Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaWredota

BRAK ZAZDROŚCI MNIE DOBIJA

Polecane posty

Gość MałaWredota

Wiem, że to nie miejsce na ten temat, ale proszę was bardzo o radę... Co mam zrobić, by mój chłopak okazywał mi zazdrość? Nie mówię, że jakos przesadycznie, że za byle co ma robić mi dzikie awantury, ale uważam, że w związku odrobina zazdrości jest potrzebna... Wiem, że jest on o mnie zazdrosny, bo jak go o to męczę, że nie jest, to mówi, że jest, tylko że nie okazuje mi tego. Zdarzyło mu się nawet powiedzieć w jakich sytuacjach czuje zazdrość i jest ich naprawdę wiele, jednak w tych momentach ja tego w ogóle z jego strony nie odczuwam. Boli mnie to, ponieważ potrzebuję takiego małego bodźca od niego, bym widziała, że boi się mnie stracić. Taka już jestem i raczej tego nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to faktycznie
problem...:O chlopak mowi ci, ze jest zazdrosny, mowi nawet w jakich momentach, a tobie dalej malo!:O moj chlopak powiedzial mi raz, jak sie spytalam, ze nie jest o mnie zazdrosny, bo mi ufa:)jestem szczesliwa, bo mam kogos, kto mi ufa:) a ty dalej sie mecz i wypytuj:Obeznadzieja. po co ci to?:O naprawde dziwna jestes...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaWredota
Ale nie okazuje mi tej zazdrości:/ co z tego, że raz mi tam powiedział w jakich momentach jest, jak dochodzi co do czego to go zupełnie nic nie rusza..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko DOROŚNIJ
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×