Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yellowka

Związałybyście się z facetem, który ma kretyńskie nazwisko?

Polecane posty

Tak z ciekawości pytam. Jakby facet miał naprawdę beznadziejne nazwisko, to co wtedy? U mnie na uczelni jest chłopak, który ma na nazwisko Fiut. Fajny facet, przystojny, ale nie wyobrażam sobie żebym mogła wyjść za mąż za kogoś z takim nazwiskiem. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
o rany:O pozostajesz przy swoim nazwisku i problem z bańki - o ile to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dwa wyjścia: 1) Dziewczyna zostaje przy swoim nazwisku 2) Mąż decyduje się na nazwisko żony I po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale znasz faceta, który chciałby żeby jego żona nie przyjęła jego nazwiska? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miala takie nazwisko, to od razu je zmieniam... w koncu jakby nie bylo jest to obrazliwe. A jesli chodzi o faceta... dlaczego mialabym z niego rezygnowac tylko i wylacznie dlatego, ze ma glupie nazwisko, gdybym go kochala, to nie mialoby znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam przystojnego kolege o nazwisku Fiut ja bym wyszla za pana Fiuta, byloby zabawnie :D bylby lachen w kazdej sytuacji buahaha :D mi sie moje nie podoba, ale jakbym trafila na gorsze to bym zostala przy swoim, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwisko zawsze mozna zmienic(jak jest obrazliwe) mozna tez zmienic..................faceta z takowym nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
pewnie że bym się związała...po ślubie oboje byśmy zmienili nazwisko na zupełnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Czemu Ci ludzie nie decyduja sie na zmiane ? :o alez to musze byc meczarnie dla dzieci w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam moj kolega Fiut sobie zawsze jaja z tego robil i wszyscy zawsze lalismy z min nauczycieli :) grunt to dobre podejscie do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i potem byś się nazywała
Joanna Dobrze Rypała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, wy tu piszecie, że facet zmieni nazwisko, albo przyjmie nazwisko żony. A co jeśli on za nic w świecie nie będzie chciał pójść na taki układ, bo np. jemu takie nazwisko nie przeszkadza? Tak jak ten mój kolega, bardziej się z tego śmieje niż martwi. Poza tym dla wielu facetów to jest sprawa honoru. Nie znam takiego który chciałby przyjąć nazwisko żony i żeby jego dzieci miały inaczej na nazwisko niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwisko jest to pusty dzwięk, dopiero w skojarzeniu z osobś coś znaczy, np Stalin, jadnie brzmi i wygląda, a co za bezmiar zła niesie z sobą, tak że nazwisko Fiut, jest nawet całkiem , wspomiawszy na to że w Krakowie na cmetarzu widziałem grobowiec Fiutów, i podobno z jest czy był bzrdzo czcigodny profesor o tym nazwisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj chlopak sie na mnie obrazi
Jasne ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mp-30 => 2) Mąż decyduje się na nazwisko żony Kwach w sumie. Już lepiej zmienić na jakieś lepiej brzmiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jan Danuta Boruta => Boruta dobrze się kojarzy: 1) Tanie wino :D :D :D 2) Bójka, albo inne zamieszanie 3) No i nasz rodzimy diabeł. Wyskoczyłeś więc acan jak Filip z konopi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×