normalne a co nie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzilam
ja sie wiecej dowiedzialam z internetu, hm :Omoze trafilam na beznadziejna szkole rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intymnie.com/?str=konkurs&step=1&polecajacy=15497 Potrzebuje jedynie 7 osób do konkursu, was równiez zachęcam, co potrzeba zrobić, zarejestrujcie się, dostaniecie swój link dzięki któremu wystarczy zaprosić 7 osób, w konkursie otrzymuje się luksusowe stringi które można podarować swojej dziewczynie lub komus na prezent np.sobie Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to tchu nie mogłam
złapać jak już skurcze były regularne co 3 minuty, a co dopiero myśleć o oddychaniu przeponą:O to jest niewykonalne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×